SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#2323
Sziasztok. Bekapcsolódhatok?
#2319
hat most farsangi buli lesz 😊
megegyeztünk a tulajjal, hogy majd tolja az infót hogyha lesz hétfõn valami... eddig nem szólt... asszem nincs mirõl tárgyalni:\
majd legközelebb !
majd legközelebb !
#2317
nem muszaj am sokan inni 😊
gyere le, a buli tuti jo lesz 😉
gyere le, a buli tuti jo lesz 😉
#2315
igen, most farsangi party lesz
remelem lesz olyan jo, mint a mult hetfo, akkor nagyon jo volt es sokan is voltak
remelem lesz olyan jo, mint a mult hetfo, akkor nagyon jo volt es sokan is voltak
#2312
na voltal ?
en kb 10 percre neztem be fel1 korul, kevertem 2-t es leptem is 😊
en kb 10 percre neztem be fel1 korul, kevertem 2-t es leptem is 😊
õõõõõ....
akkor megy minden, kicsit elkéstem, de úhy látom mûködik a dolog...
akkor megy minden, kicsit elkéstem, de úhy látom mûködik a dolog...
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
#2308
oke, majd szolj 😊
#2306
eleg az!
#2304
penteken pont nem megyek, mert szombat reggel vizsgazok 😞
viszont a tarsam fogja csinalni
szombaton is mi leszunk elvileg
de ha az sem jon ossze akkor a hetfo tuti
viszont a tarsam fogja csinalni
szombaton is mi leszunk elvileg
de ha az sem jon ossze akkor a hetfo tuti
#2302
ment a privi
nem 😄
na figy... partyphoto.hu-nak fotózok, és kellene a tulaj száma hogy az én fõnökasszonyom megbeszélné vele akkor a részleteket ! és akkor minden partyról készülnének képek ! nagyon fontos lenne ! privátban pls írj egy telószámot ! (a tulajét 😄)
na figy... partyphoto.hu-nak fotózok, és kellene a tulaj száma hogy az én fõnökasszonyom megbeszélné vele akkor a részleteket ! és akkor minden partyról készülnének képek ! nagyon fontos lenne ! privátban pls írj egy telószámot ! (a tulajét 😄)
#2300
olvasgattam itt a kommenteket visszamenoleg, ize, lehet hogy csak rosszul ertelmeztem, de te hejocsabai vagy ?
#2299
persze perszeeeee
akartunk is fotost (boon)
holnap megyunk fel delutan kicsit atrendezzuk a technikat, nagy banzaj lesz a 7vegen, gyere fel te is, aztan lebeszeljuk a fonokkel
tegnap is nagyon jol sikerult a party
penteken lifestyle party lesz - dj kissenger (asszem igy kell irni)
utana valszeg mi nyomjuk :]
elvileg szombaton is party
akartunk is fotost (boon)
holnap megyunk fel delutan kicsit atrendezzuk a technikat, nagy banzaj lesz a 7vegen, gyere fel te is, aztan lebeszeljuk a fonokkel
tegnap is nagyon jol sikerult a party
penteken lifestyle party lesz - dj kissenger (asszem igy kell irni)
utana valszeg mi nyomjuk :]
elvileg szombaton is party
izé... a tulajnak a számát el tudod kérni nekem ? fontos lenne ! mert akkor már pénteken tudnánk menni fotózni.
én ismerek olyat, akivel együtt szokott hányni. mármint a tulaj.
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
#2295
misko'c konekson
nálunk is volt ilyen, csak 3dl szódavízzel
aztán mindenkinek csípett a pisi...
aztán mindenkinek csípett a pisi...
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
#2289
hoho
joestet 😊
joestet 😊
azt is emg lehet csinálni...
osztálytársam mesélte hogy 4en kártyáztak és a vesztesnek meg kellett inni mindig 1 liter vizet... fél óra alatt annyit ivott a gyerek hogy teli lett, és széthányt mindent vízzel 😄SA:SD:AS
osztálytársam mesélte hogy 4en kártyáztak és a vesztesnek meg kellett inni mindig 1 liter vizet... fél óra alatt annyit ivott a gyerek hogy teli lett, és széthányt mindent vízzel 😄SA:SD:AS
szerintem sima ügy ha valaki pia nélkül is tud hányni akkor mindenképp 😄
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
egy felestõl is lehet okádni mint a lakodalmas kutya...<#wink>#wink>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
senki sem volt matt részeg <#wow2>#wow2><#vigyor>#vigyor><#idiota>#idiota>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
max másnap láthattad a halálosan másnapos fejünket <#wow3>#wow3>
"The trees move. Do you not see it?"
ez egy hosszú történet, leálltunk mattrészegen a nemtommilyen téren a szökõkú... bocsánat, piszoárhoz - ki beleslagolt, ki a gyomrát akarta üríteni, na ez utóbbi nem ment, itt jött képbe az a bizonyos papírzsebkendõ... de miután ez sem sikerült 3 óráig botorkáltam Szikszó felé BoBBival, tárolva a gyomrom tartalmát, leírhatatlan kanyarulatokat téve... ellenben prezi, na neki sikerült! bah, a régi szép idõk...
"The trees move. Do you not see it?"