SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem mer azok ezerkettes cigányladával járnak...😊)
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
mér mondod, hogy cigány?!
<#idiota>#idiota>
<#idiota>#idiota>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
minden nap szenet árul romániában egy lepukkant csepel teherautóról és mire hazaér annyi ideje van hogy újra megrakja a kocsit hogy másnap mehessen.
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
ssry amõgy bebasztam! háháháhá
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
jóvan már faszom hát akor meg mondom baszmeg 19 éves. és igenis vágassa le a haját mert szarrrrr
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Ne gondold hogy jó az. Rendszeresen hallom, hogy nézd már, csávó 30 éves, csaja meg 17...nem jó az.
jóhát sztem le lesz vágva :|
amugy ennek örülnök kéne hogy fiatalos vagy, csávókádnak késõbb igen király lesz 😄
amugy ennek örülnök kéne hogy fiatalos vagy, csávókádnak késõbb igen király lesz 😄
Figy, ha hullik meg vékony a vége, akkor elég volna egy keveset levágni belõle. Én is csak pár centit szoktam. Egyébként meg nyár elején mindeki haja jobban hulik mint amugy, csak ugy megjegyzem.
Tudom, 10 évet letagadhatok, le is szoktam rendszeresen.
Tudom, 10 évet letagadhatok, le is szoktam rendszeresen.
hátö izé... mostmár levágom... aannyira vékony és hullik... :|
amugy belõled 19et néztem ki max 😄
amugy belõled 19et néztem ki max 😄
háháá !!! én tuttam hogy komolyít ez a haj <#hawaii>#hawaii>
volt barátnõm is 21 éves és õ is ennyinek nézett...
de sztem meg fogom bánni ha levágom :\
volt barátnõm is 21 éves és õ is ennyinek nézett...
de sztem meg fogom bánni ha levágom :\
Kicsit visszagondolok....21.
De az zavart meg, hogy a kommenteket olvasva, meg tûntél vagy 25-nek.
Aztán kiderült hogy 19.
De majd egy levágott hajast, közelit, frisset, okés???
De az zavart meg, hogy a kommenteket olvasva, meg tûntél vagy 25-nek.
Aztán kiderült hogy 19.
De majd egy levágott hajast, közelit, frisset, okés???
😄DDD
nah most akkor õszintén... mennyinek néztél ?! kell az eredmény, közvéleményt kutatok 😄
majd összehasonlítom a levágott hajas eredményekkel ! 😄
nah most akkor õszintén... mennyinek néztél ?! kell az eredmény, közvéleményt kutatok 😄
majd összehasonlítom a levágott hajas eredményekkel ! 😄
Kicsit meglepõdtem, idõsebbnek tûnsz. De ez van, gondolod elkezdhetsz magázni:-D
Jaja, fodrász már csak ilyen. Szóval három éve nõ a hajad?
Egyébként nekem életkorral mindig bajaim vannak, multkor spar-ban vettem egy üveg bort, és a buzgó eladó elkezdte kérdezgetni, hogy vagy-e már 18...nagyon jó érzés volt.
Jaja, fodrász már csak ilyen. Szóval három éve nõ a hajad?
Egyébként nekem életkorral mindig bajaim vannak, multkor spar-ban vettem egy üveg bort, és a buzgó eladó elkezdte kérdezgetni, hogy vagy-e már 18...nagyon jó érzés volt.
yepp, 19 vagyok sry. némi arcszõrzet majd komolyít az ábrázatomon.
hát nemtom, kiderült be kell jelentkezzni (3 éve nemvoltam fodrásznál) szóval sztem csak jövõhét...
hát nemtom, kiderült be kell jelentkezzni (3 éve nemvoltam fodrásznál) szóval sztem csak jövõhét...