SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

criminal law
#2828
Igen jó nap ez a mai. Reggel megyek 9-re dolgozni, vizsgáztatás, elsõ vállalkozószellemû egy 30 év körüli levelezõs férfi, veszem el tõle az indexét, kinyitom, erre ott figyel benne három darab húszezres, mondom neki, ez kolléga úr ugye nem az, amire gondolok, erre elkezdett magyarázni, hogy áá, dehogy, csak egy nagyobb összeget akar befizetni, és benne felejtette...szar már egyeseknek, 60 ezef huf a villanyszámlájuk...az ilyet kéne elvinni paintballozni és jól lelölöldözni.

kz
#2827
kéne!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2826
smokeolva igen nagy feelingje lehet 😄

maozedong
#2825
persze csak ha tiszta vagy 😮

Resurrection!

PResident Evil
#2824
jaja, jó lenne !

maozedong
#2823
majd nyáron nyomathatunk közös péjnt bólt. vmelyik hétvégén.

Resurrection!

maozedong
#2822
lál lokó!

Resurrection!

PResident Evil
#2821
legalább pörög a topic... <#lookaround>

kz
#2820
az evolúció nem az enyém.... minnyájunké

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#2819
Elég sajátos evolúciód van, de ez így igaz, ahogy mondod :-)

kz
#2818
nem olyan durvák a szabályok,persze kell mûködési engedély, de minden markernek kell hogy legyen mûbizonylata, behozatali engedélye is. meg mittudomén mi még.
és persze te is nyilatkozol, hogy az öngyilkosságodhoz kéred a szervezõk segítségét.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2817
ártatlan áldozatok minden háborúban vannak...
egyébként meg evolúció van vazze! aki nem teljesít jól az elhullik...<#ticking>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2816
jaja engem is legtöbbször a csapattársaim lõnek le...<#gun><#buck>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2815
engem elengedett a anyukám.
<#bohoc>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

ÁjjLe BoBBi
#2814
omg 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2813
LOÁL 😄DD

PResident Evil
#2812
esélytelen

maozedong
#2811
bõrre csíp?! nem szúnyog.

Resurrection!

criminal law
#2810
Tapolcán paintballozni...mégis hol gondolod? A parkban, vagy a strandon az embereket? Ott ugy is kevés ruha van rajtuk, simán a bõrre, gondolom csíp rendesen..:-)

maozedong
#2809
tapolcára paintballozni<#gonosz1>
te mehetsz bicajjal..

Resurrection!

criminal law
#2808
Gyertek inkább bringázni Tapolcára :-)

maozedong
#2807
<#wilting><#wilting>

Resurrection!

PResident Evil
#2806
tavasszal meg sár van... õsz detto

maozedong
#2805
nyáron berohad az ember a ruhába az a gáz..

Resurrection!

maozedong
#2804
Van TK is, az poén 😄DDDDd
Általában ismerõsökkel, haverokkal játszik az ember, úgy ez ritkán fordul elõ, vigyázunk egymásra.

Resurrection!

criminal law
#2803
Ez az, mi van ha mellém kerül egy hülye állat, aztán lelõ???

PResident Evil
#2802
nyáron tuti megyek

maozedong
#2801
ték..

A szervezõknek lehet hogy kell rá engedély egy ilyen klub üzemeltetésére, de az más tészta. Amúgy meg egyáltalán nem életveszélyes ha nem vagy bekattant.

Resurrection!

criminal law
#2800
Jogász vagyok, nem tehetek róla. Az oké, hogy aláírnak valamit, de...

maozedong
#2799
nem bírom elfelejteni a seggedet..<#mf1><#mf1>

Resurrection!

maozedong
#2798
Jogász szöveg.
Aláiratnak veled egy papírt a szervezõk hogy õk nem vállalnak felelõsséget a sérüléseidért, ..stb.

Resurrection!

criminal law
#2797
És ehhez nem kell semmilyen engedély? Ez volt az elsõ ami eszembe jutott róla. :-)

kz
#2796
Neked már megint az anális szekszen jár az eszed?<#ejnye1>
<#hehe>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2795
valóban nem most megyek elõször...

fáj? néha igen. ahogy az egyik barátom fogalmazott: "eléggé fáj ahoz, hogy neakarj mégegyet". úgy értette, hogy jobban fáj annál, mintha a számháborúban leolvasnak. én úgy gondolom, hogy ha betartod a szabályokat (pl sisakot pályán nem veszünk le) akkor nehéz maradandó sérülést szerezni. ami meg nem maradandó, az nem fájhat olyan nagyon. persze egy bokabicsaklás bármikor bárkivel elõfordulhat még egy sakkversenyen is, tehát azt nem állítom, hogy nem veszélytelen. (a sakkverseny sem.) ha rendesen fel vagy öltözve (pl mackónadrág, mackófelsõ, meg rajta a katonai gyakorló, vagy kezeslábas) akkor a két réteg már akkora védelmet nyújt, hogy legfeljebb néhány percig állapíthat meg bõrpírt a látlelet. ha nem öltözöl alá ennyire (én nem szoktam) és csak egyetlen vékony réteg van rajtad, akkor elõfordulhat olyan szerencsétlen találat, aminek egy hétig is látszik a nyoma. persze az ilyen ritka. ráadásul ha jól mozogsz, akkor nem is találnak el könnyen (vagy egyáltalán sem). ha pedig elég taktikus vagy, akkor az ellenség legfeljebb messzirõl lõdöz rád (hiszen taktikus vagy, így aki közel merészkedik azt hátba lövöd, mielõtt észrevenne téged) és ha messzirõl lõnek (pl 10 méterrõl) akkor már télleg mûvészet harci sebesülést szerezni.
a találat igazából arra jó (az elõzõek ellenére), hogy féjj tõle. tehát sokkal meggondoltabb, taktikusabb vagy, mintha csak számháború lenne.
amitõl nem kell félni, az az izomláz. az másnapra tuti megvan az "osonó póz" miatt.
de tényleg gyere el, ha van kedved és nézd meg a saját szemeddel.
csak aztán ne sápítozz, hogy teis-teis-teis akatál volna játszani.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#2794
Nem mindennel.

maozedong
#2793
Majd inkább azután nyilatkozz ha próbáltad. Ilyen elõítéleted van mindennel?

Resurrection!

criminal law
#2792
Úgy veszem ki a szavaidból, hogy te nem egyszer csináltál már ilyet. Ami még érdekelne, hogy nem fáj ez? Egyébként nem is gondoltam, hogy ennyi helyen van rá lehetõség.
Paintball-ban nem verik egymás fejét puskatussal...ja, csak lövöldöztök egymásra :-) Nem ugyanaz :-) Fura dolog ez számomra, kicsit mintha olyan abberáció lenne, de még mindig jobb, ha így éli ki magát az ember, mintha verné otthon az asszonyt meg a gyerekeket, persze lehet hogy tévedek, mert ugye én még közelrõl nem láttam ilyet. Pl hogy mókás, azt nem gondoltam volna.

kz
#2791
Lyukói buszvégáloomásnál az erdõ, Tesco mögötti mezõs rész, Bükkszentlászló mellett egykori ágyúbelövõ ojjektumkomplexum, Dimag (LKM) pince-alagsor, DIGÉP négy szintes gyárcsarnok (mint a Terminátorban, csak olvadt fém nélkül). Ezekröl a helyi pályákról tudok.

Árban a mostani pl:
pálya (DIGÉP), ruha (kezeslábas, vagy valamilyen katonai alsó-felsõ), maszk (szemet-fület-nyakat védõ), marker (félautómata, vagyis csak a ravaszt kell húzogatni, nem kell betölteni mint a sörétespuskát), kesztyû, lányoknak cicivédõ, tisztítókellékek (Cillit, Szilvia), ásványvíz, 100 golyó = 3000Ft további golyók 10Ft/db.

Ingyen eljöhetsz nézelõdni, fényképezni.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2790
A paintBall-nál sem verjük be egymás fejét puskatussal. Sokkal jellemzõbb a jó hangulat, móka, kacagás!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#2789
Ezt te sem gondoltad komolyan....a sakk tényleg agresszív. Gyakran látni ahogy egymás fejéhez vágdossák a figurákat, meg borul az asztal, igen...
Kz: és árban hogy vannak ezek? Egyébként helyileg érdekelt volna hogy hol vannak...

kz
#2788
jaja! a sakk az nagyon jó példa!<#worship>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2787
ne húzd a szádat, te akartál ODA menni nem?
szórakozzál jól! én is ezt teszem akkor.<#idiota>
és legközelebb is szólok, ha megyünk, vagy te is szólhatsz, ha ti mentek...<#violent>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2786
Több cég is (én kettõt ismerek) foglalkozik játékszervezéssel. Van erdei pálya, van szabadtéri (mezõ épített fedezékekkel), van vegyes (mezõ-erdõ-épület), van katakomba (légópincerendszer) és egy lerobbant gyárcsarnok (posztindusztriális környezet). Minden pályának mások az adottságai, ráadásul sok játékfajta van, szóval mindenki megtalálhatja a számára testhezállót.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2785
semmivel sem agresszívabb mint egy csocsó vagy egy sakk.

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#2784
pfff...hát kajak nem hiszem el hogy minden május 28.án van
kinizsi 100-as gyalogtúrára megyek akkor :\

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2783
Teljesen igazad van, ki hogy éli ki magát. Csak nekem kicsit furi, hogy emberek lövöldöznek egymásra. Egyébként itt a körnéyken hol van erre lehetõség, csak úgy kíváncsiságból kérdem.

kz
#2782
Május 28.
DIGÉP
Télleg jössz?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2781
Nem jó.
Szerintem a sör az jó.
És szerintem az is jó ötlet volt, hogy beírta. Nekem pl nem volt (nincs) hasonlóan jó ötletem.

A biciklizés is lehet agressziv. Pl cikázva az autók között. Illetve a paintball is lehet kikapcsolódás. Ki hogy éli meg.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#2780
Szerintem az átlag ember ezt agresszív dolognak tartja, én legalábbis igen, aki nem, azt is elfogadom. Egyébként egyik sem vagyok. :-))
Borcsa:az a baj, hogy nem figyelsz a fórum olbvasása közben. Prezivel egy másik topikban beszélgettünk kicsit komolyabb témákról, és erre irtam azt, hogy ott nem tûnt úgy, hogy 19 éves... De te még egy mondatba meg szövegkörnyezetbe sem kerültél azzal, szóval nyugizzál.
Humorérzékrõl meg annyit, hogy nem vagyok egy nagyon humoros ember, viszont azon hogy "hobby:sör", még most sem látom a nevetségeset, de ha 10 évvel fiatalabb lennék, talán. Ez van, sajnálom. Innentõl kezdve e témában ne fellebbezzen senki, jóóó??

Borcsa
#2779
oke, anyu. de amit irtal az a MINDENTUDAS egyetemebe simmmmmman befer.

und noch etwas... amit hianyolok, AZ MEG MINDIG A HUMORERZEK.

"Egyreszt mar alapbol nem egy 19 eves picsa vagyok" talan ezt telleg nem kellett volna magamra venni...

de oke, vegul is telleg felreertheto, amit beirtam. bar nem hiszem hogy a kis tajekoztato feltetlenul komoly dolgokra lenne hivatott...
a csapos helyett meg lehet alkalmazni pl a kocsmarosne szofordulatot, s ezzel a gyenguci kis humorral talan mosolyt csalok egy ket kockafeju forumos pofijara.(az eszosztast ezennel befejeztem)

inditvanyozom a vita elnapolasat f2fig

engem gyíkká változtatott de már elmúlt