SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#3228
majd új séróval pakolok be !

PResident Evil
#3227
amugy tizenéves vagyok 😄

criminal law
#3226
Ja, és te is csak egyet tettél be, bocs. :-))

criminal law
#3225
Szóval mennyi idõs vagy?
Ne sértõdj meg, de simán tizenévesnek néznélek elsõre, de gondolom annyi már elmúltál...

Hétvége: egész konkrétan sütés, fõzés, bringázás,takarítás, bevásárlás, partyzás, mint rendesen.

PResident Evil
#3224
hohha long hair fölény a topicban ! 😄

PResident Evil
#3223
hát ez LOÁL <#taps>

kz
#3222
És most tessék-tessék mindenki szép sorban linkelje be a saját képét!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3221
Képeket akarsz öcsém?!
Ezen paintballozok, szóval nem sokat látni. Ez egy telken készült valami május elsején. Erre konkrétan nem emlékszem. Na, ezen a három rüszmeteg közül a bal szélsõ vagyok és valami disznóvágáson vagyunk.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3220
jah és lenyírom a hajam <#mf2>

PResident Evil
#3219
nah jolvan sneciek, 4 hónapos kép, éppen vizsgáztam 😛

PResident Evil
#3218
nekem foglalmam sincs, majd lesz valahogy...

nahszal te jössz kz kétbetûs kollegánk ! 😄

PResident Evil
#3217
hátö... csakezazeggy ?! 😄

kz
#3216
hétvégi program?
nekem:
-péntek sör
-szombat tópart, majd kertifõzõcske
-vasárnap fellecezem végre a garász leendõ tetõjét, esetleg fûnyírás

Nektek?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3215
dehogynem.... mármint, hogy néhányat. de mér lennének negatívok?
ahogy te is csak néhány kérdésemre válaszoltál...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3214
Az egész hely kicsit érdekes, viszont te a kifejezetten negatívakat emelted ki, nemdebár??? :-))) <#ejnye1>
Egyébként nagyon jó hely.

kz
#3213
van itt pár érdekes kép...
ez, ez, vagy ez is.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3212
Ide most hadd ne tegyem be, jó??
Viszont itt megnézheted: egal.agria.hu, itt válassz olyat, hogy fotók, és azon belül a barbi képei #101. Na az. A sárga felsõs.
Most hirtelen ezt találtam, de majd ha gondolod még keresek, vizsont rólad még semmi, meg a többiekrõl se, szóval rajta, mire legközelebb jövök, telilegyen képekkel a topik!!!!
Életkorod: még tippelni sem tudok, szóval mennyi az annyi?? :-)
Hjaad meg szerintem ne vágasd le, mert a hosszú jobb mint a rövid..

PResident Evil
#3211
meikrõl ?

maozedong
#3210
képt hajról.

Resurrection!

PResident Evil
#3209
o.0

maozedong
#3208
így is kész vagyok sazl hagyás

Resurrection!

PResident Evil
#3207
ajh... ekkora szar poént😄DDDD

ÁjjLe BoBBi
#3206
milyen bejelentkezéshez???
mirõl maradtam le?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

maozedong
#3205
prezi a bejelentkezéshez..

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#3204
yep 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#3203
hm?<#wow1>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#3202
ték

maozedong
#3201
tudod az accountod?
anonim?

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#3200
akkor meg menj ma bejelentkezni!

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#3199
mondom megyek ma... erre anyám mondja be kell jelentkezni <#szomoru1>

ÁjjLe BoBBi
#3198
te fasz nem azt mondtad hogy ma vágatod?? még be sem jelentkeztél???

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#3197
jóhát még be kell jelentkezni a fodrásznál, loál ! 😄DD

ÁjjLe BoBBi
#3196
<õ is, õ is>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#3195
én már csak új hajjal akarok szerepelni 😄

PResident Evil
#3194
de hogy eltaláltam 😄

ÁjjLe BoBBi
#3193
na hol vannak már a képek ?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#3192
nem néztem vissza... <#idiota>

maozedong
#3191
ott van mellette a dátum vazz!!!

Resurrection!

PResident Evil
#3190
amugy mien régi képek is azok ? 😄

2004 április ?

maozedong
#3189
10 a csillagban 😊

Resurrection!

PResident Evil
#3188
akkor pakolj... de amugy ránézésre mennyit saccolsz 😄

maozedong
#3187
amúgy #177 😊)

Resurrection!

criminal law
#3186
Hm...tegyél be egy friss képet, és megmondodm. Egyébként tényleg nem tudom eldönteni...bár a userinfo az kicsit segít...
Partykép jó lesz? Olyat találok eleget. Illetve remélem jó lesz, mert csak olyan van. Azt kell szeretni.
Az ötletet, hogy tegyen be mindenki képet, támogatom. Okos felvetés nagyon.

maozedong
#3185

Resurrection!

PResident Evil
#3184
kamuak!

maozedong
#3183
keccie vazze. beszedték a linket már nincs kint, a szerver elköltözött ááh

Resurrection!

PResident Evil
#3182
linkeld be !

maozedong
#3181
egykét paintballos van neten..

Resurrection!

PResident Evil
#3180
háháá, majd... neked van friss képed ? 😄

maozedong
#3179
wow akkor inkápp ne ragj be képet😄

Resurrection!