SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Aki nem érzi úgy, hogy csak azért mert több éven keresztül magolt bekerül egy "elitebb kategóriába", arra nem is vonatkoznak az elõzõk!
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
A tárgyalóteremben csak ritkán vannak, annál többet a folyosón, dohányzóban, ilyesmi.
Ez olyan mint hogy a mérnök legyen pontos precíz, de ne kezdje el kibogozni a spagettit, mielõtt elkezdi enni! Vagy a minõségbiztosítási szakember se ragasszon vonalkódot minden megmosott cseresznyeszemre csak azért, hogy elõzõ és további élete követhetõ legyen! Sõtt a szolfézstanárnak is fölösleges lekottáznia, hogy milyen dallamot fütyül a vécétartály!
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Vannak itt sík hülye emberek is, mégis summa cum laude diplomájuk lesz, mert szorgalmasak. Pl volt anno egy tárgyunk, közgazdaságtan, az kicsit gondolkodós-matekos jellegû volt, hát nekem csak rektori engedélyes vizsgával lett meg, ötödik nekifutásra. Ott majdnem megbuktam, hm, régi szép idõk, igen....
Kedves vizsgázó, mi a szubjektív véleménye a másodfokú egyenlet megoldóképletérõl? Ön szerint a szerzõ milyen lelki állapotban vethette papírra e remekmûvet?
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
a jövõ értelmisége!
<#vigyor5>#vigyor5>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
aludtam
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
engem gyíkká változtatott de már elmúlt
engem gyíkká változtatott de már elmúlt
13. an vegzek elvileg a vizsgakkal. akkor megyek haza, ha mar nem leszek betepve 15en.
engem gyíkká változtatott de már elmúlt
engem gyíkká változtatott de már elmúlt
engem gyíkká változtatott de már elmúlt
engem gyíkká változtatott de már elmúlt
tehát az nem lehetõség, hogy nem lesz diploma...
ha muszáj, akkor energiát kell befektetni, csak az a lényeg, hogy minimálisat.
hosszú egyetemi éveim alatt velem pl többször is elõfordult, hogy néha el kellett olvasnom a jegyzetet. elõfordul, hogy ez elkerülhetetlen és bár én is tudom, hogy egy vizsga nem ér meg egy óra tanulást, néha muszáj...
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Egyetértek!
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
nem vágom le mert félek a változásoktól 😄
pedig ennél már csak jobb lehet 😄
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
holnap lesz egy baráti kocsmazenélés a törzshelyen...ilyen impro est...sosem játszottunk még együtt, de szerintem 9-tõl éjfélig biztos elleszünk. Pénteken meg koncert a why-al...ott meg szarrá zúzom magam 😄
és tudtommal soha nem akartam raszta hajat 😄 viszont már kb hátközépig ér, és nagyon idegesit 😄
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
a szóbelin három tanár volt bent, felváltva kérdetzek, én ha nem is jót, de válaszoltam, õk ásítoztak, cigiztek nevettek...
Tanár: van-e köze a Java Appletnek a Java Sripthez?
Én: a nevük hasonló, így akár arra a következtetére is juthatnánk, hogy igen.
Tanár: Akkor maga arra következtet, hogy igen?
Én: Igen, arra következtetnék, hogy igen, ha nem tudnám, hogy nem.
Persze fogalmam sem volt, de ha a helyes válasz igen lett volna, akkor nem teszi fel a második kérdést.
Ígyhát 37,5+10=???? a lényeg, hogy megkaptam a kettest.<#worship>#worship>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"