47786
  • Hegi90
    #43386
    Még most sem jött meg ez a köcsög.
  • bertino
    #43385
    szóval te már próbáltad mustárral a lasagna-t ?
  • Hegi90
    #43384
    majd nézek valami mirelitet
  • bertino
    #43383
    ne habozz megkóstolni
    garfield is szereti.

  • Hegi90
    #43382
    nem, még sosem ettem :D
  • bertino
    #43381
    nem ettél még lasagna-t ?
    azonnal vegyél és kóstold meg, itt egész jó a bolti, csak sütni kell.
  • tommygear
    #43380
    MUSTÁÁÁÁR
  • Hegi90
    #43379
    és mivel eszed? majonézzel?
  • tommygear
    #43378
    lófasz rizzsel
  • Hegi90
    #43377
    ezmiez?
  • bertino
    #43376
  • bertino
    #43375


    csak ő GTR-es. sajna.

    de azért vicces lenne, ha ő lett volna -.-
  • Benny04
    #43374
    AS:_D?A?S:_D:_AS
  • Hegi90
    #43373
    még az is eszembejutott :D
  • tommygear
    #43372
    pffff loool :DD

    biztos akyyyyy volt és megviccelt
  • Hegi90
    #43371
    bazmeg becsenget a futár, mondja hozta a notitáskát. Mondom oké, mindjárt megyek. Kinyitom neki a lépcsőház kapuját telefonnal, mondom tesómnak nyissa ki az ajtót amíg én megkeresem a pénzt. Mire kinyitotta az ajtót sehol senki. Kimegyek, ott sincs senki, se kocsi se semmi. Kérdezek egy faszit a parkolóban, hogy látott-e valami futárt errefele, azt mondja nem. Ilyenkor már beszartam, hogy mivan hova lett ez a csávó. Körbejárom a házat, nem látok sehol kocsit. Visszajöttem, néztem az emailből egy telószámot, azt ott mondták, hogy felhívják a diszpécsert, mert a futárt nem tudják elérni közvetlenül. A diszpécser csak egy óra múlva hívott fel, addigra tudta elérni. Azt mondta, hogy majd 4-5 között kijön megint a futár.

    Ezekkel ilyenkor mivan? Futárnak szarnia kellett vagy mi a fasz??
  • tommygear
    #43370
    gls lenyomja, dolgoztam ott
  • Sunyi RóKA
    #43369
    hali valaki tudna segiteni mer összeomlott a vinyóm és elszált az adat valami progi kellene nekem ami visszahozza az adatokat pls help help
  • Hegi90
    #43368
    faszkivan a DHL futárszolgálattal
  • Benny04
    #43367
    köszi, mindjárt le is jön
  • Blekk Síp
    #43366
    B típusú, kiegyensúlyozott agy
  • Blekk Síp
    #43365
    43 pont
  • Hegi90
    #43364
  • tommygear
    #43363
    digi keci
  • Hegi90
    #43362
    seedelem

  • tommygear
    #43361
    félni fogsz tőle
  • Benny04
    #43360
    megtetszett ez a játék, le kéne szedni :p
  • Hegi90
    #43359
  • tommygear
    #43358
    kockák
  • Hegi90
    #43357
    MEGVAN!!!!!!!

    na kész :D elmondom mi volt:
    még azon a kis párkányon kinyírtam a két kutyát, a pajzsos majmot meg időlassítással kijátszottam (mp43 töltény+sugárcső kifogyott), lementem feltölteni a medált, visszamentem, és megálltam a saroknál, nyomtam egy idő lassítást, dobtam két gránátot - megvártam míg felrobbannak -, és eléugrottam... legalábbis próbáltam, de nem volt ott!!!mondom mivan? a gránátok egyből ki is nyírták? óvatosan mentem tovább mert nem volt energiám újból bullet time-ot nyomni, aztán 2 méter után megláttam, pont a forduló másik részénél volt, háttal nekem, de láthatatlanul. Benyomtam a sima medálcuccot, aztán telibelőttem panzerrel

    amúgy utána se sokkal könyebb... kurvasok katona lesz, és előlről, hátulról, oldalról, mindenhonnan jönnek, gépágyúkkal, KAR-al, gránáttal...
  • bertino
    #43356
    "olyan nincs, hogy nincs"
  • stp4trick
    #43355
    én is azzal tolom, de még vagy csak 3-4 kampányt toltam le, nincs time
  • bertino
    #43354
  • Hegi90
    #43353
    én még normalon se bírom őket kinyírni . Az elején picit fura volt az irányítás, úgyhogy maradtam a normálnál, pedig hardot akartam :(

    Amúgy attól félek, hogy a panzerrel felrobbantom magam is, mert túl közel jön, mire kilövöm.

  • bertino
    #43352
    milyen nehézségi szinten tolod ?
    nálam hard.
  • bertino
    #43351
    panzer, az jo lesz, majd mondd el mire jutottál, én már vagy 20x mentem nekik.
    aztán meguntam, szal jelenleg pihi van wolfenstein ügyileg
  • Hegi90
    #43350
    eddig az tűnik a legjobb megoldásnak, hogy mp40-el szétszedem a fricceket, aztán mp43-al kinyírom a két kutyát, meg valahogy kikommandózom a pajzsos köcsögöt. Utána visszamegyek szedek egy kis lőszert az előző szinten. Aztán mielőtt odamegyek a ninjához, nyomok egy pajzsot (bár igazából lófaszt nem ér sztem), és megpróbálom valamilyen fegyverkombinációval kinyírni. Az előbb meghaltam 5x, de a következő sztem hatásos lesz: gránát+panzerschrek. Ha az se jó, akkor nemtom hogy mit csináljak
  • bertino
    #43349
    ja, ott szívok most én is :D
  • Hegi90
    #43348
    kórházban van egy olyan rész, mikor nulla töltényed van, és rádmászik 1 ninja meg egy pajzsos köcsög egyszerre
  • bertino
    #43347
    és akkor vidékről még nem is beszéltünk...