SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kz
#3278
zerkettes, vagy ezeröcsi, valóban...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3277
<#taps> Gyóóóh.......

maozedong
#3276
másza százért nem kell?

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#3275
nem mer azok ezerkettes cigányladával járnak...😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#3274
Ja, így már érthetõ. :-)

kz
#3273
mér mondod, hogy cigány?!
<#idiota>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

ÁjjLe BoBBi
#3272
minden nap szenet árul romániában egy lepukkant csepel teherautóról és mire hazaér annyi ideje van hogy újra megrakja a kocsit hogy másnap mehessen.

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#3271
Ó, szegény....ugyan mi dolgod van??

maozedong
#3270
nem vagyok interköcsög h ráérjek most ilyennel foglalkozni 😊 sry

Resurrection!

criminal law
#3269
Ilyen ez, látod...

PResident Evil
#3268
loál

kz
#3267
házinyüzögék ezek mind!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3266
Dé új kép még most sincs.....

maozedong
#3265
<#nemtudom>

Resurrection!

criminal law
#3264
te ugyis láttál kb féléven belül......
Eddigi legjobb hozzászólásod <#taps>

maozedong
#3263
<#shakehead><#gonosz1>

Resurrection!

PResident Evil
#3262
menj le a mátrixba, tuti lesz címlapfotó 😮

kz
#3261
de mán!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3260
te úgyis láttál kb. fél éven belül,
majd intézkedem.

Resurrection!

PResident Evil
#3259
újat !

maozedong
#3258
lál :!

Resurrection!

PResident Evil
#3257
de ne a tavalyi képre gyúrj ! 😄

kz
#3256
a te neved nincs odaírva nagyfülû!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3255
ha találok, majd teszek fel újabb képet.
amúgy kép alá vannak írva a nickek..

Resurrection!

criminal law
#3254
Amúgy jaja......

kz
#3253
lehetnél konkrétab...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

ÁjjLe BoBBi
#3252
téényleg??

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#3251
Kicsit elkéstél mert már megbeszéltük, hogy ki hány éves.

PResident Evil
#3250
loál 😄

ÁjjLe BoBBi
#3249
ssry amõgy bebasztam! háháháhá

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#3248
jóvan már faszom hát akor meg mondom baszmeg 19 éves. és igenis vágassa le a haját mert szarrrrr

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

maozedong
#3247
a képet meg bobbi csinálta ha jól rémlik..

Resurrection!

maozedong
#3246
hmm..
nemcsakfél 😊

Resurrection!

criminal law
#3245
Oké, de az melyik vagy te??

maozedong
#3244
Amúgy vmiféle képek vannak a #177 ben is.. anno 😊

Resurrection!

maozedong
#3243
😄DDDDDDGFDFJHSAFKFL

Resurrection!

criminal law
#3242
Ne gondold hogy jó az. Rendszeresen hallom, hogy nézd már, csávó 30 éves, csaja meg 17...nem jó az.

PResident Evil
#3241
PERSZE NEM MOST !!!!54 :😄:S😄:AS_D:_AS

PResident Evil
#3240
ezen mit lehet megszólni ? 😄 10 évvel fiatalobb csajom lenne ... király lenne...

criminal law
#3239
Csávókámnak eleinte király volt, néha meg megszólják érte.

PResident Evil
#3238
jóhát sztem le lesz vágva :|

amugy ennek örülnök kéne hogy fiatalos vagy, csávókádnak késõbb igen király lesz 😄

criminal law
#3237
Figy, ha hullik meg vékony a vége, akkor elég volna egy keveset levágni belõle. Én is csak pár centit szoktam. Egyébként meg nyár elején mindeki haja jobban hulik mint amugy, csak ugy megjegyzem.

Tudom, 10 évet letagadhatok, le is szoktam rendszeresen.

PResident Evil
#3236
hátö izé... mostmár levágom... aannyira vékony és hullik... :|

amugy belõled 19et néztem ki max 😄

criminal law
#3235
Hosszú haj öregít, igy a helyes.

Akkor minek vágod le, ne idegesítsél már.....

PResident Evil
#3234
háháá !!! én tuttam hogy komolyít ez a haj <#hawaii>

volt barátnõm is 21 éves és õ is ennyinek nézett...
de sztem meg fogom bánni ha levágom :\

criminal law
#3233
Kicsit visszagondolok....21.
De az zavart meg, hogy a kommenteket olvasva, meg tûntél vagy 25-nek.
Aztán kiderült hogy 19.
De majd egy levágott hajast, közelit, frisset, okés???

PResident Evil
#3232
😄DDD

nah most akkor õszintén... mennyinek néztél ?! kell az eredmény, közvéleményt kutatok 😄

majd összehasonlítom a levágott hajas eredményekkel ! 😄

criminal law
#3231
Kicsit meglepõdtem, idõsebbnek tûnsz. De ez van, gondolod elkezdhetsz magázni:-D



Jaja, fodrász már csak ilyen. Szóval három éve nõ a hajad?
Egyébként nekem életkorral mindig bajaim vannak, multkor spar-ban vettem egy üveg bort, és a buzgó eladó elkezdte kérdezgetni, hogy vagy-e már 18...nagyon jó érzés volt.

PResident Evil
#3230
yepp, 19 vagyok sry. némi arcszõrzet majd komolyít az ábrázatomon.

hát nemtom, kiderült be kell jelentkezzni (3 éve nemvoltam fodrásznál) szóval sztem csak jövõhét...

criminal law
#3229
Wow...komolyan?
Gondolom akkor mostanában leszel 20.
Új hajzat mikor lesz?