SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The Garrett
#1328
na most irjam be ide is hogy ha még 1 ilyen poén elejtessz levadászlak kibelezlek aztán feldarabollak 1 kisásóval, felmegyek a kilátóba és szétszórom a mocskos testrészeidet a kiabszott város felett?

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1327
inkább fényképezd le hogy bejelölöd a telefonban hogy elbasztad a nõt!!!

The Garrett
#1326
jah.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1325
VÁÁÁÁÁ kajak hülye vagy !!!!

The Garrett
#1324
DE bazdmeg 😛

telefon ingyen volt.. a fenykepezõgép majd nagyon fog hianyozni. de a 3.-at nem bocsátom meg magamnak .P

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1323
nehogymá a csaj !!!

The Garrett
#1322
hehh nemtudom melyik izgat jobban 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1321
hát igen a pénzügyekben ez egy nagy mínusz, a csajt meg szard le...

PResident Evil
#1320
buzis, megmondtam hogy HEADUP !

The Garrett
#1319
Na fesztivál vége.
Azt leszámítva hogy ellopták a telefonom, a fényképezõm, elbasztam álmaim nõjét és lelkibeteg lettem a 2. napon, egész jó kis fesztivál volt........

legalább volt mire inni :/

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1318
halok meg 😄

mikor jöttök ?

#1317
jó urad? még mindig iszik? :-DDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Borcsa
#1316
meselj, te maki😊

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

PResident Evil
#1315
várom a beszámolókat... nekem van sok... 😄DD bárcsak 1 nap 😄

PResident Evil
#1314
MOST ÉRTEM HAZA

#1313
no, majd említem a srácoknak, h egy zsíroskenyérre röffenjünk mán össze :-D

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1312
nah látod ezekrõl az élményekrõl ebszéltem ^^

PResident Evil
#1311
LOL

#1310
sziasztok

jó sörölést!

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Match
#1309
na bye...
megyünk sörért (nekem)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Borcsa
#1308

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Match
#1307
nem kapsz sört, meg cigit se 😄
ellenben én kapok sört .D
és láthattod elégedett pofámat 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Borcsa
#1306
meg cigit is!

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

#1305
ja. de nem lehet vele betellni...
nem kérek sokat, csak a 140. oldaltól a 160-ig....

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Borcsa
#1304
de csak ha veszel nekem is sört.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Match
#1303
a kezelõorvosa én vagyok...
minnyán kezelésbe veszem 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

#1302
Borcsa, sztem csinálj vmit, vagy szólj a kezelõorvosodnak, gyógyszerészednek....

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Match
#1301
már dicsekedtél vele a gitározásba is .DD

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#1300
ezúton szeretnék üzenni borcsának hogy kéne venni malátaszörpöt, illetve diszkonnektelni az sg-rõl....
SZOMJAS VAGYOK!!!
Borcsa...mi védi meg férjedet így a kiszáradástól?
az sg biztos nem 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

#1299
ja, visszatérve a Fenderre, itt van elõtem a 2004-s Fender katalógus....

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Borcsa
#1298
öööööööö ö öööö öö öööööööööö

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Match
#1297
valami ilyesmi 😄DD

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

#1296
khm-khm....... beragadt az ö-gomb......

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Borcsa
#1295
öööööööööööööö

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

#1294
na, elmagyarázom (Match lassan a beszámíthatatlan kategóriába lép át) na, szal Match itt volt, én nem itt, hanem ott. esetleg fordítva. így már érthetõ? Match, ugye ezt akartad mondani?

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Borcsa
#1293
átlátom a helyzetet.😄

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

#1292
na, egyértelmû, nem? :-D

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

#1291
az visz majd a sírba :-DDDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Match
#1290
jah, tényleg...
ott se volt...
egész pontosan máshol volt, asmi teljesen nem arra van amerre az ott van, így nem lehetett ott, hanem lehet hogy itt volt, de ha mégsem itt akkor talán ott...végülis lehet hogy ott volt, de ha az ott helyzetét egyenlõvé tesszük az ittel akkor megvan az esély rá hoyg mégsem volt ott.
Vallomásom összefoglalásakén pedig azt tdom mondani hogy semmimástnemtudokmondani 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Borcsa
#1289
most utoljara veszem be ezt a nemisenvoltam dumát.😊
fene a jo szivemet.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

#1288
ÉN?? bûnös? de hát mijjé? TAGADOM! ott se voltam! Match majd tanúsítja!

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Borcsa
#1287
...
ezzel csak bünös szándékod akarod palastolni!
latod, Mecs mar vallott is.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

#1286
hoty kiszúrta a Fender logót! :-DDD
(amúgy a kép télleg egy Fender, de nekem nem ilyenem vanik)

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Match
#1285
jah, de fender párti a praksi, tehát haver 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

#1284
ez kérlek BASSZUSGITÁROS logó! khm-khm.... :-DDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Borcsa
#1283
neked is gitáros a LÓGÓD!
ne is tagadd, hogy lepaktáltatok!

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

#1282
nemisigaaaaaaaz!!!

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Borcsa
#1281
tudtam, hogy kokettáltok. összeesküvo.

en is akarok sört.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

#1280
tök eccerû, amíg téged összezavarlak, addig Match iszik.. :-DD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

Match
#1279
praksi teccik a logikád 😄
az unikumot meg sztem nem szabad kólával keverni 😄
az egyetlen rövid amit megiszok tisztán is 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"