SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#3178
hááá, átmegyek zselészörnybe 😄

maozedong
#3177
kopasz genyó 😄

Resurrection!

PResident Evil
#3176
mennyinek nézel ? 😄

ma megyer levágatom a hajam :|

maozedong
#3175
ez igaz ...

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#3174
ja mondjuk igaz. a fórum lakói nyomhatnának be képeket magukról 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#3173
Miért tûnik úgy? Kérdeznek, ha tudok, válaszolok.
Te egyébként hol dolgozol, és mit csinálsz ott, ha már itt tartunk? :-))

prezi: megpróbálok keresni,jóóó?? Én viszont megnézegettem a te képeidet, és megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Nem nagyon tudtam eldönteni...

kz
#3172
mirõl/lirõl akorol-e képet?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3171
nekem úgy tûnik...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3170
HOLVANNAKAKÉPEK ?<#ticking>

criminal law
#3169
Mitláttam?

PResident Evil
#3168
de te már láttad ! szal most tejössz ! kimegyek cigizni, mire visszajövök telilegyen képpel a topik ! <#ticking>

criminal law
#3167
Mééér??? Te se küldtél :-)

maozedong
#3166
Nem, ez csak a nickje. Smidt a rendes neve

Resurrection!

PResident Evil
#3165
KÉPET MÁ' ! :@

criminal law
#3164
Egyébként ME, de nem fõállásban, meg még itt meg ott :-))

criminal law
#3163
Én szûkszavúskodom??

PResident Evil
#3162
#3158

kz
#3161
hol is dolgozol és milyen beosztásban?
És mi az igazi neved? legalább a kereszt!
ne szûkszavúskodj!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3160
Cápa.... Ez az igazi neve?<#fejvakaras>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3159
Ab..Alkotmánybíróság..õ is itt tanít, nem véletlenül, kicsit fényezem magunkat :-) Mondasz neveket biztosan ismerem õket. Másodévvel jóban vagyok.

PResident Evil
#3158
mostmár képet ! 😄

maozedong
#3157
van pár jogász ismerõsöm fõleg másodéven l7 tanítod õket 😊
AB elnök? <#nemtudom> AdatBázis?

Vadásznak volt vmi torok mûtét vagy mifranc, azóta szokott le a cigirõl gondolom. Eddig nála mindig csak szívtam.. OS bõl is 37 pontot írok beugróra 50bõl, tételt faszán elmondom neki, erre éppen hogy kettes. anyád vazze.. De azok a tanárok.. már a folyosón szájában a cigi, mielõtt kiérne az épületbõl.
Cápát ismerted? Talán csak mostanában került ide gyaktanárnak.. teljesen kész. Ott táncol órán, vmit kérdeztunk sosem vágta, nézzük meg a man ban..

Resurrection!

kz
#3156
Alloriban még Vadász is keményen cigizett. Akkoriban még én is. Az egyébként úgy volt, hogy felvettem a "Mindent megtanultam, csak az izgalomtól semmi sem jut eszembe" álarcot, ami mögött az embernek van ideje kitalálni a kérdére azt a válaszmondatot, amibõl ha a vizsgáztató akarja, kihallhatja a helyes választ is. Na, Vadász látta, hogy értelmes gyerek vagyok, hiszen megfelelelõ kérdések feltételével néha rá tudott vezetni a megoldásra, de érezte õ is, hogy ez így kevés, úgyogy megkínált egy cigivel, hogy megnyugodjak. Tehát az õ szemszögébõl csupa jóindulat vót.
Persze amikor visszautasítottam, sõtt még kellemetlen helyzetbe is hoztam, miközben a magam feje fölé glóriát rajzoltam, szóval akkor már nem volt kérdés, hogy megkapom a kettest.
Mégiscsak hogy nézett volna ki, hogy ha felmerül annak a látszata, hogy azért rúgott ki, mert egy, a tananyaghoz egyáltalán nem kapcsolódó kérdésben nem értettünk egyet, ráadásul bárki számára világos lehet az a tény, hogy az alapvetõ emberi normák, emberi jogok és még sok egyéb szemszögbõl is nekem volt igazam.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3155
hogy most pesten van-e, azt nem tudom...
magas, vékony és alkoholfogyasztásra hajlamos.
annakidején a PG csoportban és/vagy Az Esõ -ben pengette a bõgõt.
de ennek má vagy tíz éve is megvan...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3154
Hallgattam tegnap este meg délután ezt a justmusic.fm-et, és nagyon durván jó volt, teljesen meg voltam lepõdve, hogy ennyire. Szóval tetszett.

Nem is mondtad hogy itt tanulsz me-n....Egyébként szar már ha oktató rágyujt vizsgán, én ezt faszságnak tartom. Sok embert zavar, miért nehezitsük meg még ezzel is a helyzetüket?? Én inkább üdítõvel meg kajával kínálom õket...
Viszont AB elnök kolléga meg pipázik, de valami olyan szinten, hogy nem látja a hallgatót a füsttõl.

maozedong
#3153
lál...
ismerõs nevek.<#gonosz3> mûinfón vagyok.
nem sok minden változott azóta, linkoln nem dohányzik mostmár 😊, télapó ( alias Ficsór ) kb 30 perces órákat tartott hogy kimehessen cigizni <#vigyor2>.
õk fognak most is szigorlatoztatni.

TCS-t bemákoltad rendesen vazze..

Resurrection!

PResident Evil
#3152
<#zavart2>

Match
#3151
ismersz pesten fazék nevû egyént? egyébként monor-on lakik (LOL! stereor 😄)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

kz
#3150
kik a tanárok mostan?
és pontosan mire is járol-e?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3149
Persze te ne kövesd az én példámat, jelmondatod ez legyen:
A rendszeres és alapos felkészülést semmi sem pótolja!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3148
fazék? ez az a fazék?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3147
nekem Vadász, (kis)Kovács, Ficsor vótak...
egyébként minden szószerint igaz amit leírtam, de õk úgysem vallanák be soha...
kellett még hozzá néhány dolog, hogy nekem is sikerüljön.
ilyen pl oprendszerek vizsgán, hogy vadász amikor a szóbelin cigerettával kínált én visszautasítottam és elmondtam, hogy bár én is dohányzom nem tenném ki a szobában lévõ kéét nemdohányzó évfolyamtársamat ilyen kellemetlenségnek (aszonta igazam van majd rezignáltan elnyomta õ is)
vagy hogy kiskovács az egyik elõadáson azt mondta: pedig már azt hittem, hogy senki nem köt bele abba, amit mondok, de mindig van egy renitens, aki figyel.
Ficsor (néha hosszú Ó-val)szóval amikor nagyon szabadkozott, hogy tényleg csak elfelejtette áthozni a cigijét és sajnálja, hogy lelejmol már megin, na akkor mondtam neki, hogy "Nem baj tanárúr, majd kiegyenlíti a számlát a szigorlaton"

Hát... történtek ilyenek.... is.
De ezektõl sokkal jobban tetszett, hogy amikor TCS (akkor még csak szigorúan szóban, a szobájában) vizsgáztatott és én üres papírral áltam fel a két kérdés kidolgozása helyett:
- Tanárúr ne húzzuk az idõt, itt én ma nem fogok kettest kapni!
- Ne vicceljen, nem kell feltétlenül kettest kapnia, kaphat közepest, vagy akár még jobbat is!
- Valóban? Akkor bizonyítsa be!
(Nem sikerült neki... kettest kaptam)

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

Match
#3146
hát az úgy volt... 😄
az énekesünk (árpi) találta ki a jobbnál jobb neveket, mire a basszerosunk (fazék) meg (gondolom illuminált állapotban) mindegyikre csak annyit mondott hoyg Why?
erre árpi vagy a 20. után megunta és mondta hogy "akkor bazdmeg legyen why"...mire fazék: "jó".....kb ennyi...
tudom hogy nem érdekel de leirtam 😄

amugy is.....HáWhy?!

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

kz
#3145
hogyhogy why? mer érdekel, azér kérdeztem...
<#crazya>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3144
öhm.
két hét múlva számtek szigóm lesz, 3 tanárral szóbelin 😮
idejártál me re?

Resurrection!

PResident Evil
#3143
progressive zene + magyar vokál <#wow2> = prezi elélvez

criminal law
#3142
<#eljen><#vigyor2><#taps>

PResident Evil
#3141
jelenleg én most elélveztem...

criminal law
#3140
Nekem tetszik.

Match
#3139
válaszok:
Zenekar neve: Why?
ma este nmmeg a janival játszok meg azzal a basszerossal aki ott volt a multkor...nemtom hogy hivják...8-9 fele kezdünk, én olyan 8 fele megyek oda....

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#3138
😄DDDDDDDDD

ok.

kz
#3137
hát... eddig hallgattam... nem mondták be az idõjárást...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3136
hmmmm...
<#wow3>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3135
valszeg...

kz
#3134
ez má megin olyan dolog lesz, amihez nem értek...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3133
muzsika ! :|

kz
#3132
mér? mi van benne?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3131
criminal law
#3130
Nagyon helyesen <#eljen>

kz
#3129
Errõl beszéltem a #3125-ben.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.