SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The Garrett
#1428
de most belejöttem a rajzolasba 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1427
fingomnincs. Holnap bemegyek a varosba es nem felejtem el megnezni mint ma 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1426
idõpontja ?

nemcsakfeel
#1425
ja meg kispál megint felfog baszni...

*hihi ** *

nemcsakfeel
#1424
viszont utazás közben már be lehet baszni 😊))

*hihi ** *

The Garrett
#1423
jah de a vian mellett szól hogy nem kell utazni, olcsobb .... es.. egyeb 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

nemcsakfeel
#1422
akkor inkább már kotta.. kicsit értelmesebb mint vian.

*hihi ** *

nemcsakfeel
#1421
a vian csak egynapos?

*hihi ** *

PResident Evil
#1420
bevállalható

PResident Evil
#1419
infokat pls

PResident Evil
#1418
zsír...

The Garrett
#1417
jah megneztem terkepet debrecen miskolc tavolsag 2/3 adanal.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

nemcsakfeel
#1416
debrecen felé van...

*hihi ** *

The Garrett
#1415
aaaaaaaa fakk jó lesz nekem a Vian fesztivál is 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1414
habar faszom se tudja
2 napra nincs pénzem :/

pedig 29-30 ra kéne

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1413
29. ére.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1412
meg Anima !

PResident Evil
#1411
menjünk ? Kispál, SWS !!!

The Garrett
#1410
hehe 29. én ki kéne menni.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1409
sztem elég jó, csak lusta voltam beírni a keresõbe böszörményt... messze van ?

PResident Evil
#1408
thx, nézem !

nemcsakfeel
#1407

*hihi ** *

PResident Evil
#1406
linket tudsz dobni ? elhet érdekel !

nemcsakfeel
#1405
jaaaaaaaa
haveromék fellépnek csütörtökön a volt belvárosi rockwellben. és biztos jó lesz 😊)))

*hihi ** *

nemcsakfeel
#1404
kotta nagy fasza, debrecen mellett, nem is annyira drága , napijegy csak 2.2k, és sok fasza dolog lesz, mondjuk én a lyuhász lyácintért megyerk fõleg, de lesz aznap sunworkshop, alvin, watch my dying, replika, frogshow, .. stb.

vian faszom mikor lesz? megkéne látogatni a bányászt, már úgyis régen votam ott 😊))

*hihi ** *

PResident Evil
#1403
mi mást 😄

The Garrett
#1402
büdösistenfasza 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1401
ugyhogy asszem itthon fogok kockulni 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1400
ték 😄

The Garrett
#1399
hehe most kezdek gondolkodni ma nemtudok bemenni a varosba 😄
AZ ÖSSZES! (mind2) 😄 gatyámat bedobtam a mosógépbe hegyalja után. nemhiszem megszárad estére 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1398
hehehh 😄

mi legyen akkor ?

The Garrett
#1397
amugy aggodalomra semmi ok.
ha szar lesz berugunk.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1396
aaaaaaaaa remelem azok nemjönnek. 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1395
bazzmeg... de szar lesz? vagy megint Hooligans ? 😄

The Garrett
#1394
sehol semmi szokás szerint ;P

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1393
neten semmi ?

The Garrett
#1392
kibaszottul semmi infom róla 😄
mondom este megnezunk 1 plakatot 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1391
akkoris kamu az egész 😄 szájkarate 😄

nincs info Vian szarról ? fellép e a csajszi ? 😄

The Garrett
#1390
hehe 10 emailen keresztül megy ez, csak ezt a részét másoltam be. 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1389
az egész vita pedig ezzel kezõdött:


http://www.thewebshite.co.uk/nickelback.htm
Ugyan az a zenekar;
ugyan azok az akkordok;
Ugyan olyan váltások ugyanott;
2 év difi + új szöveg + énekdallam.
Nem rossz...

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1388
ez kamufos 😄

The Garrett
#1387
he geccc megtaláltam az emailt ahonnan az ásós motívum származik 😉
neveket cenzúrázni kellett 😉
már ahonnan az ásós motívum származik:


x: "Holnap reggel gyere koran... en szemely szerint ugy tunik jobb ha bejovok 5-re. Akkor meg megnezheted utoljara a napfelkeltet.
Kikeszitek egy fekete zsakot, asót. Todom, szeretted azt a helyet, ahol dohanyozni szoktatok. A napernyot, a kertibutort. Ott foglak eltemetni. Remelem pontosan eltalallak az asoval. Hatulrol tortenik, mint annyi minden az eletedben😊 Picit fajni fog, de ez szukseges es egyaltalan. Jobb ha nem latod amit utana csinalok...😊 Hentesmunka lesz a javabol😊 Lehet hogy a testreszeket kicsit ugyetlenul valasztom majd szet, mert ha ideges vagyok, remeg a kezem😊
Egyebkent ha idoben itt leszel, fakultativan is elkezdhetsz asni, ugy hamarabb vegzek. A kinti slag veget meg meg kell talalnom, mert a vert le kell csapatni a betonrol.... az alkoholtartalmu vered ugyis ossze vissza fog folyni..nem beszelve
arrol a szesz szagrol😊
A! Kurva budos lesz!!! Inkabb ugy dontottem, nem engedem ki a szellemet a palackbol, jobb ha benned marad minden😊
Egye fene, eletben hagylak😊 "

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1386
infokat pls

PResident Evil
#1385
muahahahahhahahahah

The Garrett
#1384
huuuuuu ne akard hogy elõvegyem azt a bizonyos kisásót 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1383
de miért ? 😄DDD jah 😄 hogy nem VIAN Levente a neved ? 😄DD

The Garrett
#1382
nyád az van 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1381
mian ? 😄

The Garrett
#1380

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1379
ahh faszom mindenhol ki van plakátolva a városban, leugrom tépek egyet 😄

már plakátot 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.