SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ÁjjLe BoBBi
#2778
meg kell hogy kérdezzem ezekután...valami szektás papnõ vagy, vagy apáca, vagy vagy vagy mi? <#lookaround>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#2777
zsír! persze! 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2776
Fuj, nem, agressziv dolog...

kz
#2775
Kérdeztem má, hogy Paintballozni akar-e valaki?
Nembaj, akkor is megkérdezem mégeccer.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2774
Imádom, ha a csajok harcolnak értem

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2773
70 új üzenet?
haggyál má, míg végigolvasom!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#2772
Ez a nagy bajom nekem is, hogy sokan nem figyelnek a bicajosokra. Egyébként meg nyilván nem megyek a legnagyobb forgalomban a legveszélyesebb helyeken. Reggel mondjuk a búza tér környéke az húzós szokott lenni,ott jo ha az ember észnél van, de szerintem kocsival is ez a helyzet, de onnantól már okés, végig megyek a széchenyi úton a villanyrendõrig, aztán már járda végig, a tapolcai elágazástól meg fõleg jo, mert bicajút van kiépítve.

criminal law
#2771
Milyen kupáról kellene valami??

Borcsa: Nem rád mondtam, hogy hülye picsa, de ha te ezt igy vetted le, ird már ide, legyél szíves, hogy mibõl olvastad ki, és akkor kapsz egy bocsánatot tõlem.
Egyébként meg egyáltalán nem osztom az észt, nem szokásom. És azt sem mondtam, hogy hülyegyerek vagy, nem feltételezem én senkirõl. Viszont. Az infóban irhatsz magadról jellemzõ dolgokat, és ha 20 évesen az elsõ amit tudatni akarsz, hogy szereted a sört, hát az nagyon gáz. Az átlag felhasználó pedig nem arra következtet, hogy te egy kocsmában dolgozol, hanem ad absurdum arra, hogy te sört iszol sörrel. Tudod ez ilyen félreérthetõ. Ha a szakmádat akartad volna jelölni, egyszerûbb és célravezetõbb lett volna a "csapos" szó használata. Egyébként meg az egyetem alatt nem dolgozni kell, hanem tanulni.

ÁjjLe BoBBi
#2770
való igaz mondjuk 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Borcsa
#2769
eltavoztam, megyek malnaszorpozni.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

maozedong
#2768
minek elaprózni? 😊

Resurrection!

Borcsa
#2767
hat ahhoz kepest,meg en is itt kockulok.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

PResident Evil
#2766
semmi

PResident Evil
#2765
szánshájn van... ma maradok a kéróban :\ 😞

akyyy
#2764
valaki???<#conf><#conf>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

ÁjjLe BoBBi
#2763
hm?? arrafelé decijével isszák ?D😄😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#2762
nekem is tanulnom kéne. júni 13tól köztes vizsga. csak jogból van 90 tétel és még a kérdéseket sem tudom...na az mit tesz ? 😄
és még van mellette rendészeti igazgatás, határõrizet, határforgalom, meg nyomozástan...😞
ohh rágondoltam...rosszul is vagyok :\

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Borcsa
#2761
olyat mi nem adunk el> fel nincs csak egesz<#vigyor5>

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Borcsa
#2760
kocsma fujj tegnap is melo volt, ma meg tanulhatok. telleg szansajn.inkabb megyek meg elotte /tanulas elot/ megiszok egy ice teat a krimoban.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

ÁjjLe BoBBi
#2759
2 fél bols lesz 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Borcsa
#2758
es meg vmi. criminal agy. a beallitasokban a kovetkezo szerepel. foglalkozas, hobbi. hat en egy kibaszott kocsmaban csapolok minden aldott hetvegen, ugyhogy akar a sor is meg a bor is meg meg a tomeny is... csak mint foglalkozas.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

ÁjjLe BoBBi
#2757
hali!
nehogy már felhúzd magad 😊 hááát sunshine van! megyek is mindjárt kiülök a kocsmába mer itt a négy fal között már kezdek rosszul lenni 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Borcsa
#2756
csa bobbi

kicsit felidegeltem magam. bejovok a netkafebe, hogy a kulturtori anyagaimat letoltsem, erre mi var az sgn. hulye picsa.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Borcsa
#2755
2. a hulye picsat most inkabb nem vettem eszre.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

ÁjjLe BoBBi
#2754
<#nyes> megjött Borcsa 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Borcsa
#2753
te meg ki vagy itt, az aktualis eszoszto. es ha vmi humorerzeket tanusitanal, az nem lenne rossz. tudom hogy nagyon gyenge poen, meg ilyesmi, de odairhatom hogy szeretek olvasni, es nem stephen kinget meg hasonlo kulturmocskot.
most igazan megsertodtem!!!
meg odairhatom, hogy rajzoni is szoktam, meg festeni is ha bokros teendoim engedik. sot. nagyon kedvelem a vilagmegvalto beszelgeteseket a barataimmal. szal ha nagyon akarnam, en is felvehetnem az intellektualis foiskolas pozat es villoghatnek, mert nem vagyok olyan hulyegyerek, mint az az egy mondatos valaszaimbol neha kitunik.

de en azert szeretem ezt a forumot, mert nagyjabo ismerem az arcokat, es nem kell koztuk az agyat jatszani.

most meg lett mondva a franko.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

ÁjjLe BoBBi
#2752
huh bizony nem! honda cbr1000 -ért is kipengetnék 3 millát ha lenne...ha lenne :\ 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

maozedong
#2751
igazad van. nem vagyok nagy bicajos, de autóban sokkal jobban védve vagy. akárhogy bicajozhatsz hogyha nem figyelnek rád. autóval én se szoktam bicajosokra<#miaz>

Resurrection!

criminal law
#2750
Szép meg minden, de nem sajnálnál ennyi pénzt adni érte?

akyyy
#2749
a tegnapi kupáról nincsennek valakinek képjei, esetleg neten nincs rajta, mert most néztem, de még a boonon sincs semmi<#szomoru1>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

ÁjjLe BoBBi
#2748
de egyébként meg amit kinéztem az ez:

csak hát ez 1.4 milla 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#2747
hát amit néztem kezdésnek az Suzuki Bandit 400cc
használtan, olyan 6-7-8 éves moci 600k körül lehet kapni, de ismerek olyan helyet ahova külföldrõl hozzák be, ott valamennyivel olcsóbb, olyan 400-500k körül már megkapom ugyanazt

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2746
Egyébként egy jobbféle motor mennyibe kerül? Nem nagyon értek az ilyesmihez...

ÁjjLe BoBBi
#2745
😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2744
Én az bepróbálkoztam nála anno, de körberöhögött :-)
Egyébként meg nagyon helyes szerintem, hogy így gondolkodsz :-)

ÁjjLe BoBBi
#2743
és mint ahogy nekem sem fog. nem is erre játszom.

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2742
Szerintem te nem vagy valami nagy bicajos, nem tudod hogy mûködik ez. Aki hülye haljon meg, azt elütik, én viszont nem vagyok béna, és azt még el is felejtettem mondani, hogy itt nem kell azzal szerencsétlenkedni, hogy parkolókeresés...

Motor: lesz neked is fizetõ állásod, és szépen gyûjtögetsz rá, mint ahogy minden normális ember :-) Vagy mondod anyunak, hogy vegyen egyet, de ez ritkán jön be. Ahogy annak idején nekem sem.

maozedong
#2741
kocsiban jobban vagy védve, jobban észrevesznek. bicajjal neked kell mindenki másra figyelned. ifával meg rád figyelnek <#gonosz1>

Resurrection!

maozedong
#2740
sry.<#help>

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#2739
de én a motorról beszéltem 😊) motort akarookkkkk 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2738
Kocsit nem lehet bevinni...jogosítvány meg jo ha van, nekem is ideje lenne már valamilyen.
Prezi: nem is kell mindenkinek azzal járni, én is csak azért vettem, mert nem birtam a buszozást, aztán ilyen fõ hobbi lett belõle.

PResident Evil
#2737
nemtom, én már kis koromban ki tekertem magam 😄

ÁjjLe BoBBi
#2736
tankolás nem gáz annyival gyorsabban is megy 😊)
jogosítvány sem minden esetben kell...<#ravasz1>
najó letenném rá. az sem gáz, lakásba is be lehet vinni 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2735
Abba is tankolni kell, kell rá jogosítvány is, meg nem tudod bevinni a lakásba :-)

ÁjjLe BoBBi
#2734
úristen...kicsit rápumpálok és veszek egy jó motort

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2733
kocsival nem üthetnek el, ha zenét hallgatsz?? Vagy úgy általában?? Dehogynem. Egyébként meg bringások közül csak a bénákat ütik el.

PResident Evil
#2732
de úgy elüthetnek <#wilting>

criminal law
#2731
Kellemes fáradtság, nézed a tájat, tekerés közben is lehet zenét hallgatni....

PResident Evil
#2730
kocsi... füst... zene... padló gáz !!! <#vigyor1>

criminal law
#2729
Tipikus elsõ reakció. De ha azt nézed, igy kevés pénzbõl is van egy durván jó bringád (mert ez az), nem kerül a fenntartása sem annyiba, nem kell bele tankolni, nem kell hozzá jogosítvány, bicajozni egészséges, nem szennyezed a környezetet, stb stb