SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

criminal law
#3128
Hidd el, nem érzi mindenki úgy. Én pl biztos nem.

kz
#3127
Õ felsõbbrendûnek érzi magát.... míg én egészen más jelzõkkel illetném az e kategóriába tartozó (önmagát oda soroló) egyént.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3126
Jó, az is igaz, hogy a jogász az egy külön faj. Fõleg az ügyvédek. Azokat nem szeretem. De pl a bírók már egész mások, meg pl mi itt ugye....

kz
#3125
Természetesen általánosítani nem szabad!
Aki nem érzi úgy, hogy csak azért mert több éven keresztül magolt bekerül egy "elitebb kategóriába", arra nem is vonatkoznak az elõzõk!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3124
Mert te hogy kategorizálod ezt?

kz
#3123
Szóval, tartozhat "elitebb kategóriába" ha neki ettõl jobb, csak engedje meg hogy én másképp definiáljam ezt a kategóriát, mint õ.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3122
Vitatkozni vele hogy kinek melyik a jobb keze, igen...ez nagyon jó. :-)))
A tárgyalóteremben csak ritkán vannak, annál többet a folyosón, dohányzóban, ilyesmi.

kz
#3121
Legyen magabiztos? Legyen a tárgyalóteremben! De nem a keresztezõdésben, ahol arról kell vele vitatkoznom vele, hogy kinek melyik a jobb keze! (Megtörtént már.)
Ez olyan mint hogy a mérnök legyen pontos precíz, de ne kezdje el kibogozni a spagettit, mielõtt elkezdi enni! Vagy a minõségbiztosítási szakember se ragasszon vonalkódot minden megmosott cseresznyeszemre csak azért, hogy elõzõ és további élete követhetõ legyen! Sõtt a szolfézstanárnak is fölösleges lekottáznia, hogy milyen dallamot fütyül a vécétartály!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3120
Hm, idézek a jogszociológia könyvünkbõl: "...a jogi tanulmányok szükségképpen egy felsõbb, elitebb kategóriába emelik az embert..." Nem én írtam, de ezt tanítják a kollégák. És talán szükséges is, pl egy ügyvéd legyen kurvára magabiztos, szerintem. Idõvel úgyis levetkõzi ezt.

kz
#3119
akkor már csak azt nem értem miért gondolom azt a jogászokról, hogy vannak köztük olyanok, akik minden ok nélkül tekintik magukat felsõbbrendûnek?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3118
Vagy tõlem hogy önnek kollegina mi a vélemény arról szubjektíven, hogy az elõkészület fõszabály szerint nem büntetendõ?? :-) Az érdekel a legkevésbé, hogy errõl a mit gondol a tisztelt vizsgázó. Aki gondolkodni akar, menjen bölcsésznek.

criminal law
#3117
Persze, mi más kéne??
Vannak itt sík hülye emberek is, mégis summa cum laude diplomájuk lesz, mert szorgalmasak. Pl volt anno egy tárgyunk, közgazdaságtan, az kicsit gondolkodós-matekos jellegû volt, hát nekem csak rektori engedélyes vizsgával lett meg, ötödik nekifutásra. Ott majdnem megbuktam, hm, régi szép idõk, igen....

kz
#3116
Azért az a kérdés elég furcsán hangzana, hogy:
Kedves vizsgázó, mi a szubjektív véleménye a másodfokú egyenlet megoldóképletérõl? Ön szerint a szerzõ milyen lelki állapotban vethette papírra e remekmûvet?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3115
nahhh....
a jövõ értelmisége!
<#vigyor5>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3114
lál !

ÁjjLe BoBBi
#3113
itt itt cia 😊
aludtam

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Borcsa
#3112
az egy m,asik kerdes, ha meglesznek a vizsgaim, kulturalatlan ocsamny modon akarok kiezni. persze csak napszemuvegben megyek utcara, es teljesen feloltozva. de a legjobb lenne 3 napi hidegelelmet spajzolni

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

PResident Evil
#3111
hát én csak osztani tudom a véleményed... 😄

Borcsa
#3110
😊 nyugalom a hosszu elet titka. ezt pedig mint tudjuk, ugy lehet a legjobban elerni, a kulturaltan bepippantunk.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

PResident Evil
#3109
ezaz, csak megfontoltan ! 😄

Borcsa
#3108
nem meg mindig pesten.

13. an vegzek elvileg a vizsgakkal. akkor megyek haza, ha mar nem leszek betepve 15en.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

PResident Evil
#3107
itthon ?

Borcsa
#3106
aha. ha meglesz a szigo berugok mint a disznaj. ha nem akkor csak sirni fogok.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

PResident Evil
#3105
én most keltem

PResident Evil
#3104
bobbi határõrködik or számting <#vigyor3>

Borcsa
#3103
itt feterengek a suliban a rohogestol. szigorlatom volt, egyig nincs eredmeny, ugyhogy inkabb olvasom a matula.hut

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Borcsa
#3102
szoolgalatben, mirol maradtam le?

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

PResident Evil
#3101
bobbi ma szolgálatban van asszem 😊

PResident Evil
#3100
ték

Borcsa
#3099
BOBBI ITT VAGY?

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Borcsa
#3098
ma este zolival a basszerossal a randiban????!!!!

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Borcsa
#3097
ez a szep a madzsar felsooktatasban: az nem is erdekli a vizsgaztatot h te mit gondlolsz, mi a velemenyed, vagz milyen egyeb ismereted van a temaval kapcsolatban. a lenyeg, h amit o hallani szeretne, azt mondja az ember... persze van ahol vagy tudod vagy nem a dolgokat, az azsiai krizist en sem tudtam elrizsalni.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

kz
#3096
mija zenekar neve?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3095
a minimális energiabefektetés elvének alkalmazása csak egy módszer, egy lehetõség a diploma megszerzésére.
tehát az nem lehetõség, hogy nem lesz diploma...
ha muszáj, akkor energiát kell befektetni, csak az a lényeg, hogy minimálisat.
hosszú egyetemi éveim alatt velem pl többször is elõfordult, hogy néha el kellett olvasnom a jegyzetet. elõfordul, hogy ez elkerülhetetlen és bár én is tudom, hogy egy vizsga nem ér meg egy óra tanulást, néha muszáj...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3094
Úgy érted ehez nem kell ész, csak szorgalom?
Egyetértek!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3093
Persze, ez így van. És még ugye az a kérdés, hogy kinek melyik típusú tanulás megy jobban. Hiába okos a gyerek, ha minden este részeg a rokiban, az itt kb az elsõ vizsgaidõszak végéig marad, aztán megköszönjük neki :-)

maozedong
#3092
vminél bejön, vminél nem..
simán tantárgy függõ

Resurrection!

maozedong
#3091
lál 😄

Resurrection!

PResident Evil
#3090
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Match
#3089
a suli szarul megy de nem érdekel 😄
nem vágom le mert félek a változásoktól 😄
pedig ennél már csak jobb lehet 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#3088
gyoh 😄 akkor bejött az élet ! suli ?😄SA

nemvágod le ? árt az imidzsednek 😛

criminal law
#3087
Egyébként itt nincs iq vizsga. Gyerek vagy tudja a törvényt, vagy nem, azt nem lehet kilogikázni. Csak beseggelni.

criminal law
#3086
Értem, de ez esetben hogy lett diplomád? Vagy néha nem alkalmaztad a minimális elvet? Amit egyébként ugye levédettél már, mert teljesen jó...

Match
#3085
semmi....kezd beindulni a zeneipar....
holnap lesz egy baráti kocsmazenélés a törzshelyen...ilyen impro est...sosem játszottunk még együtt, de szerintem 9-tõl éjfélig biztos elleszünk. Pénteken meg koncert a why-al...ott meg szarrá zúzom magam 😄

és tudtommal soha nem akartam raszta hajat 😄 viszont már kb hátközépig ér, és nagyon idegesit 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#3084
mizu van öreg ? 😄 hajad már raszta ? 😄 én vágom le jövõhéten :C

Match
#3083
lál prezi 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#3082
lál Pityu !

kz
#3081
egy konkrét példa a számtek szigorlatomról, ahol a tökéletesnél is tökéletesebbet kellett alkotnom szóbelin, hogy megkapjam a kettest (szóbelire 10 pont adható, 51 ponttól kettes, én az írásbelin 37,5 pontot értem el, de naná hogy megpróbáltam szóban javítani)

a szóbelin három tanár volt bent, felváltva kérdetzek, én ha nem is jót, de válaszoltam, õk ásítoztak, cigiztek nevettek...

Tanár: van-e köze a Java Appletnek a Java Sripthez?
Én: a nevük hasonló, így akár arra a következtetére is juthatnánk, hogy igen.
Tanár: Akkor maga arra következtet, hogy igen?
Én: Igen, arra következtetnék, hogy igen, ha nem tudnám, hogy nem.

Persze fogalmam sem volt, de ha a helyes válasz igen lett volna, akkor nem teszi fel a második kérdést.
Ígyhát 37,5+10=???? a lényeg, hogy megkaptam a kettest.<#worship>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

Match
#3080
csak nem megfelelõen...

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

kz
#3079
rosszul állsz hozzá...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.