SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

maozedong
#3478

Resurrection!

_chokey_
#3477
aztata mondották vala lõn, hogy it lõn vala õ!
_chokey_
#3476
??
ÁjjLe BoBBi
#3475
elbujt

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

_chokey_
#3474
Itt vagyok!
Hol van match?
kz
#3473
ez a barátom eredeti szakmáját tekintve tényleg pék!
ha hiszitek, ha nem!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3472
Mi bajotok van a pékekkel?? Én eredetileg szakács akartam lenni,(az majdnem pék) csak anyám nem engedte...

kz
#3471
eredetileg pék volt, de kihívásra vágyott...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3470
el se merem képzelni honnan indult<#hehe><#gonosz1>

Resurrection!

kz
#3469
az vót!
komolyan!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3468
lassan közterület felügyelõ lehet..

Resurrection!

maozedong
#3467
vinném neked a spamet!

Resurrection!

kz
#3466
ja és van egy haverom aki volt postás...
aztán elõléptették parkõr-nek...
micsoda karrier!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3465
pedig a postások élete szép...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3464
csak nehogy postás legyél <#wow3>

kz
#3463
ha megnõsz dógozni fogsz, és nem lesz idõd bringázni, úgyhogy jobb, ha már most nekem ajándékozod, amíg legalább én tudok vele valamit kezdeni...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3462
kb. nekem is felesleges, mostanában nemhasználom 😊
majd ha megnövök ^^

Resurrection!

kz
#3461
nekem bicajom sincs... sajna.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3460
😄DDDDDDDDDDD
ok.
hipertérugró hajtómû nincs a bicajomon.

Resurrection!

kz
#3459
1000-el kell tekerni, nem 50-el...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3458
ilyen melegben akkor is leszédülnék bicajról ha 50 el tekerek.

Resurrection!

kz
#3457
ha gyorsan tekersz, hût a menetszél...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3456
vov.
már csak 3 nap vizsgákra és utána munka 😮
ilyen melegben elég gáz bicajzni.

Resurrection!

kz
#3455
menõ

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3454
Ügyelet...lóf@szt. (elnézést)
Hát a szabadság itt elég speciális dolog, mert ugye máskor is rengeteg szünet van, dékáni, rektori, ilyen olyan. Egyébként meg nagyon kötetlen, ha valakinek valami sürgõs programja van, akkor egyszerûen nem megy be. Van helyettesítés, stb. De ezt nem tanácsos sokszor eljátszani.

kz
#3453
hát még a pedagógusoknak is be kell menni néha ügyeletet tartani!

és akkor hogy van nálatok a szabadság? hány nap jár ezen a hányon felûl is?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3452
Hát mé kéne????

kz
#3451
oszt be sem kell menni?<#wow1>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3450
Három nap múlva kezdõdik a nyári szünet, két és fél hónap semmitsemcsinálás, délután egyig alvás, aztán egész nap bringázás-shopingolás, dióhéjban.

kz
#3449
kafa vót
móka kacagás ilyesmik

három nap múlva mi lesz?
na meslj!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3448
Szintén, és a maival még (vagy már csak) három nap van hátra :-)
SZT8 milyen volt?

kz
#3447
megin dolgozom (pontosabban a munkahelyemen vagyok)!
bibibíííí!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3446
Jaja, szerintem is az lesz.

ÁjjLe BoBBi
#3445
igen megyek. hát nem tudom szerintem benézek ide is meg oda is aztán azon maradok ami jobb...valszeg körcsarnok

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#3444
Ez azt akarja jelenteni, hogy te jössz este?
Ha igen, melyik részére??? Kettes vagy körcsarnok?

ÁjjLe BoBBi
#3443
<#wave>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#3442
Oké. :-)

PResident Evil
#3441
ne is folytasd... <#gonosz3>

criminal law
#3440
Ez lesz most itt az elsõ normális program az elmúlt két hétben..

PResident Evil
#3439
áz...

criminal law
#3438
<#nemtudom>

kár....

PResident Evil
#3437
nincs pénz <#sir>

criminal law
#3436
Na és Easternre jön-e valaki holnap?

maozedong
#3435
hbd

Resurrection!

ÁjjLe BoBBi
#3434
köszönöm 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#3433
Hm, Bobbinak meg születésnapja van ám....
Boldog szülinapot!!!! :-)

kz
#3432
jaja

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

bertino
#3431
jaja, szt8 rulzz

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

maozedong
#3430
mirõl szólsz?

Resurrection!

PResident Evil
#3429
amugyse mentem volna ! 😄