SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kz
#3428
má tegnap is ment öcccse!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

#3427
Volt vki Theater-en?

PResident Evil
#3426
már megy ? 😮

kz
#3425
konkrétan.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

ÁjjLe BoBBi
#3424
szt8 ? 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

kz
#3423
Ja, számtektalálkozón vagyok bibibííí!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3422
Én a vizsgaidõszak (nem a szorgalmi) utolsó napján is vettem még fel tantárgyat és vizsgáztam aznap hármasra csak azért, hogy több tantárgyat tudjak behalasztani...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3421
én meg ott nõttem fel...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3420
Aki kitalálta a kreditrendszert, azt jól seggbe kéne rúgni.
Mao: üdv, már hiányoltalak :-)

PResident Evil
#3419
<#eplus2>

maozedong
#3418
jó leszek ^^

Resurrection!

PResident Evil
#3417
lál

maozedong
#3416
re 😮D:SDDFDSGFDSGDS

Resurrection!

#3415
A xtrike játszott amikor ottvoltál, nem?

Szemétség mert kreditben sokkal rövidebb a vizsgaidõszak. nem krediteseknek + 2 hét kb.

criminal law
#3414
Én hétkor jöttem el, esetleg fél nyolckor, így elvileg még láthattál, igen.
Két hét vizsga, sok sikert hozzá :-) Én anno ilyenkor kezdtem el, hogy izgalmas legyen, ilyenkor költöztem fel miskolcra, és kétnaponta jártam vizsgázni, ennek megfelelõen kivétel nélkül igénybe is vettem az augusztusi halasztott vizsgaidõszakot, bár alsóbb éven ha jól tudom olyan már nincs is...

#3413
olyan fél hét körül érhettem oda és 9 kor el.
mi az hogy az elején ? 😊 láthattalak vagy sem?
ja, még két hét vizsga utána jöhet a megérdemelt munka 😮

criminal law
#3412
Amúgy meg csak most jut eszembe, hogy két hét múlva vége az évnek, és jön a jól megérdemelt két és fél hónap szabadság, de jó :-)))))

criminal law
#3411
Az elején, egy kicsit. te?

#3410
mikor voltál?

criminal law
#3409
Én se láttalak téged :-) Voltam kinn, de nem sokat, mert láttam, hogy nem lesz semmi komoly a dologból.

#3408
voltál kint?
nem láttam "giant kerékpáros, undergroungos büntetõjogász"-t 😊

criminal law
#3407
Ennyi.

#3406
ja ..
Lipcsei: barackca, mig 29 koncert 😊
<#zavart2>

#3405
hi mindenkinek
a bicajosoknem tudom hol voltak, vérfoltokat nem találtam, meg fára csavarodott bringákat, szal nem lehetett nagy szám, a koncertek hangostítása érdekes volt, a hangtechnikus srác nem igazán érthetett hozzá, hangerõ az lett volna, csak nem bírta belõni a cuccot 😞
büfé rendben volt, pia, ingyen gulyás, stb.- viszont nagyon kevesen voltunk ott.

PResident Evil
#3404
ott szilvesztereztem 2 éve 😄

pikk8
#3403
bocs (bölcsõje)

\"Bármit megtehetsz, mindent megnyerhetsz, mindent eljáthatsz, játszva meghalhatsz!\"

pikk8
#3402
ja ja ! a tinágerkor bölbõje!!!!

\"Bármit megtehetsz, mindent megnyerhetsz, mindent eljáthatsz, játszva meghalhatsz!\"

PResident Evil
#3401
ték!

PResident Evil
#3400
az a Tiszain van 😄

pikk8
#3399
üdv mindenkinek a LIPCSEIBEN, Miskolcon 8 éve nem voltam, de elõtte sokat. Majd eccõ ütközünk mindenkivel!

\"Bármit megtehetsz, mindent megnyerhetsz, mindent eljáthatsz, játszva meghalhatsz!\"

The Garrett
#3398
Csináltam párat, felpakolom 😊 amugy nem votl nagy szám a verseny. Vagy lehet az volt csak én vártam többet 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

criminal law
#3397
És képeket csinálsz/csináltál? Én akarok, de nem jó a gépünk, szóval ha igen, megosztod velünk???? :-)

The Garrett
#3396
hali, epp kerdezni akartam mikor lesz ez a DH, szerintem én ki is indulok most. 😊 remélem van már valami kinn mer 6-7 körül már nemnagyon fogok ráérn., valamikor kockulni is kell a gépelõtt 😞

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

criminal law
#3395
Én is igy tervezem. Valaki más jön még innen??

#3394
Szerintem egy órát tuti csúsznak, ( amilyen jó a szervezés lehet hogy többet is.. ), úgy terveztem h 6-7 körül kilépek.

criminal law
#3393
Ja, látom, az is ott van, ehh, reggel van még.
Te mikor mész ki?

criminal law
#3392
Bicajjal megyek ki, max annyit.
Plakáton azt nem láttad, hogy hányra érdemes kimenni?

Calver
#3391
utsónak mi a neve? ha Fade-Out (és tippem szerint az) akkor jó nektek ott fent...

"The trees move. Do you not see it?"

#3390
lesz vagy 10 koncert!!!!!!!
livan <Live long and prosper!!!> üzenete:
A Kilátónál az Anfiteátrumban 17 órától és utánna fellépõk a:

* Kisbót
* Priluki
* Donor
* Vologdavárosrész
* Mockba
* X. Trike
* Vaells
* Szegedrõl érkezõ Rock együttes.

#3389
fox bicajzani?

criminal law
#3388
Pff...jó, akkor holnap :-) Én a plakátnak hiszek.

#3387
nemtom hány DH van, de egy bicajos lépcsõs meghalós plakátot láttam 😊
neten már láttam 15. 18. 25. 26.-t 😊

criminal law
#3386
Mert ha tényleg holnap, akkor hú, de jó....:-))))

criminal law
#3385
És te pontosan melyik dh-ról beszélsz? Mert én neten 26-át láttam...

#3384
plakátot láttam 18. ára. 😊

criminal law
#3383
Én úgy tudtam, hogy az nem most lesz....

#3382
még egyeztetések folynak több oldalról 😊
kb 7 ..

kz
#3381
te mikor méc?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

#3380
avason, nem tom kilátóe vagy amfiteátrum
idõpontot nem láttam plakáton, csak azt hogy 18. án ..
/ még egy hét míg maot visszaengedik 😮

kz
#3379
mámegin mi van veled? <#wow2>
hánytól is hol lesz?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.