SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szóval mennyi idõs vagy?
Ne sértõdj meg, de simán tizenévesnek néznélek elsõre, de gondolom annyi már elmúltál...
Hétvége: egész konkrétan sütés, fõzés, bringázás,takarítás, bevásárlás, partyzás, mint rendesen.
Ne sértõdj meg, de simán tizenévesnek néznélek elsõre, de gondolom annyi már elmúltál...
Hétvége: egész konkrétan sütés, fõzés, bringázás,takarítás, bevásárlás, partyzás, mint rendesen.
És most tessék-tessék mindenki szép sorban linkelje be a saját képét!
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
nah jolvan sneciek, 4 hónapos kép, éppen vizsgáztam 😛
hétvégi program?
nekem:
-péntek sör
-szombat tópart, majd kertifõzõcske
-vasárnap fellecezem végre a garász leendõ tetõjét, esetleg fûnyírás
Nektek?
nekem:
-péntek sör
-szombat tópart, majd kertifõzõcske
-vasárnap fellecezem végre a garász leendõ tetõjét, esetleg fûnyírás
Nektek?
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
dehogynem.... mármint, hogy néhányat. de mér lennének negatívok?
ahogy te is csak néhány kérdésemre válaszoltál...
ahogy te is csak néhány kérdésemre válaszoltál...
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Az egész hely kicsit érdekes, viszont te a kifejezetten negatívakat emelted ki, nemdebár??? :-))) <#ejnye1>#ejnye1>
Egyébként nagyon jó hely.
Egyébként nagyon jó hely.
Ide most hadd ne tegyem be, jó??
Viszont itt megnézheted: egal.agria.hu, itt válassz olyat, hogy fotók, és azon belül a barbi képei #101. Na az. A sárga felsõs.
Most hirtelen ezt találtam, de majd ha gondolod még keresek, vizsont rólad még semmi, meg a többiekrõl se, szóval rajta, mire legközelebb jövök, telilegyen képekkel a topik!!!!
Életkorod: még tippelni sem tudok, szóval mennyi az annyi?? :-)
Hjaad meg szerintem ne vágasd le, mert a hosszú jobb mint a rövid..
Viszont itt megnézheted: egal.agria.hu, itt válassz olyat, hogy fotók, és azon belül a barbi képei #101. Na az. A sárga felsõs.
Most hirtelen ezt találtam, de majd ha gondolod még keresek, vizsont rólad még semmi, meg a többiekrõl se, szóval rajta, mire legközelebb jövök, telilegyen képekkel a topik!!!!
Életkorod: még tippelni sem tudok, szóval mennyi az annyi?? :-)
Hjaad meg szerintem ne vágasd le, mert a hosszú jobb mint a rövid..
milyen bejelentkezéshez???
mirõl maradtam le?
mirõl maradtam le?
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
akkor meg menj ma bejelentkezni!
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
te fasz nem azt mondtad hogy ma vágatod?? még be sem jelentkeztél???
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
<õ is, õ is>õ is, õ is>
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
na hol vannak már a képek ?
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Hm...tegyél be egy friss képet, és megmondodm. Egyébként tényleg nem tudom eldönteni...bár a userinfo az kicsit segít...
Partykép jó lesz? Olyat találok eleget. Illetve remélem jó lesz, mert csak olyan van. Azt kell szeretni.
Az ötletet, hogy tegyen be mindenki képet, támogatom. Okos felvetés nagyon.
Partykép jó lesz? Olyat találok eleget. Illetve remélem jó lesz, mert csak olyan van. Azt kell szeretni.
Az ötletet, hogy tegyen be mindenki képet, támogatom. Okos felvetés nagyon.
Resurrection!