SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#2328
mivan kammionsofõr ?!

zoomolgatunk ? 😄S:AD:ASD:AS😄AS:F_:AS_D

ÁjjLe BoBBi
#2327
<#taps>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2326
spam !

ÁjjLe BoBBi
#2325
<#nyes>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2324
simám 😄

#2323
Sziasztok. Bekapcsolódhatok?
PResident Evil
#2322
találó 😄

kz
#2321
õtözzé fényképésznek...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2320
okés... szerintem majd hétvégén ! 😊

#2319
hat most farsangi buli lesz 😊

PResident Evil
#2318
megegyeztünk a tulajjal, hogy majd tolja az infót hogyha lesz hétfõn valami... eddig nem szólt... asszem nincs mirõl tárgyalni:\
majd legközelebb !

#2317
nem muszaj am sokan inni 😊

gyere le, a buli tuti jo lesz 😉

PResident Evil
#2316
lehet hogy megyek :\

nincs kedvem hétfõn szétesni...

#2315
igen, most farsangi party lesz
remelem lesz olyan jo, mint a mult hetfo, akkor nagyon jo volt es sokan is voltak

PResident Evil
#2314
hétfõn is van bulee ? 😮

PResident Evil
#2313
kolegina volt 😊 én eastern-en voltam 😊

#2312
na voltal ?

en kb 10 percre neztem be fel1 korul, kevertem 2-t es leptem is 😊

PResident Evil
#2311
biztos 😄

kz
#2310
õõõõõ....
akkor megy minden, kicsit elkéstem, de úhy látom mûködik a dolog...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2309
oks 😊

#2308
oke, majd szolj 😊

PResident Evil
#2307
majd ma adom le a contactot és meglátjuk mikor kerül rá sor.

#2306
eleg az!

PResident Evil
#2305
sztem csak a hétvége kivitelezhetõ 😉

#2304
penteken pont nem megyek, mert szombat reggel vizsgazok 😞
viszont a tarsam fogja csinalni
szombaton is mi leszunk elvileg
de ha az sem jon ossze akkor a hetfo tuti

PResident Evil
#2303
köszi szépen, pénteken találkozunk 😉

#2302
ment a privi

PResident Evil
#2301
nem 😄

na figy... partyphoto.hu-nak fotózok, és kellene a tulaj száma hogy az én fõnökasszonyom megbeszélné vele akkor a részleteket ! és akkor minden partyról készülnének képek ! nagyon fontos lenne ! privátban pls írj egy telószámot ! (a tulajét 😄)

#2300
olvasgattam itt a kommenteket visszamenoleg, ize, lehet hogy csak rosszul ertelmeztem, de te hejocsabai vagy ?

#2299
persze perszeeeee

akartunk is fotost (boon)

holnap megyunk fel delutan kicsit atrendezzuk a technikat, nagy banzaj lesz a 7vegen, gyere fel te is, aztan lebeszeljuk a fonokkel
tegnap is nagyon jol sikerult a party

penteken lifestyle party lesz - dj kissenger (asszem igy kell irni)
utana valszeg mi nyomjuk :]
elvileg szombaton is party

PResident Evil
#2298
izé... a tulajnak a számát el tudod kérni nekem ? fontos lenne ! mert akkor már pénteken tudnánk menni fotózni.

kz
#2297
én ismerek olyat, akivel együtt szokott hányni. mármint a tulaj.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2296
hi...

ismered a Rebel-nek a tulaját ? mennénk oda is fotózni 😄

#2295
misko'c konekson

PResident Evil
#2294
ez pedig végképp nem rossz 😛

PResident Evil
#2293
az se rossz 😄

nemcsakfeel
#2292
Hooááhhrhgt!
4 liter vörösbor, még az a szép 😄DD Mintha vért hányna 😛Ppp

*hihi ** *

kz
#2291
nálunk is volt ilyen, csak 3dl szódavízzel
aztán mindenkinek csípett a pisi...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2290
csáz 😊

#2289
hoho

joestet 😊

PResident Evil
#2288
azt is emg lehet csinálni...

osztálytársam mesélte hogy 4en kártyáztak és a vesztesnek meg kellett inni mindig 1 liter vizet... fél óra alatt annyit ivott a gyerek hogy teli lett, és széthányt mindent vízzel 😄SA:SD:AS

ÁjjLe BoBBi
#2287
szerintem sima ügy ha valaki pia nélkül is tud hányni akkor mindenképp 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2286
arra még nem került sor... dejó lenne ha menne 😄D

ÁjjLe BoBBi
#2285
egy felestõl is lehet okádni mint a lakodalmas kutya...<#wink>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2284
csak teliokádtam egy vödröt...

nemcsakfeel
#2283
hmm.

*hihi ** *

ÁjjLe BoBBi
#2282
senki sem volt matt részeg <#wow2><#vigyor><#idiota>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Calver
#2281
max másnap láthattad a halálosan másnapos fejünket <#wow3>

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#2280
ez egy hosszú történet, leálltunk mattrészegen a nemtommilyen téren a szökõkú... bocsánat, piszoárhoz - ki beleslagolt, ki a gyomrát akarta üríteni, na ez utóbbi nem ment, itt jött képbe az a bizonyos papírzsebkendõ... de miután ez sem sikerült 3 óráig botorkáltam Szikszó felé BoBBival, tárolva a gyomrom tartalmát, leírhatatlan kanyarulatokat téve... ellenben prezi, na neki sikerült! bah, a régi szép idõk...

"The trees move. Do you not see it?"

nemcsakfeel
#2279
<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>
emléxem vmi fényképre amit utána nyomattatok :p

*hihi ** *