SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#1378
csajos is biztos eljön mindenhova ami VIAN-nal kezdõdik 😉

The Garrett
#1377
jovahhhh keresek ;9

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1376
nah nah az érdekelne, dobjál vmi infot és kinézünk ! 😄

The Garrett
#1375
az mi? 😄
nemtudom
én a vian fesztiválról hallottam valamit tegnap. MA meg eszembejutott. Ez itt lesz miskolcon a várban....

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1374
mész a kottára ? D😄DD

mikor és hol lesz ?

The Garrett
#1373
nem lél. mer megyek! 😄

(remélem még nem volt)

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1372
lél 😄

The Garrett
#1371
ize az a vian fesztivál vagymi mikor lesz?

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1370
nem 😄

nemcsakfeel
#1369
kotta fesztre jön vki?

*hihi ** *

nemcsakfeel
#1368
nem láttál még a júrószpóton?

*hihi ** *

PResident Evil
#1367
pankrátor vagy ? 😊

nemcsakfeel
#1366
jöhettek ketten is 😊

*hihi ** *

PResident Evil
#1365
dede... a babérjaidra török

The Garrett
#1364
na ne legyél féltékeny 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

nemcsakfeel
#1363
"akkor legyünk barátok"

*hihi ** *

PResident Evil
#1362
LOL !!! a 2 Don Juan 😄

The Garrett
#1361
hehe 😉 1 percig nem kételkedtem ebben 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

nemcsakfeel
#1360
huhh.
akkor nem kell nunk 😊))

*hihi ** *

The Garrett
#1359
19 évfolyamtársam volt...

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

nemcsakfeel
#1358
nemtok róla képet..
mennyi idõs?

*hihi ** *

The Garrett
#1357
ize nemtudom egyre gondolunk -e mutass rola 1 kepet 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1356
igazsag szerint 3 volt 😄
abbol 2-t nemsajnálok 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1355
már megoldódott... tartalamsat beszélgettem egyik oppal !

nemcsakfeel
#1354
háájj !
nah ide jönnek a hegyalja beszámolók?
szal. mi 0dik napra mentünk ki, ami jó volt arra hogy eggyel többször basszunk be, aznap este láttuk h valakit zsákba csomagolva visznek el a mentõk, ez jó elõjelnek mutatkozott..

nem tudom már pontosan hogy melyik nap mi vol sry.
kalapácson nagyon röhögtünk mi is, a "szevaztok rockerek" köszöntésen..
insane-n voltam, de az annyira nekem nem jött be.

hurkatöltõk most jóval roszabb volt mint elõzõ években, fõleg hogy a végén játszották a lopott számukat a Kálmánt. Persze azért kis pogó ezen is volt

watch my dying kurv jó volt, bementem a végére zúzni, de kb ittis vagy max 10en nyomtuk.

nefogazz na ez fogott meg a legjobban, hihetetlen jók voltak a szövegeik, meg az egész fellépésük, meg a szöveg h a számukat ellopta a system 😊 az "X" szövegét kicsit átírták, szétröhögtem rajta megam + pogóztunk rá erre is vagy 4 en.

depresszióra elnéztem szerencsétlenek voltak eléggé 😊 tavaj is csak azért látogattam meg õket mert az utolsó számuk a territorial pissing volt.. nirvana az isten 😊

sunworkshop jó volt, viszont arra is max kb 10 en pogóztunk.. mindenki kiöregszik??? nem értem..

hittérítõk megint jók voltak, hallottam pár elõadást amikor ültönk a hawaii részen- néha a homokba fordultam le tõle..

ja ki az a csaj aki nem jött össze ?? remélem nem egyre gondolunk!!!

*hihi ** *

The Garrett
#1353
salala 😊 vasgy netlimiter vagy ledobtál valakit?

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1352
a faszt... nemtom miért... csak ezt írta ki amikor ahzajöttem:


<Hub-Security> Banned.
- << Bannolva lettel a szerverrol >>
Reason: doomsnight szerint Zuzzancs__a: Ezt most megszívtad. Egy ideig nem találkozunk. _BAN_100Y _BAN_60m
Remaining: 47weeks 17hours
IP: 81.182.16.19
Nick: Zuzzancs__

The Garrett
#1351
pf 😄 majd szolok havernak leveszi 😉 hagyjak rajtad par hetig 😉

micsinaltal fakeltél? 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1350
most én is !!! KIBANNOLTAK A KOLIRÓL !

The Garrett
#1349
kusssssssssss now. Seriously.
telleg szarul vagyok.PONT.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1348
ha már másnak nem ! 😄

The Garrett
#1347
mer legalább ennek örülök 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1346
demét ?

The Garrett
#1345
hát 1337!

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1344
hát ja, a Kecskemétieket sikerült meggyõzni hogy írják át a topicot, a többi meg lesüllyedt 😄

PResident Evil
#1343
ésez miért olyan csodálatos ?

The Garrett
#1342
:note:

a többi konneksön topikö hálistennek jól eltünt 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1341
jah megláttam a blackoutot is 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1340
htát jah nekem már csak az élet apró örömei jutnak 😛
1337!

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1339
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ENYEM LETT 1337 😄DDD
pdig nem is akartasm 😄DDD

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1338
jah a kis "noname"-ek elég jól nyomták 😄

The Garrett
#1337
Jah meg most jut eszembe kihagytam az India színpadi dolgokat 😉
minden hajnalba ott kötöttem ki pár percre.
INferno, insance, watch my dying, blind myself.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1336
jah emg voltunk diszko expresszen is aztan a gitarosuk meg a buzi srac 😄
na szal jo ismeroseink, eljottek az udulobe. Whiskeyzés meg rányomtuk a budipumpát a kocsi oldalára. 😄

izé töbi non public info 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1335
jaja... nekem SWS is nagy kedvenc !!!

The Garrett
#1334
menem jöttél?
Kosheen tényleg felejthetetlen élmény volt.
inkább oda jöttél volna 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1333
4. napra nagyon elmentem volna !!!

The Garrett
#1332
nah akkor sorban 😄

Szerdan megerkeztunk, kipakoltunk.... Atneztuk a programot, nem volt semmi jo, ezert elfogyasztottunk 1 talca sört és 2 üveg whiskey-t.
Aztán bementünk a fesztiválra, tomboltunk 1 jot az INSANE -en aztan goto world peace 😉
Majd haza. Itt mintha pityu mesterrt láttam volna 1x 😄
jaaah meg kiröhögtük a kalapácsmetáljózsefet 😄


2. nap. 1 kor kelés aztán belátogattunk a fesztiválra: Varga zsuzsa, kowalsky meg a vega(THE NUMBER ONE!!!!), aztán megláttam a másik zsuzsit, lelkibeteg lettem... berugtam. Innentõl semmi érdekes nem volt aznap.
Jah de,, a Regii parti ladánybenéékkel. Aztán MÁTÉMÁTÉMÁTÉVAL! nyomtuk a repbulin a csápolást.

3. Nap Anima.PONT. itt megint volt zsuzsi, szokásos balfaszságom, meg a pár liter ital miatt nem mentem oda,,, kispál.. kiesett 😉
jah emgközben volt 1 EMIL RULEZ! ami hatalmas buli volt.
Valamint asszem eznap votl a másfél is, amire szintén hatalmasat partyztunk.

Utsó nap: Depresszió 1 kalap szar volt. Én kértem elnézést hogy valaha is hallottam õket. Aztán 1 kis Sun workshop kúra, elment a hangom, de legalább kiordibáltam magamból mindent. de aztán a kosheeen kárpótolt mindent szarságért. Fergeteges buli volt meg minden 😉 kb ilyen sorrend 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1331
úgyérezted ?😄


nah télleg vmi 2000 karakteres élmény beszámolót pls !!!

The Garrett
#1330
mer en nemnezem egesz nap az SG-t csak neha benyommom ha ugyerzem valamit irsz nekem 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1329
elõbb itt volt csak basztál észre venni 😄