SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hehehe :-)
Aznap reggel hajnalba Halmajra mentem nagyszüleimhez és most értem haza.
Igen szeretek, nagyon is :-P (de az autózás se ucsó élmény) 😄
Aznap reggel hajnalba Halmajra mentem nagyszüleimhez és most értem haza.
Igen szeretek, nagyon is :-P (de az autózás se ucsó élmény) 😄
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
áz!!!
sose.
<összedõlne a munkahely mert az egészet viszi a hátán O>összedõlne a munkahely mert az egészet viszi a hátán O>
oroszul még te tanultál? segíts már ki mi van a képre írva :o

sose.
<összedõlne a munkahely mert az egészet viszi a hátán O>összedõlne a munkahely mert az egészet viszi a hátán O>
oroszul még te tanultál? segíts már ki mi van a képre írva :o

oszt majd banolnak a munkahelyedrõl is...
<#vigyor5>#vigyor5>
<#vigyor5>#vigyor5>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Kevesebb bicaj, több mosoly?
Nem inkább Let's ?
<#vigyor2>#vigyor2>
Nem inkább Let's ?
<#vigyor2>#vigyor2>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Persze én is úgy kérdezem, mintha nem 4:48-tól figyelném az órát, hogy mikor csörög mán...
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Nagyon helyes!! Nem is mondtad, hogy bringázol....
Prezi, meghallgattam a jóreggelt zenét, amit átküldtél, télleg jó, köszi :-)
Prezi, meghallgattam a jóreggelt zenét, amit átküldtél, télleg jó, köszi :-)
AAA bakker még egy ilyen meleget... mostmár elég lesz, biciklivel gyõri kapuból fel avasra, le a ifjuságon és derkovitson egész Media Markt-ig... szal elég volt
Ventillátor: 20000000000000000000... rpm
Ventillátor: 20000000000000000000... rpm
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
mármint a versenyótóm.
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
szöges gumi a biciklire?<#vigyor2>#vigyor2>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Egyszer voltam kinn két hétig finnországban, februárban. Ha minusz 10-nél melegebb volt, már örültek. Az kéne ide is.
najo, akkor a pillanatzuhanyok ne lennének, na, jobb ? 😄DD
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!