SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#2228
OMFG !

mét ?

ÁjjLe BoBBi
#2227
jövõhét csütörtökön nagyon hesszeljétek miskolc centrum meg eper környékét! vak részegen fogok arra garázdálkodni 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2226
lol, epret nem szeressük 😄

mondjuk az új helyet is megnézném !

#2225
reszemrol inkabb az eper az, ami bejon 😊
leszek ott warmup hamarosan 😊

PResident Evil
#2224
mekkora ték 😄

ÁjjLe BoBBi
#2223
<#hehe>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2222
van hétnél idõsebb 😄DD

Insan in the brain :o

ÁjjLe BoBBi
#2221
agyad. he ha meghallgatsz egy hétnél idõsebb számot letépem a tököd és odaadom rockynak <#nyes>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2220
azt hallgatod már egy fél éve bazz <#mf2>

ÁjjLe BoBBi
#2219
Mixed by Dj Papagin - Trance and Dance 2004 Mix <#mf1><#vigyor><#nyes><#taps>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2218
jolvan 50 pengõ bobbi 😄DDDDD

ÁjjLe BoBBi
#2217
sza'r!<#vigyor5><#ravasz1><#vigyor>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2216
ROTFL

ÁjjLe BoBBi
#2215
<#vigyor3>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2214
ehh... pedig igen jó elektrik bulik vannak ott 2 hetente, nem aza sablonos eper2 zenék hanem tényleg az elektronikus zenében elmélyülõ fanoknak való 😊

#2213
ott meg nem voltam...

kerulom az egesz rockit mindenestol, vhogy nem szeretem

PResident Evil
#2212
ottvan a Rockwell-be kéthetenként 😊

#2211
tancikalos jah

minden nap megy a dizsi, majd beugro is lesz, most meg nincs

Eastern Evolution-nem vagom mi az :/

PResident Evil
#2210
de az is ilyen táncikálós hely ?

Eastern Evolution-höz mit szólsz ? 😊

#2209
dehogy 😊

en csak zenelni szeretnek ott 😊

PResident Evil
#2208
netán tulajjal van dolgunk ?

#2207
a megkozelitese eleg nehezkes, mert a muhelyek felett van, gyalog meg a buszmegallotol valoban messze van
viszont van kisbuszuk amivel barhonnan felvisznek ingyen
kivulrol jol nez ki, bemesz, nagyon kellemes hangulatu, jo zene, minden ilyesmi
leulsz, akar borfotelbe(!), a piat kihozzak, nagyon korrekt arai vannak (pl egy vilmos 300 huf)
a teraszon gyonyoru a kilatas, szoval osszessegeben tenyleg sikerult egy jo helyet osszehozni, egy igazi clubot

PResident Evil
#2206
nem !!! de mesélj róla, mert érdekel !

kz
#2205
hogyhogy ki? hát én!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

nemcsakfeel
#2204
nem.
egy újabb rózsaszín rocky ?<#falbav><#falbav>

*hihi ** *

#2203
voltatok mar az uj helyen ami nyilt az egyetemen ?
Club Rebel

csak ajanlani tudom mindenkinek, nagyon igenyes es jo hely, emellett olcso is

PResident Evil
#2202
ki ?😄

kz
#2201
sõtt cikón is bibibííí

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2200
😄

kz
#2199
én is bibííí

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2198
Mályi az sem roszz hely, ismerek pár embert onnan 😊

kz
#2197
én meg jól kiköltöztem még a nyáron
mármint Mályiba
oszt pedig az közelebb van mint cikcó, de mégis negyedóra nekemis a melóhelyig

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2196
azaz, hát nincs messze, bentvagyok 15 perc alatt 😊

báttyó02
#2195
nincsen olyan messze,nyáron sokszor ott megyek el,mert van egy házunk Hidasnémeti után

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2194
😊)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2193
szikszó 😊

báttyó02
#2192
te hun laksz ?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2191
szezám

báttyó02
#2190
azám 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2189
huá 😄 ez aztán tartalmas volt 😄

báttyó02
#2188
jah ok hát: Ákos vok,avason lakom,Eötwös József középiskolába járok,ööööö busszal szoktam járni,meg utána újgyõrin átszállok villingerre aszt irány kilián városrészö 😄DDDDDDD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2187
mittomén... csak általánosakat... mégis hova jársz, stb... 😄

báttyó02
#2186
mit irjak ?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2185
írj egy kis bemutatkozót 😄

báttyó02
#2184
😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2183
nemsûrûn 😄

báttyó02
#2182
nem lakik valaki avas környékén ?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2181
na csumi miskolci emberek 😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2180
sztem felesleges... majd ide találnak... amugy te merre laskz ?

kz
#2179
ajánlj fel jutalmat, hátha akkor...<#felkialtas>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.