SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

criminal law
#3878
Még valami: gépészeknél mennyi az esély arra, hogy egy átlag gyerek kolit kapjon már elsõ félévre??

kz
#3877
Persze úriember nem fogad, ha biztos a dolgában!<#eplus2>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3876
A jéger az jó, magam is kedvelem!<#pias>
Hétvégén találkozom 5sémmel, megpróbálom én is rávenni valami hasonló fogadásra.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3875
Jaja, köztünk is van 10 év, de jol megvagyunk, viszont az én tesóm tényleg ilyen, nagyon birka szegény, bár tegnap este fogadott velem 10 üveg jégerben (!), hogy neki öt év mulva bizony diplomája lesz. Amugy nem lesz. :-)

criminal law
#3874
Én egerben kezdetm el a tanulmányaimat a fõiskolan, de ott annyi szövetkabátos-bakancsos punker-rocker õsmagyar alternatív népibuzi bölcsész volt, hogy nem is birtam tovább egy évnél, és akkor jöttem ide, azt meg befejeztem levelezõn, feleslegesen, szóval aki hasonlóra akarja adni a fejét, az gondolja meg erõsen.

kz
#3873
az öccsöknek ez a dolguk. mármint, hogy ilyenek legyenek, a jellemzés akár az enyémrõl is szólhatott volna.
nekünk véneknek meg az a dolgunk, hogy így lássuk, attól függetlenül, hogy milyenek valójában

ezek szerint nálatok is nagy a korkülönbség?
nálunk 10 év, 2 hónap 2 nap. ez már generácijós problematika

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3872
errõl beszéltem!<#worship>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3871
Amugy meg bölcsészen négyes....én párhuzamosan csináltam a joggal a szociológiát, mondjuk az csak fõsuli volt, egy vizsgára két óra, aztán jobb lett az átlagom, mint négyes, nem is ér az a diploma semmit.

criminal law
#3870
Öcsém az teljesen hülye. Okos lenne, de lusta, nem érdekli semmi, meg el is van kényeztetve, intellektuális kéztetésirõl csak mint fiktiv dolgokról lehet beszélni, szóval az egyetemi pályafutása valószinûleg az elsõ vizsgaidõszak végéig fog tartani.
Amugy egyetemi gépészmérnök, mondtuk neki, hogy elég lenne a fõiskola is, de erre azt válaszolta hogy "hát a faszom se fogja elaprózni". Ezen behaltam.

kz
#3869
Egyébként az én 5sémet is felvették a Gépész karra.
Egyetemi szintû villanymérnöknek pont elég volt a 105pontja, de úgy néz ki megfellebbezzii az infót is, mert onnan is csak egy ponttal maradt le.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3868
hát öcsém...
nem vagy semmi!<#ijedt>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3867
Nekem van néhány büdöslábú gépész ismerõsöm.
Nagyon nem kell tanulni, elég a kettest elcsípni. Persze ez gyakran sokkal nehezebb mint pl bölcsészen egy négyes.
Gépész kar, gépész szak? Egyetem, vagy fõiskóla?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3866
megint ban ? <#shakehead>

criminal law
#3865
Öcsémet felvették gépésznek. Valaki járt oda vagy jár oda? Nagyon kell ott tanulni?

ncswork
#3864
hiak,

kz
#3863
áhhhh... aharmadik jelenetet is kitalálhattam volna, ha észreveszem az alsó rész (por) mennyiségének csökkenését.
<#falbav>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#3862
rrrr

Resurrection!

PResident Evil
#3861
hibye

criminal law
#3860
Heló szia

_chokey_
#3859
hella
PResident Evil
#3858
#3855 !!!!!!

bertino
#3857
jóreggelt -_-

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

criminal law
#3856
De amugy nekem nagyon tetszik, fõleg igy nagyban :-)

PResident Evil
#3855
LÁL ! 😄DDDDDDDDd

datango
#3854
mert itthon volt egy kis elintezni valo... de hónap mán télleg megyek <#vigyor2>

criminal law
#3853
Te ebbõl ennyi mindent kilátsz? Én hosszu perceket gondokoldtam rajta, hogy mik lehetnek azok Prezi logójában...

PResident Evil
#3852
lál😄

kz
#3851
akkor most mekkérdezem azt is:
miért nem biztos?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3850
aha...
így már átérzem miért oly kedves a számodra.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

ncswork
#3849
lál

datango
#3848
balaton de nem biztos a faxomat man

PResident Evil
#3847
íme:

PResident Evil
#3846
sajnos ez egy hosszú folyamat, de 16kb nem fért bele csak ez a 3 frame és csak ilyen gyorsan :CCCC

megkeresem neked a gifet

kz
#3845
a szem jó, meg az a sejtközi folyadék áramlását ábrázoló izé is, de a forgószél, vagy esztergakés, vagy a piramisok fejjel lefelé történõ vándorlása, vagy micsodáról fogalmam sincs, hogy micsoda.
és szerintem túl gyors is.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3844
jah az fless... ez is jo 😄

kz
#3843
nekem a téglalapröptetõs tetszett.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3842
meik? sok volt... ez jo...

kz
#3841
biztos azt szeretnéd, ha megkérdeznénk:
Hová mész? (te kis nyulacska, ingyom-bingyom...)

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3840
egyébként nem neked mondtam, de rajzolj csak!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

datango
#3839
na ma a várost elhagyom 😊

ncswork
#3838
hmm??
ja, még nem rajzoltam meg :9

kz
#3837
izé... logód.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

ncswork
#3836
reggelt amúgy -.-

ncswork
#3835
már sikerült beütnöm, és a számokat is kitalálnom 😊

kz
#3834
nem tagadom, hogy a régi oógód jobban tetszett!
<#beka3>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3833
most aktuális, vagy nem?
egyébknt asszem bötûvel kiírt számokat kellett vóna bepötyögnöd.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3832
megin a kedvencem
(hétfõ reggel)
<#sniffles>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

datango
#3831
estét

PResident Evil
#3830
rekkelt

maozedong
#3829
reggelt

Resurrection!