SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az mi? 😄
nemtudom
én a vian fesztiválról hallottam valamit tegnap. MA meg eszembejutott. Ez itt lesz miskolcon a várban....
nemtudom
én a vian fesztiválról hallottam valamit tegnap. MA meg eszembejutott. Ez itt lesz miskolcon a várban....
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
háájj !
nah ide jönnek a hegyalja beszámolók?
szal. mi 0dik napra mentünk ki, ami jó volt arra hogy eggyel többször basszunk be, aznap este láttuk h valakit zsákba csomagolva visznek el a mentõk, ez jó elõjelnek mutatkozott..
nem tudom már pontosan hogy melyik nap mi vol sry.
kalapácson nagyon röhögtünk mi is, a "szevaztok rockerek" köszöntésen..
insane-n voltam, de az annyira nekem nem jött be.
hurkatöltõk most jóval roszabb volt mint elõzõ években, fõleg hogy a végén játszották a lopott számukat a Kálmánt. Persze azért kis pogó ezen is volt
watch my dying kurv jó volt, bementem a végére zúzni, de kb ittis vagy max 10en nyomtuk.
nefogazz na ez fogott meg a legjobban, hihetetlen jók voltak a szövegeik, meg az egész fellépésük, meg a szöveg h a számukat ellopta a system 😊 az "X" szövegét kicsit átírták, szétröhögtem rajta megam + pogóztunk rá erre is vagy 4 en.
depresszióra elnéztem szerencsétlenek voltak eléggé 😊 tavaj is csak azért látogattam meg õket mert az utolsó számuk a territorial pissing volt.. nirvana az isten 😊
sunworkshop jó volt, viszont arra is max kb 10 en pogóztunk.. mindenki kiöregszik??? nem értem..
hittérítõk megint jók voltak, hallottam pár elõadást amikor ültönk a hawaii részen- néha a homokba fordultam le tõle..
ja ki az a csaj aki nem jött össze ?? remélem nem egyre gondolunk!!!


nah ide jönnek a hegyalja beszámolók?
szal. mi 0dik napra mentünk ki, ami jó volt arra hogy eggyel többször basszunk be, aznap este láttuk h valakit zsákba csomagolva visznek el a mentõk, ez jó elõjelnek mutatkozott..
nem tudom már pontosan hogy melyik nap mi vol sry.
kalapácson nagyon röhögtünk mi is, a "szevaztok rockerek" köszöntésen..
insane-n voltam, de az annyira nekem nem jött be.
hurkatöltõk most jóval roszabb volt mint elõzõ években, fõleg hogy a végén játszották a lopott számukat a Kálmánt. Persze azért kis pogó ezen is volt
watch my dying kurv jó volt, bementem a végére zúzni, de kb ittis vagy max 10en nyomtuk.
nefogazz na ez fogott meg a legjobban, hihetetlen jók voltak a szövegeik, meg az egész fellépésük, meg a szöveg h a számukat ellopta a system 😊 az "X" szövegét kicsit átírták, szétröhögtem rajta megam + pogóztunk rá erre is vagy 4 en.
depresszióra elnéztem szerencsétlenek voltak eléggé 😊 tavaj is csak azért látogattam meg õket mert az utolsó számuk a territorial pissing volt.. nirvana az isten 😊
sunworkshop jó volt, viszont arra is max kb 10 en pogóztunk.. mindenki kiöregszik??? nem értem..
hittérítõk megint jók voltak, hallottam pár elõadást amikor ültönk a hawaii részen- néha a homokba fordultam le tõle..
ja ki az a csaj aki nem jött össze ?? remélem nem egyre gondolunk!!!



*hihi ** *
a faszt... nemtom miért... csak ezt írta ki amikor ahzajöttem:
<Hub-Security> Banned.
- << Bannolva lettel a szerverrol >>
Reason: doomsnight szerint Zuzzancs__a: Ezt most megszívtad. Egy ideig nem találkozunk. _BAN_100Y _BAN_60m
Remaining: 47weeks 17hours
IP: 81.182.16.19
Nick: Zuzzancs__
<Hub-Security> Banned.
- << Bannolva lettel a szerverrol >>
Reason:
Remaining: 47weeks 17hours
IP: 81.182.16.19
Nick:
pf 😄 majd szolok havernak leveszi 😉 hagyjak rajtad par hetig 😉
micsinaltal fakeltél? 😊
micsinaltal fakeltél? 😊
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
kusssssssssss now. Seriously.
telleg szarul vagyok.PONT.
telleg szarul vagyok.PONT.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
:note:
a többi konneksön topikö hálistennek jól eltünt 😉

a többi konneksön topikö hálistennek jól eltünt 😉


I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
htát jah nekem már csak az élet apró örömei jutnak 😛
1337!
1337!
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ENYEM LETT 1337 😄DDD
pdig nem is akartasm 😄DDD
pdig nem is akartasm 😄DDD
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
Jah meg most jut eszembe kihagytam az India színpadi dolgokat 😉
minden hajnalba ott kötöttem ki pár percre.
INferno, insance, watch my dying, blind myself.
minden hajnalba ott kötöttem ki pár percre.
INferno, insance, watch my dying, blind myself.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
jah emg voltunk diszko expresszen is aztan a gitarosuk meg a buzi srac 😄
na szal jo ismeroseink, eljottek az udulobe. Whiskeyzés meg rányomtuk a budipumpát a kocsi oldalára. 😄
izé töbi non public info 😉
na szal jo ismeroseink, eljottek az udulobe. Whiskeyzés meg rányomtuk a budipumpát a kocsi oldalára. 😄
izé töbi non public info 😉
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
menem jöttél?
Kosheen tényleg felejthetetlen élmény volt.
inkább oda jöttél volna 😛
Kosheen tényleg felejthetetlen élmény volt.
inkább oda jöttél volna 😛
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
nah akkor sorban 😄
Szerdan megerkeztunk, kipakoltunk.... Atneztuk a programot, nem volt semmi jo, ezert elfogyasztottunk 1 talca sört és 2 üveg whiskey-t.
Aztán bementünk a fesztiválra, tomboltunk 1 jot az INSANE -en aztan goto world peace 😉
Majd haza. Itt mintha pityu mesterrt láttam volna 1x 😄
jaaah meg kiröhögtük a kalapácsmetáljózsefet 😄
2. nap. 1 kor kelés aztán belátogattunk a fesztiválra: Varga zsuzsa, kowalsky meg a vega(THE NUMBER ONE!!!!), aztán megláttam a másik zsuzsit, lelkibeteg lettem... berugtam. Innentõl semmi érdekes nem volt aznap.
Jah de,, a Regii parti ladánybenéékkel. Aztán MÁTÉMÁTÉMÁTÉVAL! nyomtuk a repbulin a csápolást.
3. Nap Anima.PONT. itt megint volt zsuzsi, szokásos balfaszságom, meg a pár liter ital miatt nem mentem oda,,, kispál.. kiesett 😉
jah emgközben volt 1 EMIL RULEZ! ami hatalmas buli volt.
Valamint asszem eznap votl a másfél is, amire szintén hatalmasat partyztunk.
Utsó nap: Depresszió 1 kalap szar volt. Én kértem elnézést hogy valaha is hallottam õket. Aztán 1 kis Sun workshop kúra, elment a hangom, de legalább kiordibáltam magamból mindent. de aztán a kosheeen kárpótolt mindent szarságért. Fergeteges buli volt meg minden 😉






kb ilyen sorrend 😄
Szerdan megerkeztunk, kipakoltunk.... Atneztuk a programot, nem volt semmi jo, ezert elfogyasztottunk 1 talca sört és 2 üveg whiskey-t.
Aztán bementünk a fesztiválra, tomboltunk 1 jot az INSANE -en aztan goto world peace 😉
Majd haza. Itt mintha pityu mesterrt láttam volna 1x 😄
jaaah meg kiröhögtük a kalapácsmetáljózsefet 😄
2. nap. 1 kor kelés aztán belátogattunk a fesztiválra: Varga zsuzsa, kowalsky meg a vega(THE NUMBER ONE!!!!), aztán megláttam a másik zsuzsit, lelkibeteg lettem... berugtam. Innentõl semmi érdekes nem volt aznap.
Jah de,, a Regii parti ladánybenéékkel. Aztán MÁTÉMÁTÉMÁTÉVAL! nyomtuk a repbulin a csápolást.
3. Nap Anima.PONT. itt megint volt zsuzsi, szokásos balfaszságom, meg a pár liter ital miatt nem mentem oda,,, kispál.. kiesett 😉
jah emgközben volt 1 EMIL RULEZ! ami hatalmas buli volt.
Valamint asszem eznap votl a másfél is, amire szintén hatalmasat partyztunk.
Utsó nap: Depresszió 1 kalap szar volt. Én kértem elnézést hogy valaha is hallottam õket. Aztán 1 kis Sun workshop kúra, elment a hangom, de legalább kiordibáltam magamból mindent. de aztán a kosheeen kárpótolt mindent szarságért. Fergeteges buli volt meg minden 😉







kb ilyen sorrend 😄I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
mer en nemnezem egesz nap az SG-t csak neha benyommom ha ugyerzem valamit irsz nekem 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.


