SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
jövõhét csütörtökön nagyon hesszeljétek miskolc centrum meg eper környékét! vak részegen fogok arra garázdálkodni 😄
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
#2225
reszemrol inkabb az eper az, ami bejon 😊
leszek ott warmup hamarosan 😊
leszek ott warmup hamarosan 😊
agyad. he ha meghallgatsz egy hétnél idõsebb számot letépem a tököd és odaadom rockynak <#nyes>#nyes>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Mixed by Dj Papagin - Trance and Dance 2004 Mix <#mf1>#mf1><#vigyor>#vigyor><#nyes>#nyes><#taps>#taps>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
sza'r!<#vigyor5>#vigyor5><#ravasz1>#ravasz1><#vigyor>#vigyor>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
<#vigyor3>#vigyor3>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
ehh... pedig igen jó elektrik bulik vannak ott 2 hetente, nem aza sablonos eper2 zenék hanem tényleg az elektronikus zenében elmélyülõ fanoknak való 😊
#2213
ott meg nem voltam...
kerulom az egesz rockit mindenestol, vhogy nem szeretem
kerulom az egesz rockit mindenestol, vhogy nem szeretem
#2211
tancikalos jah
minden nap megy a dizsi, majd beugro is lesz, most meg nincs
Eastern Evolution-nem vagom mi az :/
minden nap megy a dizsi, majd beugro is lesz, most meg nincs
Eastern Evolution-nem vagom mi az :/
#2209
dehogy 😊
en csak zenelni szeretnek ott 😊
en csak zenelni szeretnek ott 😊
#2207
a megkozelitese eleg nehezkes, mert a muhelyek felett van, gyalog meg a buszmegallotol valoban messze van
viszont van kisbuszuk amivel barhonnan felvisznek ingyen
kivulrol jol nez ki, bemesz, nagyon kellemes hangulatu, jo zene, minden ilyesmi
leulsz, akar borfotelbe(!), a piat kihozzak, nagyon korrekt arai vannak (pl egy vilmos 300 huf)
a teraszon gyonyoru a kilatas, szoval osszessegeben tenyleg sikerult egy jo helyet osszehozni, egy igazi clubot
viszont van kisbuszuk amivel barhonnan felvisznek ingyen
kivulrol jol nez ki, bemesz, nagyon kellemes hangulatu, jo zene, minden ilyesmi
leulsz, akar borfotelbe(!), a piat kihozzak, nagyon korrekt arai vannak (pl egy vilmos 300 huf)
a teraszon gyonyoru a kilatas, szoval osszessegeben tenyleg sikerult egy jo helyet osszehozni, egy igazi clubot
#2203
voltatok mar az uj helyen ami nyilt az egyetemen ?
Club Rebel
csak ajanlani tudom mindenkinek, nagyon igenyes es jo hely, emellett olcso is
Club Rebel
csak ajanlani tudom mindenkinek, nagyon igenyes es jo hely, emellett olcso is
én meg jól kiköltöztem még a nyáron
mármint Mályiba
oszt pedig az közelebb van mint cikcó, de mégis negyedóra nekemis a melóhelyig
mármint Mályiba
oszt pedig az közelebb van mint cikcó, de mégis negyedóra nekemis a melóhelyig
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
nincsen olyan messze,nyáron sokszor ott megyek el,mert van egy házunk Hidasnémeti után
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
jah ok hát: Ákos vok,avason lakom,Eötwös József középiskolába járok,ööööö busszal szoktam járni,meg utána újgyõrin átszállok villingerre aszt irány kilián városrészö 😄DDDDDDD
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -