SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kz
#2278
papírral hányni????
mivan???

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2277
bazzdmeg, én legalább bevállalom ha hányni kell és elhányom magam ! 😄

nem pepecselek szaros papírokkal 😄DD

mellesleg te is elhagytad a pénztárcád, én adtam voantra pézt <#nyes>

Calver
#2276
ne is mondd... én legalább nem csináltam azt h hazaértem és 3szor teleokádtam egy vödröt <#vigyor1> sõõõt, elötte se "hagytam el valamit" <#nyes>

(uristen, mit reagálna sztetek egy vallásos ember erre a topicra? <#nyes>)

"The trees move. Do you not see it?"

PResident Evil
#2275
meg valami papírszerûséggel próbálja hánytatni magát !

LOL 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Calver
#2274
jah, azóta nem is iszok Porto Ricoi rumot (szarok a helyesírásra), akkor küldtem egyiket légcsõbe... de nem-e? hát tipikusan színjózan emberek sajátja hogy halálos nyugalommal piszoárnak gondolják a szökõkutat/kukát mikor egy igen csunya arcot viselõ köpcös illetõ közeledik feléjük <#ejnye1>

"The trees move. Do you not see it?"

ÁjjLe BoBBi
#2273
nem csak kettõt ? <#vigyor5>
nem is voltál részeg bazzeg mit kamuzol ? <#vigyor1><#nyes><#mf2>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2272
szakmai vizsga

PResident Evil
#2271
ehh, nem tanultam semmit, de sztem meglesz 😄DD

kz
#2270
oszt mit is tanulol-e?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2269
nem szurkolni kell!
azt még sosem hallottad, hogy "az alapos és rendszeres felkészülést semmi sem pótolja" ???<#duma>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2268
uncsi?
akkor-e, télleg-e buzi-e vagy-e?<#vigyor5>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2267
nah mentem vizsgázni, majd este jövök ! szurkoljatok meg miegyéb ! ^^

PResident Evil
#2266
na szóval az úgy volt...

<és elalszik a számára unalmas téma ecsetelése közben>

<#idiota>

kz
#2265
hú télleg?
meséééééjjj!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2264
hát hogy milyen volt nõvel 😄

kz
#2263
van ilyen pletyka?
milyen?
<#lookaround>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2262
ha akarod felvilágosítalak ezügyben, hogy ne csak a pletykáknak higyjél 😄

kz
#2261
próbáld ki egyszer nõvel!
hidd el, nem fogod megbánni!
<#mf1>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

#2260
<#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

PResident Evil
#2259
Lifestyle vagy Durex!

kz
#2258
mit használtok ti?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2257
ejnye, no... :Ð

#2256
detto 😊

vegul nagy szetcsuszas lett belole 😊😊😊

PResident Evil
#2255
MSN <#ravasz1>

Calver
#2254
dögöljek meg ha értem a végét <#vigyor>

"The trees move. Do you not see it?"

PResident Evil
#2253
ehh, emlékszem, bobbival gyalogoltatok a semmi közepén 😄DDDD

hát ez van, le kell jönni, aztán részegedni egy nagyot... de már kicsit mát témát pedzegetünk, leaglábbis én :>

Calver
#2252
öhömmm... hát igen. az amugy egy rekordkisérlet volt, már az is csodának számitott hogy talajrészegen megálltam a lábomon, de hogy aztán 3 órát gyalogoltam... pedig ált. amig el nem jutok sárga földig teljesen egyenesen állok aztán esek egyet az evoluciós ranglétrán és négykézlábra ereszkedem... de aszondom inni kéne, itt szegeden nincs meg az a fílingje a bebaszásnak! ha iszunk, tequilát, amibõl én akármennyit mást meg 4-5 feles kishijján detoxt szintre visz... bah!

"The trees move. Do you not see it?"

PResident Evil
#2251
nemtom, valamelyik gyilkost :o

Match
#2250
de melyiket?

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#2249
képet ?!

Match
#2248
mit ? 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#2247
LOÁL 😄DDDDDDDD

Pityu bazdmeg, belinkeljek én is rólad ? 😄DDDDD

Match
#2246

😄DDDDDDDDDDDDDDD

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#2245
sose !!! tegnap szétvágtam magam 😮

#2244
ma egy kis rebel ? 😊

mar kezdunk battyammal alapozni lassan ... 😉

PResident Evil
#2243
okés... most jó lesz a party, lesz techno terem, az kell a népnek :\

#2242
csak olvasgatni szoktam a forumot altalaban 😊 nekem eleg ennyi 😊)

majd vmikor osszehozzuk azt a partyt 😊

PResident Evil
#2241
látom nem vagy fórum addict... 😊 ez legyen a legkevesebb.

nem voltunk sehol. Majd jövõhéten Rocky, mert lesz Eastern !

#2240
reszemrol teszek az sg torteneseire, de az italban benne vagyok 😊

tegnap voltatok vmerre ?
voltunk kettesben, de atneztunk a rokiba is (kb 10 percre ~ fel vilmos erejeig😊

PResident Evil
#2239
ehhehhhe 😄

lehet jönni ! amugy ha visszaolvastok régen elég szépen parádéztunk hétvégenként... csak az a gond hogy szétszéledtünk :\
de új tagokkal is meg kell beszélni az SG történéseit egy kis ital mellett 😄

#2238
na majd egyszer beszallok en is <#mf1>

kz
#2237
hogy élénkül a topik...<#nyes>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2236
az lehet... de legközelebb te is keversz !!!!

ÁjjLe BoBBi
#2235
esélytelen 😊 te hánytál mer összevissza kevertél mindent!
vodka, hubi, bor

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2234
de te nem is hánytál 😄

legközelebb olyat játszunk te a dupla adagot iszod amit én 😄

ÁjjLe BoBBi
#2233
nah ezaz. nekem aztán mindegy.

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2232
multkor volt kedvem, nemtom mikor lesz ilyen 😄

ÁjjLe BoBBi
#2231
bezzeg velünk szökõévben egyszer baszol be 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2230
loál 😄

én meg vasárnap megyek Ildike házavató bulijába... ehhh... lesz ott minden földi jó ^^

ÁjjLe BoBBi
#2229
osztályivászat, meghívtuk osztályfõnököt, egy nagy ivógép alezredest (egyik kedvenc tanár), másik ivógép + "apánk"-at (másik kedvenc) <#nyes>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'