SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Match
#3078
mivel arányos nekem meg nem lesz 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

kz
#3077
ha arányos lenne nem lenne diplomám!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

Match
#3076
a jegy nem mindig arányos a befektetett munkával, bár nálam általában igen 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

kz
#3075
néha magam sem tudok betelni magammal, annyira király vagyok.
<#idiota>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3074
neeeem, ez nem azt jelenti hogy kevés a tudásom, sõtt... egyszer még tanulmányi érdemérmet is kaptam. ezüst fokozatot.
bezony ám.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3073
én szerettem a szóbeli vizsgákat.
ott legalább volt esélyem kidumálni...
a legjobban azt szerettem amikor IQ-ból mentem vizsgázni... na nem IQ nevezetû tantárgyból, hanem tök készületlenül. mer aki tanul, annak könnyû. de mindenféle felkészülés nélkül, csak úgy... na ez az IQ.
ráadásul ha kirúgtak akkor sem vesztettem semmit, hiszen be sem fektettem.
ez volt a minimális energiabefektetés elve.
<#duma><#fejvakaras>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3072
Az a gáz, hogy a szóbeli vizsga egy elég stresszes helyzet, és sok emberbõl kihozza az állatot. Kb hetente elõfordul, hogy már keresem a kamerákat a teremben, hogy akkor most szivatnak, vagy ez a gyerek tényleg ennyire hülye, de sajna az utóbbi.:-)
Egyébként jó nap a mai, meleg sincs, freemail is megy, teljesen jó. :-)

PResident Evil
#3071
esõõõõõõõõ 😮

Borcsa
#3070
hat gondolom. elkepzelem mit gondolhat a szerencsteln vizsgaztato, amikor meglatja kialvatlan, haragos tekintetemet, majd ket kerdes utan radobben h a fejemben targyaval kapcsolatban kissebb homaly uralkodik. nem lennek a helyeben. en sem szeretem, ha vki az en kedvenc targyaimat/temaimat/ hobbimat (!)unalmasnak,esetleg idetlensegnek talalja. DE AKKOR adjon egy kettest, es soha nem is latuk egymast.😊

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

kz
#3069
simán megy mindég is

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3068
nemmegy régóta.

maozedong
#3067
freemail nektek is mumzik?
se pop3 se web ...

Resurrection!

PResident Evil
#3066
htx

kz
#3065
ezért szeretnék egy remek biztosítást ajánlani....

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3064
esett az esõ vagy 5 percig is...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3063
ez már a globális lehülés meg jégkorszak<#wilting><#wilting>

Resurrection!

PResident Evil
#3062
lehet hogy mind meghalunk !!! <#wilting>

kz
#3061
állítólag 10 fokkal lesz hûvösebb, az azér már tûrhetõ
persze azt is mondják, hogy esni fog az esõ, szóval lehet, hogy pálott idõ lesz...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3060
Holnap állítólag kicsit hûvösebb lesz. Csak az a baj, hogy ennél a kicsit hûvösebb is nagyon meleg még...

PResident Evil
#3059

kz
#3058
fejlõggyél szervezet!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3057
nah mentem táplálékért !

kz
#3056
nálunk szerverszoba van... klímával <#taps>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3055
mind1, kaja után muszáj megkockáztatni... dejó hogy van erkéLYünk is :p

kz
#3054
ha nem mozogsz, nem vesz észre a meleg!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3053
ki se merek menni cigizni... az elõbb elégett egy bogár a párkányon !!!!!!! 😮OOOOOOO

criminal law
#3052
He, ez nagyon jó.
Borcsa: az examtime a másik oldalon se egy leányálom, elhiheted.

Borcsa
#3051
😄DD

LOHÁÁÁL

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

kz
#3050
Következõ kertipartin azzal nyugtatom majd a szomszédot, ha pampog a hangerõ miatt, hogy az õsrobbanás hangosabb volt...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

Borcsa
#3049
😄 reggel majd beszartam a meteorologuson:

ma nagyon meleg lesz, akar 35 fok is lehet. de ne aggodjunk, h ez evszazados melegrekord. hiszen a karpat medenceben volt mer melegebb is az elmult evmilliokban, sot hidegebb is, pl, a jegkorszak...

na ez...

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

kz
#3048
Tiszatúrára megyek augusztus elsõ nyolc napjában.
mermér?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3047
olyan meleg van, hogy senki sem mer mozogni...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3046
szombaton lelõttem mindenkit
vasárnap meg áztattam egésznap a tóban

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

Borcsa
#3045
haho emberek, mizu?

csak az en vizsgaidoszakom forrong, vagy mindenki szenved?

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

akyyy
#3044
hülye😄DD

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

maozedong
#3043
tokajban voltam pajtásokkal borozni 😊

kajakozni ööö pár évente "szoktam" ha vizitúrázom :8u

Resurrection!

PResident Evil
#3042
ok, délbe keltem, np 😄

ÁjjLe BoBBi
#3041
biztos elmentem 4kor jöttem haza encsrõl 😄😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#3040
rallye ?

ÁjjLe BoBBi
#3039
kajak vagyok!!

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

akyyy
#3038
kajakosok járnak sg-re?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

criminal law
#3037
Bõvebben?

maozedong
#3036
jóljól.

Resurrection!

criminal law
#3035
Mi ez a nagy pangás már?
Hétvége kinek hogy telt?

PResident Evil
#3034
lál, bobbi se ment rallyra 😄DDDD

ÁjjLe BoBBi
#3033
kussoáh gecszsáJsze!!!

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

maozedong
#3032
nincsen vazz..

Resurrection!

PResident Evil
#3031
váá keress képet 😄

maozedong
#3030
vazze..
képet nem találtam most róla.
olyan bor, amit sörbontóval tudsz kinyitni ~@ csöves!!

Resurrection!

PResident Evil
#3029
nemvágom 😄