47786
  • akyyy
    #43425
    akkor én meg nem értem minek ez a szmájli?
  • tommygear
    #43424
    nemtom hogy jön ide, de fúj
  • akyyy
    #43423
    fúj herrypotter
  • tommygear
    #43422
  • akyyy
    #43421
    moziünnepen lesz a rágcsávók. xbox demója nagyon bejött:D lehet meg is veszem a játékot ha lesz rá sok sok sk pénzem
  • Hegi90
    #43420
    ez valami ritka szar futárszolgálat akkor....
    még1 telefonszámot se kaptam... 5 perceket beszélek saját pénzre.. fasz kivan.
  • bertino
    #43419
    dhl
  • akyyy
    #43418
    melyik is ez?
    én, ha hatvanba megyek, akkor kb 9kor kezdek ( ha időbe indulok, volt hogy 8 előtt értem ki pár percel, akkor akadtam el a sárba :DDD) és minimum 7-ig ott vagyok.

    ha meg barcikán, akkor meg a megyébe egész nap. ha meg valaki rámérdeklődik, mikor viszem a csomagját, akkor én azt kiemelten teszem, hisz tudom hogy várják, leadható csomag, mintha elviszem valahova, és nincs otthon senki.
  • bertino
    #43417
    mondd meg nekik, hogyha nem hozzák, akkor banpls.
  • tommygear
    #43416
    defos
  • Hegi90
    #43415
    nem... felhívtam őket 15:50-kor, azt mondták, hogy fél órán belül megérkezik a futár. Tudod hol érkezett meg....

    Lehet holnap még reggel kéne felhívni őket, hogy ha miskolcon jár a futár, akkor dobja már be........
  • Hegi90
    #43414
    Ennél az volt írva, hogy 1-2 nap a futárnak való átadás után. Ez ma járt le. A fasz ki van már, nekem pénteken mindenképp el kell utazni itthonról, ha addigra nem kapom meg (és sztem nem kapom meg) kibaszott ideges leszek. Ha felhívom őket, mindig az van, hogy majd 4-5 között kiviszik, pedig ez kamu, olyankor már egyik futár se fog beutazni miskolcra, max ha amúgy is ott van. Sztem úgy csinálják, hogy amit az egyik futár nem vitt ki, azt másnap más kapja meg, de az meg azzal foglalkozik, ami a sajátja, úgyhogy ha marad egy kis idő a nap végén, akkor vagy kiviszi, vagy nem.

    Szted micsináljak? Fenyegetéssel nem sokra megyek...
  • tommygear
    #43413
    megjött má a cucc?
  • akyyy
    #43412
    nem rémlik egyik film se, az meg kit érdekjel hogy cseh laci meg szujó. úgyse jönnek miskoclra, mert kirabolnák őket a céééééé k:D
  • akyyy
    #43411
    nálunk vannak iylen 24 órás csomagok, amiket aznap ki kell vinni, vagy megbasznak ám:D

    A szimpla leveles csomagoknál, meg ha 1 hónapig nem sikerül leadni, átvált "sos" csomaggá, amit szintén meg kell próbálni képzbesíteni, vagy ha nem lehetséges, valami rokonnal vagy valakivel aláiratni hogy nem kell, vissza. bár néha szoktam csalni ezzel a visszázással, fasz fogja kivinni egy távoli faluba ezzel az egy csomaggal, amire látom hogy valami hülye nevű rendelte, jó drága, inkább felhivom hogy haló, kell-e? mehetek e otthon vannak? ja, de nem kell nkei, akkor ráirom hogy vissza, meg aláírom helyette:D de ezt max akkor ha barcikán járok, így olyan, mintha családtag lenne az illető:D
  • Hegi90
    #43410
    Van az ilyen futárcégeknél valami szankció, hogy ha a megadott határidőn belül eddig nem vitték ki, akkor utána kurvagyorsan ki kell vinni?
  • bertino
    #43409
    http://pcdome.hu/hirek/17348/iden_is_lesz_moziunnep
  • akyyy
    #43408
    gondolom napi 10 csomagjuk van összesen :D
  • bertino
    #43407
    hát én ezért már perelnék
  • SimaSuna #43406
    még valahol kallódik -.-
  • SimaSuna #43405
    byrex futárcég :)
  • akyyy
    #43404
    mi az a byrex? legalább elviszem neki. van hogy el se jutok odáig.
  • Hegi90
    #43403
    na most már kurvára ideges vagyok
  • bertino
    #43402
    és legalább azóta meghozták már ?
  • tommygear
    #43401
    loális
  • akyyy
    #43400
    láttam ezt is messziről.
  • Hegi90
    #43399
    ez Pités Sin City
  • akyyy
    #43398
    Sincity
  • Hegi90
    #43397

    de most komolyan az milyen NEVETSÉGES - mert ez tényleg vicces - dolog, hogy egy hivatásos futár BECSENGET, hogy hozta a csomagot, aztán meg ELSZALAD. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    valami troll lehetett
  • SimaSuna #43397
    a Byrex-nél ezért kirugások voltak :)
  • akyyy
    #43396
    én max olyat csinálok, hogy felhivom a cimzettet, otthon vane, meg kell e a csomag neki, azt monda igen, van pénzt is, jeah! kérdezi, mikor érek oda, mondom nkei 20 perc. erre 4 óra mulva beállítok xD
  • Hegi90
    #43395
    velem meg kibasztak.
  • akyyy
    #43394
    bejártam borsod meg zemplén megyét vazze:D

    továbbmentem a hertnádvécsei elágazásnál a hármas úton, jeah!
  • tommygear
    #43393
    fial
  • bertino
    #43392
    így van.



    bocs :)
  • Hegi90
    #43391
    fail
  • bertino
    #43390
    hát... erre csak egy dolgot lehetne mondani.
  • Hegi90
    #43389
    felhívtam őket, majd csak holnap jön.
  • bertino
    #43388
    lehet épp sz@rni ment.
  • tommygear
    #43387

    nemrossz