SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#2878
nemtom, de vörös a szemem <#wow3>

maozedong
#2877
<#wow3><#wow3> heggesztés..

Resurrection!

maozedong
#2876
lál.
mit heggesztesz?

Resurrection!

PResident Evil
#2875
most egyet se... majd pénteken ! mindennek megvan a maga ideje ! :>

maozedong
#2874
hány nõt?<#ravasz1>

Resurrection!

PResident Evil
#2873
én meg most jövök a munkából ! egész este heggesztettem :ÐÐ

maozedong
#2872
ehhe 😊

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#2871
szép nap a mai is...haverokkal ilyenkor kell kiülni a kocsmába dumálni. azt is teszem 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

maozedong
#2870
hanyad éveseket tanítasz?

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#2869
<#hehe>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

maozedong
#2868
<#schmoll2><#schmoll2>

Resurrection!

criminal law
#2867
Szerintem is tedd azt inkább.

ÁjjLe BoBBi
#2866
szólok ha hiszem.<#vigyor><#ravasz1>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#2865
áhh...inkább tolok egy blázt.😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

maozedong
#2864
sosenem!!!!

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#2863
mindig annyit ami kiüt..<#eljen><#eljen><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2862
Annyit amennyit kell...tág kategória :-)))

maozedong
#2861
sokat én se. mindig annyit amennyit kell <#zavart1>

Resurrection!

criminal law
#2860
Akkor ne magyarázd..:-)
Vedd ugy, hogy a szép után volt egy mosolygós smiley is. Arra a hozzászólásra kb annyit tudtam reagálni.

ÁjjLe BoBBi
#2859
te a dzsungelben nõttél fel? <#wow2>
asszem ilyen téren még sok tanulnivalód van...😊)
áh inkább nem is magyarázom. felesleges. olyan lenne mint halottnak a csók...😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2858
Én ilyet nem mondtam. Szoktam, de nem sokat.

maozedong
#2857
<#fejvakaras><#fejvakaras>

criminal: tényleg nem iszol ?<#wilting>

Resurrection!

criminal law
#2856
Azt arra mondtam hogy lecsicskáztad Prezit.

ÁjjLe BoBBi
#2855
elsõ dolgom az lesz hogy itt fogok garázdálkodni majd vakon...😄😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#2854
nebassz már ezt is tiltja a vallásod? <#wow2><#wilting>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2853
Oké, végül is szabad.

maozedong
#2852
õ nem, de mi igen <#hawaii>

Resurrection!

criminal law
#2851
Szép....

ÁjjLe BoBBi
#2850
ja tiszta csicska :\
majd én iszok helyette...😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#2849
Prezi nem iszik :-))

maozedong
#2848
melyik épület?

Resurrection!

maozedong
#2847
mit iszunk?<#ravasz1>

Resurrection!

criminal law
#2846
Oké, remélem idetalálsz :-)

PResident Evil
#2845
zsír, mégjobb ! komolyan bemegyek... felmarkolom a zsét és lelépek... ugyse ismer az egyetemen senki😄

criminal law
#2844
Minden hétköznap. De minek ide öltöny, hm?? Vizsgáztatni jössz, jól vagy úgy ahogy vagy.

PResident Evil
#2843
okés, megbeszéltük ! 😄 mikor lesz vizsga... vasalom az öltönyömet 😄

criminal law
#2842
Aztán aki fizetett azt is megbuktatom, igy lesz a legjobb, és persze a végén elosztjuk a pénzt, és mosolygunk, hogy de szép az élet :-)
Egyébként aki fizetni akar, az ritka, de a teljesen nemnormális-õrült-hülye levelezõs az mindennapi. Röhögünk reggeltõl estig rajtuk, de vizsgaidõszak végén már inkább sírni akarnánk.

PResident Evil
#2841
tudod mit ?! majd ah vizsgáztatsz, elõször én megyek be, ideadják a lóvét, én kimegyek, aztán beülsz te és vizsgáztatsz !!! TUTI BIZNISSZ !

criminal law
#2840
Á, az etikátlen lenne a többi gyerekkel szemben, akinek nincs pénze ilyenre..meg különben is, ne viccelj már, 60 ezer huf egy kettesért az kevés...

PResident Evil
#2839
miért nem fogadtad el, mentünk volna paintballozni !

criminal law
#2838
Nem állt pénz a házhoz, kevés volt az ajánlott összeg.

PResident Evil
#2837
jóhát ha pénz áll a házhoz, ez alap kérdés 😄

criminal law
#2836
Nem is baj az, csak te kérdezted, hogy mit iszunk...:-))

PResident Evil
#2835
hát a nagyon töményt nem... meg persze nagyon sokat.
néha elkap a hév, hogy kurvára be kell rúgnom, de aztmondhatom nem szeretem az alkoholizálást mostanság :|

criminal law
#2834
Komolyan?

PResident Evil
#2833
nem szeretem

criminal law
#2832
Miért nem?

PResident Evil
#2831
alkoholt biztos nem 😄

criminal law
#2830
Miért, mit innál? :-)

PResident Evil
#2829
mit iszunk ? <#gonosz1>