SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#2728
micsoda ?!?!?! veszek egy kocsit inkább 😄

criminal law
#2727
Ja, de ez ebben a kategóriában olcsóságnak számít. Egyébként meg ha végiggondolod nem is olyan sok az érte.

PResident Evil
#2726
245.000 HuF <#wow2><#guluszem1><#csodalk><#ijedt>

criminal law
#2725

Giant.

http://www.velocipede.hu/termekek/2003/giant/xtcse3.htm

Az enyém az kb ilyen, egy-két kisebb eltéréssel.

criminal law
#2724
Hm,igazad van teljesen.

ÁjjLe BoBBi
#2723
az de te is ugyanúgy megcsinálnád meg én is...
igazuk is van

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2722
Ismerõs, kicsit sem szabálytalan...

ÁjjLe BoBBi
#2721
ja...kénytelen leszek feltalálni a teleportáló bobbit 😄
rendõrnek volt igaza mellettem. felnyomta a kékfényt azt ment a szembejövõ sávba 😄DD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2720
hm...miskolcon bármi megeshet, közlekedés szempontjából.

ÁjjLe BoBBi
#2719
jó én nagyobb forgalmat lebonyolító útra gondoltam...egy sem volt lezárva...legalábbis amerre én jártam. csak rengeteg autó amik csak úgy jöttek a semmibõl 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2718
Á, el lehet kerülni a durva forgalmat. Bár reggel nyolc elõtt kicsit gáz, de akkor még otthon kell lenni.

PResident Evil
#2717
Giant <#vigyor3>

PResident Evil
#2716
smoke <#idiota>

criminal law
#2715
Miskolcon egy út leállása elég ahhoz, hogy a közlekedésnek vége legyen. Bezzeg aki bringával van, ehem, ehem. :-))

ÁjjLe BoBBi
#2714
hát jó gondoltam én is rá, de azért egy út nem öl meg egy egész városi közlekedést 😊
próbáltam menekülni a búza mögött is hátha arra nincs autó...hát ott is tele volt verve

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2713
Holnap estére valami jó program városunkban, esetleg??

PResident Evil
#2712
le van zárva valamerre az úz... fónagy fél órája van a buszon 😄

ÁjjLe BoBBi
#2711
mi van most miskolcon hogy ennyire bedugult a forgalom??
tiszta káosz mindenfelé alig tudtam kikeveredni...
1-es busz eleje szinte leszakadt olyat karambolozott...odafigyelni basznak

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2710
namost akkor képet !!! 😄DD

<#eljen>

criminal law
#2709
Nem szapulom én õket, én is voltam annyi idõs, igazi hülye picsa voltam :-DD
Lehet én se megyek semerre, holnap munka van.

PResident Evil
#2708
héé, ne a 19 éves picsákat szapuld ! 😄DD

ma nem megyek sehova, itthon smokeolok 😛

criminal law
#2707
Oké, semmi gond.
Egyrészt mert már alapból nem egy 19 éves picsa vagyok, másrészt meg nem olyan témáról beszélgettünk, ennyi.

más: este lesz elektroger a factory-ben. Hallott valaki valamit errõl, érdemes elmenni?

PResident Evil
#2706
mindegy, én frankón végig azthittem hogy pali vagy 😄DD

egyáltalán nem csajos a stílusod... ez részvben jó is persze 😊

criminal law
#2705
Mondtam én neked szerinted egyszer is olyat, hogy fiú vagyok-e vagy lány? Nem, még csak szóba sem került ilyen. Az, hogy rosszul vetted le a dolgokat, arról én nem tehetek, próbálj meg egy kicsit jobban figyelni. Azt gondolom, ha valaki beír egy fórumba, nem az az elsõ, hogy tisztázza, milyen nemû is.

PResident Evil
#2704
ték 😞

criminal law
#2703
Jól érzem, hogy sértegetsz?
kz:nem kérdeztem a véleményed.

kz
#2702
jaja!
képet!
mozgót onlájn!
vagy fizess egy sört!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2701
képet !

maozedong
#2700
mikor operaltattad at megad ?

Resurrection!

kz
#2699
én meg lány akarok lenni
újra...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#2698
Ez a mondtad egy olyan embertõl származik, aki fizikai munkát végez minimálbérét, az õ szemében persze hogy semminek tûnik amit én csinálok. Egyébként nem az.
Prezi: Vegyél te is egyet, bringázni jó és egészséges :-))

PResident Evil
#2697
én meg Giant kerékpárt !!! 😮

maozedong
#2696
"Meg még fizetnek is neked azért, hogy egész nap semmit nem csinálsz..."
én is ilyen munkát akarok 😮!

Resurrection!

criminal law
#2695
Én nem mondtam neked ilyet, hogy fiu vagyok-e vagy lány, egyébként utóbbi, de légyszi, hagyjuk már hogy ki hogy öltözik meg ki milyen zenét hallgat, jo???

kz: kérdezz nyugodtan :-)

PResident Evil
#2694
tuti kamu 😄

bazdmeg én úgy dumáltam vele mint aki férfi... meg hát a leírása 😮

muhahh, infok:

"Te nem az a tiszacipõs underground büntetõjogász vagy, aki drum and bass-t hallgat az irodájában, és aki egy Giant kerékpárral jár dolgozni? És az Arany János téren laksz ugye? Elég baj, hogy egy ilyen szabados külsejû-felfogású embert ilyen magas pozícióba engedtek. Meg még fizetnek is neked azért, hogy egész nap semmit nem csinálsz..."

kz
#2693
na akkor mesélj magadról nagylány!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2692
já baszki!
a júzer infójába is jányt írt!
szerinted télleg kamu?
kérdezzünk tõle valamit, amire csak egy nõ tudja a választ!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2691
ugye ez kamu !!! <#wow2>

criminal law
#2690
28, nagylány.

kz
#2689
Hány éves is vagy, nagyfiú?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#2688
Errõl akkor engedd meg, hogy ne mondjak véleményt... Egyébként meg mindegy, úgyis kinövöd majd.

maozedong
#2687
<#wave> igy mar erosen jobb >(

Resurrection!

Borcsa
#2686
azt hiszem ideje valtoztatnom...

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

kz
#2685
ahammm....

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#2684
Én meg szinte csak a btk-val foglalkozom (büntetõjogot oktatok), de ez leglább érdekes.
kz-izgalmas munka? :-)

kz
#2683
Én meg a Jogi és Igazgatási fõosztályon dolgozom.
nem mintha számítana...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2682
táncojj vazz!!

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#2681
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#2680
miez itt ??? lerúgok mindenkit !!!

ÁjjLe BoBBi
#2679
na még csak az kéne 😄
így is áldok mindent és mindenkit hogy anno nem sikerült bejutnom a ZMNE-re 😄
itt "csak" a BTK-t vesszük...legalábbis eddig csak azt vettük

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'