SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
bazzdmeg, én legalább bevállalom ha hányni kell és elhányom magam ! 😄
nem pepecselek szaros papírokkal 😄DD
mellesleg te is elhagytad a pénztárcád, én adtam voantra pézt <#nyes>#nyes>
nem pepecselek szaros papírokkal 😄DD
mellesleg te is elhagytad a pénztárcád, én adtam voantra pézt <#nyes>#nyes>
ne is mondd... én legalább nem csináltam azt h hazaértem és 3szor teleokádtam egy vödröt <#vigyor1>#vigyor1> sõõõt, elötte se "hagytam el valamit" <#nyes>#nyes>
(uristen, mit reagálna sztetek egy vallásos ember erre a topicra? <#nyes>#nyes>)
(uristen, mit reagálna sztetek egy vallásos ember erre a topicra? <#nyes>#nyes>)
"The trees move. Do you not see it?"
jah, azóta nem is iszok Porto Ricoi rumot (szarok a helyesírásra), akkor küldtem egyiket légcsõbe... de nem-e? hát tipikusan színjózan emberek sajátja hogy halálos nyugalommal piszoárnak gondolják a szökõkutat/kukát mikor egy igen csunya arcot viselõ köpcös illetõ közeledik feléjük <#ejnye1>#ejnye1>
"The trees move. Do you not see it?"
nem csak kettõt ? <#vigyor5>#vigyor5>
nem is voltál részeg bazzeg mit kamuzol ? <#vigyor1>#vigyor1><#nyes>#nyes><#mf2>#mf2>
nem is voltál részeg bazzeg mit kamuzol ? <#vigyor1>#vigyor1><#nyes>#nyes><#mf2>#mf2>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
nem szurkolni kell!
azt még sosem hallottad, hogy "az alapos és rendszeres felkészülést semmi sem pótolja" ???<#duma>#duma>
azt még sosem hallottad, hogy "az alapos és rendszeres felkészülést semmi sem pótolja" ???<#duma>#duma>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
uncsi?
akkor-e, télleg-e buzi-e vagy-e?<#vigyor5>#vigyor5>
akkor-e, télleg-e buzi-e vagy-e?<#vigyor5>#vigyor5>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
na szóval az úgy volt...
<és elalszik a számára unalmas téma ecsetelése közben>és elalszik a számára unalmas téma ecsetelése közben>
<#idiota>#idiota>
<és elalszik a számára unalmas téma ecsetelése közben>és elalszik a számára unalmas téma ecsetelése közben>
<#idiota>#idiota>
van ilyen pletyka?
milyen?
<#lookaround>#lookaround>
milyen?
<#lookaround>#lookaround>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
próbáld ki egyszer nõvel!
hidd el, nem fogod megbánni!
<#mf1>#mf1>
hidd el, nem fogod megbánni!
<#mf1>#mf1>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
#2260
<#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes>
#2256
detto 😊
vegul nagy szetcsuszas lett belole 😊😊😊
vegul nagy szetcsuszas lett belole 😊😊😊
ehh, emlékszem, bobbival gyalogoltatok a semmi közepén 😄DDDD
hát ez van, le kell jönni, aztán részegedni egy nagyot... de már kicsit mát témát pedzegetünk, leaglábbis én :>
hát ez van, le kell jönni, aztán részegedni egy nagyot... de már kicsit mát témát pedzegetünk, leaglábbis én :>
öhömmm... hát igen. az amugy egy rekordkisérlet volt, már az is csodának számitott hogy talajrészegen megálltam a lábomon, de hogy aztán 3 órát gyalogoltam... pedig ált. amig el nem jutok sárga földig teljesen egyenesen állok aztán esek egyet az evoluciós ranglétrán és négykézlábra ereszkedem... de aszondom inni kéne, itt szegeden nincs meg az a fílingje a bebaszásnak! ha iszunk, tequilát, amibõl én akármennyit mást meg 4-5 feles kishijján detoxt szintre visz... bah!
"The trees move. Do you not see it?"
#2244
ma egy kis rebel ? 😊
mar kezdunk battyammal alapozni lassan ... 😉
mar kezdunk battyammal alapozni lassan ... 😉
#2242
csak olvasgatni szoktam a forumot altalaban 😊 nekem eleg ennyi 😊)
majd vmikor osszehozzuk azt a partyt 😊
majd vmikor osszehozzuk azt a partyt 😊
látom nem vagy fórum addict... 😊 ez legyen a legkevesebb.
nem voltunk sehol. Majd jövõhéten Rocky, mert lesz Eastern !
nem voltunk sehol. Majd jövõhéten Rocky, mert lesz Eastern !
#2240
reszemrol teszek az sg torteneseire, de az italban benne vagyok 😊
tegnap voltatok vmerre ?
voltunk kettesben, de atneztunk a rokiba is (kb 10 percre ~ fel vilmos erejeig😊
tegnap voltatok vmerre ?
voltunk kettesben, de atneztunk a rokiba is (kb 10 percre ~ fel vilmos erejeig😊
ehhehhhe 😄
lehet jönni ! amugy ha visszaolvastok régen elég szépen parádéztunk hétvégenként... csak az a gond hogy szétszéledtünk :\
de új tagokkal is meg kell beszélni az SG történéseit egy kis ital mellett 😄
lehet jönni ! amugy ha visszaolvastok régen elég szépen parádéztunk hétvégenként... csak az a gond hogy szétszéledtünk :\
de új tagokkal is meg kell beszélni az SG történéseit egy kis ital mellett 😄
#2238
na majd egyszer beszallok en is <#mf1>#mf1>
esélytelen 😊 te hánytál mer összevissza kevertél mindent!
vodka, hubi, bor
vodka, hubi, bor
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
nah ezaz. nekem aztán mindegy.
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
bezzeg velünk szökõévben egyszer baszol be 😊
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'