SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
szép nap a mai is...haverokkal ilyenkor kell kiülni a kocsmába dumálni. azt is teszem 😊
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
szólok ha hiszem.<#vigyor>#vigyor><#ravasz1>#ravasz1>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
áhh...inkább tolok egy blázt.😊
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
mindig annyit ami kiüt..<#eljen>#eljen><#eljen>#eljen><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Akkor ne magyarázd..:-)
Vedd ugy, hogy a szép után volt egy mosolygós smiley is. Arra a hozzászólásra kb annyit tudtam reagálni.
Vedd ugy, hogy a szép után volt egy mosolygós smiley is. Arra a hozzászólásra kb annyit tudtam reagálni.
te a dzsungelben nõttél fel? <#wow2>#wow2>
asszem ilyen téren még sok tanulnivalód van...😊)
áh inkább nem is magyarázom. felesleges. olyan lenne mint halottnak a csók...😊
asszem ilyen téren még sok tanulnivalód van...😊)
áh inkább nem is magyarázom. felesleges. olyan lenne mint halottnak a csók...😊
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
<#fejvakaras>#fejvakaras><#fejvakaras>#fejvakaras>
criminal: tényleg nem iszol ?<#wilting>#wilting>
criminal: tényleg nem iszol ?<#wilting>#wilting>
Resurrection!
elsõ dolgom az lesz hogy itt fogok garázdálkodni majd vakon...😄😄
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
nebassz már ezt is tiltja a vallásod? <#wow2>#wow2><#wilting>#wilting>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
ja tiszta csicska :\
majd én iszok helyette...😊)
majd én iszok helyette...😊)
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
zsír, mégjobb ! komolyan bemegyek... felmarkolom a zsét és lelépek... ugyse ismer az egyetemen senki😄
Aztán aki fizetett azt is megbuktatom, igy lesz a legjobb, és persze a végén elosztjuk a pénzt, és mosolygunk, hogy de szép az élet :-)
Egyébként aki fizetni akar, az ritka, de a teljesen nemnormális-õrült-hülye levelezõs az mindennapi. Röhögünk reggeltõl estig rajtuk, de vizsgaidõszak végén már inkább sírni akarnánk.
Egyébként aki fizetni akar, az ritka, de a teljesen nemnormális-õrült-hülye levelezõs az mindennapi. Röhögünk reggeltõl estig rajtuk, de vizsgaidõszak végén már inkább sírni akarnánk.
tudod mit ?! majd ah vizsgáztatsz, elõször én megyek be, ideadják a lóvét, én kimegyek, aztán beülsz te és vizsgáztatsz !!! TUTI BIZNISSZ !
Á, az etikátlen lenne a többi gyerekkel szemben, akinek nincs pénze ilyenre..meg különben is, ne viccelj már, 60 ezer huf egy kettesért az kevés...
hát a nagyon töményt nem... meg persze nagyon sokat.
néha elkap a hév, hogy kurvára be kell rúgnom, de aztmondhatom nem szeretem az alkoholizálást mostanság :|
néha elkap a hév, hogy kurvára be kell rúgnom, de aztmondhatom nem szeretem az alkoholizálást mostanság :|
