SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3328
Heyho!

Hello Miskolc!
Mi újság van mostanában ott?Én sajna nem lehetek ott mert egy kicsivel távolabb dolgozok, de ha legközelebb hazamegyek, akkor csúnyán leiszom magam.<#circling>

kz
#3327
hajjajj... így nehéz lesz...<#falbav>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3326
<#wilting><#wilting><#wilting>

Resurrection!

kz
#3325
jaja... tök egyszerû. asszem. mit nemétc?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3324
bcnf normál forma, db normalizálás.

criminal: zenekarokat talán megnézem, bicajozni tuti nem fogok 😮

Resurrection!

criminal law
#3323
És jössz te is?

kz
#3322
he?!
én má nem értek hozzá, mer papírom van róla...
na de mi ez télleg? hátha csak a nevébõl nem ugrik be...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3321
hát érdekes lesz 😊

maozedong
#3320

bcnf -et elmondhatnád igazán 😊

Resurrection!

kz
#3319
megvan, má nézem, köszi!<#worship>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3318
Junius 18-

Resurrection!

maozedong
#3317
ez azért még így is nevetséges.. bár nemszoktam DH zni de lépcsõkön.. lál.
a kilátónál lesznek zenekarok

Resurrection!

maozedong
#3316

Resurrection!

criminal law
#3315
Á, köszi. Igyekszem.

kz
#3314
Akkor gyakorolj!!!<#vigyor5>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3313
maozedong!!!
azonnal, de mán, szükségem lenne a kiskovács féle adatbázis rendszerek I-II-III. segédletre. honnan tudom ezeket most letölteni? részmegoldás is érdekel.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3312
Jól van, elolvastam, csak reggel van még, kisbetût nem látom.

kz
#3311
olvasd csak el az apróbetût a #3308 végén!
<#duma>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3310
Én erre megyek mineképpen, de pontos idõpont nincs még?

kz
#3309
lépcsõn!
tizenegynehány éve (amikor még Bõs-Nagymaros még terítéken volt) a hétvégi italozások alkalmával rendszeresen megcsináltuk mi itt a magunk kis vízlépcsõjét...
persze a piszoár-parti sem piskóta!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3308
25. Kilátó Downhill-hegyikerékpáros verseny - Helyszín: Avas kilátó
---------------------------------------------------
Kilátó Downhill
Lépcsõs kerékpározás
A downhill verseny egy 1,5-2 km hosszú lépcsõsorokkal teli különleges és látványos pályán zajlik, amelynek rajtja a kilátó elsõ szintjén, célja a város központjában van.
A napot egy koncerttel egybekötött eredményhirdetés zárja.
Szervezõ: Komlóstetõi Kerékpáros Sportklub
Helyszín: Miskolc, Avasi-kilátó
-----------------------------
2005. június vége
KILÁTÓ DOWNHILL
Hegyikerékpáros verseny az Avasi kilátótól az Avasi templomig tartó lépcsõsoron.
Helyszín: Miskolc, Avasi kilátó
Kapcsolattartó: Dávid Örs
Tel: 30/3058-158
E-mail: [email protected]
-----------------------------------------
ezeket nem én tudom, hanem a gugli, mert õ okosabb, mint én és ezért õt kérdrztem...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3307
Gyere öcsém, megvárunk!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3306
downhill betonon ? 😮

PResident Evil
#3305
nemtom, majd ha hazaérnek akkor többet tudunk...

maozedong
#3304
arról mit tudtok hogy az avasról lesz downhill ??
lál

Resurrection!

Calver
#3303
nos, emberek, miskolciak, nem tartunk megint mondjuk egy... hmmm... piszoárpartit mint tavaly? (aki nem értené, gondoljon a centrumnál lévõ szölõkútra, nagy mennyiségû alkoholra, majd valami nagyon csúnyára) mert sztem valamikor csak felnézek oda is a nyáron, és mehetne egy kis kikapcsolódás... kicsit kisebb mint tavaly. nos? prezi? BoBBi? Match? Borcsa? vélemények? viszont most keressünk egy másik szökõkútat...

"The trees move. Do you not see it?"

maozedong
#3302

Resurrection!

kz
#3301
tom. tevagyaz!
<#crazya>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3300
Más valaki esetleg???

ÁjjLe BoBBi
#3299
talán...

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#3298
szt6-on voltam utoljára...nemtom hogy mennék e. ha igen szerintem csak pár napra...nemtom lesz e idõm

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

bertino
#3297
Én is tanulok közbe szóbelire...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#3296
Jah meg kishaver a tudod kid :-P

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#3295
Tavaly a fél suliban volt... beleértve ebédlõt és egy külön termet, egész területen NET hozzáférés, UPC képviselteti magát <#idiota> ,így tavaly kb. 140 gép és min. mégannyi ember gyûlt össze!

Most nem lesz csak tornaterem, de ez is nagyon szép szám!

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#3294
középtõl jobbra van egy üres négyzet, na amellett leskelõdsz felsõ 14-es kockába ott meglátod :-)

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

criminal law
#3293
Hát....valószínû akor ez engem nem érdekel....:-) De gondolom kellemes lehet annak akit ez érdekel.

Egyébként kösz hogy leirtad, a rendes segítõkész ember, ugye.....

kz
#3292
Hol ülsz kishaver?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3291
akinek van rá ideje...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3290
számtektalálkozó. sorrendben a nyolcadik.
emberek jönnek. sokan. hozzák a számítógépüket is. egy nagy (és/vagy több kisebb) teremben leülnek, összeállítják a kompjútereket. aztán helyi hálózatba (LAN) kötik. és játszanak-játszanak-pizzátrendelnek-játszanak-sörtisznak-játszanak.... stb. néha alszanak. ki otthon, ki a helyszínen. közben tömérdek mennyiségû film és zene cserél gazdát. olcsón, gyorsan. ráadásul a játékokban senki sem csal, mert azt könnyû ott helyben ellenõrizni (nem úgy mint amikor interneten keresztül játszol). autós, de méginkább lövöldözõs játékok mennek. nem, nem a számítógép ellen játszol. ember-ember ellen. a gép csak ezköz.
persze vannak versenyek, bajnokságok, elõadások, stb.
hogy el tudd képzelni, íme néhány kép:
egy, kettõ, három, négy, és egy hûmekkorakép.
meddig? ez (szt8) egy hétig. jaja, napi 24órában.
nekem? hát, amióta elköltöztem anyámtól nincs otthon net (ez munkahelyi) úgyhogy nem is játszom. de ilyenkor be lehet pótolni a kimaradt egy évet.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3289
Ooops...jól van, én se tudhatok mindent.
Azért kösz :-)

bertino
#3288
#3279 ott LINK

Open your eyes!

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

criminal law
#3287
Mirõl van szó???? Valaki mondja már el nekem is.

bertino
#3286
És saját ingame film is, már aki készül vele)

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

kz
#3285
pedig lesz BF2 is!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3284
Mér jönnél?
még 11 hely van!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

bertino
#3283
Én megyek <#smile>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

PResident Evil
#3282
ehh biztos nem 😊

criminal law
#3281
Ez mi???

Easternre hétvégén jön valaki??

ÁjjLe BoBBi
#3280
úgy látom teltház van

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

kz
#3279
Heee, Prezi!
oszt SZT8-ra nem jössz?
Hanem? <#ijedt>
És más jöne?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.