SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Resurrection!
ez a barátom eredeti szakmáját tekintve tényleg pék!
ha hiszitek, ha nem!
ha hiszitek, ha nem!
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Mi bajotok van a pékekkel?? Én eredetileg szakács akartam lenni,(az majdnem pék) csak anyám nem engedte...
eredetileg pék volt, de kihívásra vágyott...
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
ja és van egy haverom aki volt postás...
aztán elõléptették parkõr-nek...
micsoda karrier!
aztán elõléptették parkõr-nek...
micsoda karrier!
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
ha megnõsz dógozni fogsz, és nem lesz idõd bringázni, úgyhogy jobb, ha már most nekem ajándékozod, amíg legalább én tudok vele valamit kezdeni...
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Ügyelet...lóf@szt. (elnézést)
Hát a szabadság itt elég speciális dolog, mert ugye máskor is rengeteg szünet van, dékáni, rektori, ilyen olyan. Egyébként meg nagyon kötetlen, ha valakinek valami sürgõs programja van, akkor egyszerûen nem megy be. Van helyettesítés, stb. De ezt nem tanácsos sokszor eljátszani.
Hát a szabadság itt elég speciális dolog, mert ugye máskor is rengeteg szünet van, dékáni, rektori, ilyen olyan. Egyébként meg nagyon kötetlen, ha valakinek valami sürgõs programja van, akkor egyszerûen nem megy be. Van helyettesítés, stb. De ezt nem tanácsos sokszor eljátszani.
hát még a pedagógusoknak is be kell menni néha ügyeletet tartani!
és akkor hogy van nálatok a szabadság? hány nap jár ezen a hányon felûl is?
és akkor hogy van nálatok a szabadság? hány nap jár ezen a hányon felûl is?
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Három nap múlva kezdõdik a nyári szünet, két és fél hónap semmitsemcsinálás, délután egyig alvás, aztán egész nap bringázás-shopingolás, dióhéjban.
kafa vót
móka kacagás ilyesmik
három nap múlva mi lesz?
na meslj!
móka kacagás ilyesmik
három nap múlva mi lesz?
na meslj!
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
megin dolgozom (pontosabban a munkahelyemen vagyok)!
bibibíííí!
bibibíííí!
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
igen megyek. hát nem tudom szerintem benézek ide is meg oda is aztán azon maradok ami jobb...valszeg körcsarnok
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Ez azt akarja jelenteni, hogy te jössz este?
Ha igen, melyik részére??? Kettes vagy körcsarnok?
Ha igen, melyik részére??? Kettes vagy körcsarnok?