47786
  • criminal law
    #10598
    van még ilyen máshol is. kedvenc boltom itt miskolcon, Bijou Brigitte a plázában, nagyon jo hely, csak kicsit lüke az ott dolgozó leány, elfelejti gyakorta, hogy neki be is kell ütni a kasszába a dolgokat, igy csak áll, nézelődik, és ha feltűnik neki, hogy már sokan állnak sorban, akkor észbekap, és enged fizetni.
    de ott legalább rendesek, viszont az 5 perc álldogálás akkor is minimum, ha csak egyedül vagyok.
    jut eszembe, ma is vásároltam ott, jó nagy, piros, virágos hajbavalót :-)

  • criminal law
    #10597
    tényleg, ma este kontroll, egyik kedvenc filmem.

  • bertino
    #10596
  • criminal law
    #10595
    home

    holnap meg már meló, ááá

  • bertino
    #10594
    ma este TV2n Kontroll!
  • bertino
    #10593
    JJJUUUUJJJJJ de izzik a vegas
  • stp4trick
    #10592
    Vasárnap volt hasonló élményem egy gógyszertárban, lényegtelen melyikben (TESCO). Bemegyek nyitás után 10 perccel. Sehol senki, csak két gyógyszerész(?) két külön kasszánál. Odamentem a közelebbihez, lepakoltam a szatyraimat, mert 9 előtt érkeztem (nyitás előtt) és akkor már be is vásároltam. Előveszem a receptet, leteszem a pultra. Mindeközben a hölygike velem szemben matat, írogat, rám sem néz. Szóval recept a pulton, ekkor rámnéz és megindul a gyógyszertár hátsó részébe otthagyva engem szó nélkül. Ha emlékeztek a Szaffira, jól jött volna egy leeresztőcsap, mint a herr generalnak volt. Fordulok balra a másik pulthoz, oda meg már jött közben más. Én meg ott állok és várok. Közben vagy 2x kilesett a csaj , de továbbra sem foglalkozott velem, sőt még mindig nem szólt 1 szót sem. A másik kasszánál végzett a beteg, ekkor odajön a másik csaj és megkérdi, hogy kapom-e már. Majdnem azt mondtam, hogy mindjárt a kollegina fog kapni, de abban maradtam, hogy HA A KOLLÉGANŐJE NEM HAGYOTT VOLNA ITT SZÓ NÉLKÜL AKKOR BIZTOS KAPNÁM, szóval jó hangosan. Ekkor már ki sem sandított a csaj. Na nagynehezen bepötyögte két ujjas módszerrel a recepteket, mondom kártyával fizetnék, mondja jó. De a gép nem így gondolta. Nyomta asima számlát, na ezt stornózni kellett, aztán 2ujjassal újra be a gyógyikat és röpke 2 perc várakozás után már írhattam is alá a számlát. Mindez 15 percig zajlott, úgy, hogy totál pangesz volt. Mi van, ha nagyüzem van? Mellesleg akkor már toporogtak mögöttem vagy 3an, én meg a pultot fejelgettem. Szal felhúztak.
  • LeePí17
    #10591
    nem tudjátok véletlenül/akaratosan h miért volt 2-fél 3 körül a vasgyár győrikapu felett körkörösen mozgó helikopáter? feltűnően lassan repkedett...és a bal-jobb oldalán kinyúlt valami karszerűség és a végén meg valami tányér szerüség volt.
    amerikai helikopter lehetett szerintem..de ha tévedek akkor bocs
  • bertino
    #10590
    de csak két hét mulva adnak időpontot :\

    ennyit a magyar egészségügyről :\
  • prezi
    #10589
    fogfájás ownz XD
  • bertino
    #10588
    én meg szeretnék végre eljutni a fogdokihoz :\
  • prezi
    #10587
    hétvégén nem akarok fölkelni az ágyból - szavazás.
  • LeePí17
    #10586
    ebben igazad van..nem politikusan gondoltam..
    meg nem politizáltam :D
  • kz
    #10585
    politika.
    bár ő szerintem nem úgy gondolta.
  • prezi
    #10584
    fidesz o.O
  • LeePí17
    #10583
    rendben eggyetértek az előttem hozzászólóhoz!
    a bringásoknak út kell!! "Hajrá Magyarország!"
  • bertino
    #10582
    ithhóóóóóóóóóóónnnnnn
  • kz
    #10581
    az kevés, hogy elolvastad...
    érts egyet!
  • LeePí17
    #10580
    igen..kb 5000 hszel ezelőtt még nem volt netem..csak tervbe véve...
    de legalább most elolvastam az álláspontod :D
  • kz
    #10579
    kb ötezer hozzászólással hamarabb (#4270) már kifejtettem az álláspontomat.
    nem a te hibád hogy nem olvastad.
  • bertino
    #10578
    hát ja... ígérgetik már vagy 5 éve is kb
  • LeePí17
    #10577
    reggelt..
    a nagyokosok azt igérgetik h nem csak tapolcára lesz bringás vonal..hanem egészen a majális parkig ki lesz építve..
    rentgetegszer nézem az Extreme csatornát..soxor meg is fájdul a szivem mert ott mijen bringás vonalak vannak....
    vagy éppenséggel az erdőbe készített pálya is mijen jól néz ki..és jó lenne 1X-2X lejönni rajta.
    dehát így jártunk..csak igérgetnek...
  • kz
    #10576
    Szerintem egyébként remek bringás útvonalak vannak Miskolcon és környékén is!
    Jártál már például a Veresbugyik környékén, a Kankós dűlőben, a Taknyos, vagy a Tocogó környékén? Esetleg a a női mellekről elnevezett Dudujka völgyben?
    Utóbbiban egyébként már biztos.

    Szóval nem lehet, hogy csak a felfedezés hiányáról van szó?
  • bertino
    #10575
    jóóóóóóóóóóóóóreggelt

    de fos idő van :|
  • kz
    #10574
    variálni?! hmmm...
    aztán 15 évesen sikerült becsajoznom és rájöttem, hogy egymással jobb variálni mint önmagammal!
  • bertino
    #10573
    a vége az igazán zsír, a werkfelvételek, amiben benne vannak, hogy az ugratásoknak mi lett az eredménye :)
    sajnáltam is szegény Chargert...
  • criminal law
    #10572
    nahát milyen árvíz van már megint mindenhol.
    még szerencse, hogy magaslaton lakom.

  • stp4trick
    #10571
    Meg néztem a Hazard megye lordjait. Beszarás, nagyon tetszett. Bo és Luke a két hülye, de az armadillos csávó se semmi.:-)))))))
  • bertino
    #10570
    :))
  • criminal law
    #10569
    olyan útvonal, amire a kerékpáros azt mondja, ez jó.
    magyarul: változatosak a domborzati viszonyai, nem túl erős a forgalom azon a részen, illetve az egyes útvonalak varálhatók, egymással, és önmagukban is.

  • kz
    #10568
    de miaz? vagy hogy kell elképzelni?
    KRESZ szerinti kerékpárútról, vagy kerékpártúrára alkalmas útvonalról beszélünk?
  • criminal law
    #10567
    itt nincs annyi, és nem olyan színvonalú


  • criminal law
    #10566
    home

    voltam shopping

  • bertino
    #10565
    meg nálam van a legnagyobb radiátor

    pont a legkisebb szobában a legnagyobb radiátor, sztem is beszarás
  • kz
    #10564
    de nálatok bizonyára távfűtés-e van!?
  • prezi
    #10563
    joreggelt-.-
  • bertino
    #10562
    én már télen is amellett aludtam...
  • LeePí17
    #10561
    reggelt..
    sztem jégkorszak 2 este
  • kz
    #10560
    még hogy nincs tavasz?
    nyitott ablaknál aludtam!
  • LeePí17
    #10559
    jóccakát