259
Órákon előtt baromságok- azoknak akik még járnak suliba! :)
  • Lazarus
    #99
    0. órában matekon kihívott a tanár felelni erre én: Faszt!
    - Azzal nem szolgálhatok
    Montam: Ne legyé szemtelen mer megcsaplak!
    - Hogybeszélsz?
    Aztán jól hozzábasztam a padot. Az meg csak monta hogy fel fogja hívni az anyukámat. Aztán az osztálytársaimmal kidobtuk az ablakon.
    szerencsére figyelmeztetéssel megúsztam!
  • dieselG
    #98
    Hehhe, de qrvajó topik :)

    Van 1oszttársam, Popi, arról híres h néha olyan tájszólásokat tud mondani h nemigaz.. amúgy az osztályba elég sok gyerek jár messzebb helyekről, és Popi még messzebbről..:)

    Szóval, törióra kellős közepe, ofőnk /töritanár/ mondja fel h mik lesznek a témazáróban.. évszámok események stb.

    Halálos nyugalom, szokásos bambulgatás, majd Popi /mellesleg az osztály legjobb tanuloja/ jelentkezik az ofőnek, hogy nem mondta be még a FRANCIA-POROSZ HÁBORÚ ÉVSZÁMÁT!

    Ofő: Dehát ezt csak jövőre fogjuk venni!

    Popi: De hát a könyvben is, a füzetben is benne van a FRANCIA-POROSZ HÁBORÚ tanárúr!

    Ofő: ÖöÖö…

    Popi: mondom, francia porosztháború
    /itt ekkor már hallhatóan kimondta a porosz végén a T-t/

    ekkor derült ki, hogy a FRANCIA PARASZTHÁBORÚT AKARTA MONDANI

    Mellesleg tehát 2.-ban van a francia parasztháború, 3-ban van a francia-porosz háború..
    Amúgy ez nem is olyan régen történt, ezért jutott eszembe ez a történet rögtön mikor felfedeztem ezt a csodás topicot :)
  • Alien
    #97
    Nem órán történt, nem is mostanában de ezt soha nem fogom elfelejteni.
    Kb harmadik vagy negyedik általánosban történt, ugye akkor még az osztály járt együtt ebédelni. Egyszer állunk a sorban, épp mi jöttünk a konyhás néninél, előttem egy akkori nagyon jó barátom megszólal: Na ezt figyeld. Mondom ok.
    Erre ő megszólal a konyhás néninek: Csókolom Bazd meg!
    Konyhás néni: Mit mondtál????? Na , na azonnal menj az osztályfőnöködhöz! (Azt a megdöbbent fejet LÁTNI kellett volna mindenkinek :DDDD
    Kapott vmi intőt, de az ofő fejét sem felejtem el, alig birta visszatartani a nevetését.
  • Prank
    #96
    feleltetni akart a tanár (eleve rossz napom volt), mondom most szépen békénhagysz, erre ő: neveletlen vagy fiam
    -anyád a neveletlen - elővettem a zsebemből a hokiütőmet és szétvertem a fejét (össze is vérezte a naplót)
    aztán az öldöklést a tanáriban is folytattam (csupa vér volt minden, pedig nemrég parkettázták)
    szerencsére figyelmeztetéssel megúsztam

    ;)
  • [HUN]PAStheLoD
    #95
    téged nem is szólít fel .. tök felesleges .. úgyse tudod
  • [HUN]PAStheLoD
    #94
    hát a 2ik az szánalmas .. beverni a pofáját a vattásnak .. a vizilufisnak .. és a tanárnak aztán pofázzanak :]]
  • PAYNE
    #93
    Ez mondjuk nem órán volt nem is suliban hanem 1 nyári táborban.:
    1 haverom elment fagyit venni természetesen én is mentem meg még néhány csávó.
    mire két csaj beszélget és azt mondja az ik:
    -messziről jött ember azt mond amit akar!
    (de ezt nem a havernak mondta)
    mire a haver:
    - DUGÚSZ!!!!
    utánna ott veszekszenek mint 2 óvodás és fél Zánka ott áll körülöttük és mindenki röhög! :))))

    Másik dettó nap, dettó helyszín csak ez má' délután.:
    Kedvenc unokatesóm sétálgat mellette én meg még 3man
    1ik dzsavesz fejbevágta 1vizilufival (v. ilyesmivel) mire azt mondja tesó ,hogy:
    -B*zd meg a k*rva anyád!!!
    -elsétált mellette a vattacukor árus és azt mondja:
    -kisfiam hát a mai világban nem lehet máshogy megoldani a problémákat csak egymás anyázásával?
    nem szégyelled magad! (közbe sétálunk a vattás meg jön utánunk. mire tesó:
    -Mi a f*sz közöd van hozzá?
    és innen mentünk a tanárokelé akik miatta minket is jól leba**tak!
    :)
  • ranGer2
    #92
    Aha! persze mesemondó
  • cyrus #91
    Ja, engemis felszólít a tanár mondom anyádpicsájátbazmegazt szopassad gecó !
    Erre aszonnya ne beszéjjek csúnyán !
    Há mondom ki a fasz vagy te kurva hogy megmondd mit csináljak bazmeg mi ?
    Erre aszonta akkor menjünk le az igazgatóhoz, lemegyünk igazgató azonnya hallotta hogy csúnyán beszéltem, mondom ésakkor mivan bazmeg? te fasz !
    Erre aszonnya ez nem szép dolog
    Erre úgy felidegesedtem, elővettema bökőt és belevágtam a diri arcába mondom neki bazmeg gecó te velem így nem beszész bazmeg !
    De szerencsére egy szaktanárival megúsztam és a diri azóta se kóstolgat !

    :DDDD
    kb ienek a ti sztorijaitok is
  • ranGer2
    #90
    És miért kell ahhoz Prezi? egyedül nemtudod leirni? vagy mi?
  • ÁjjLe BoBBi
    #89
    na majd Prezivel regélünk mi is az általános iskolás évekről...
  • ranGer2
    #88
    Hja! még szerencse hogy kedvel az angol tanár..
  • Darkboy
    #87
    de jó neked...
  • ranGer2
    #86
    Én meg.. képzeld az angol tanár még el sem kérte az ellenörzmet.. nyehehe!
  • ranGer2
    #85
    hehe!
  • Darkboy
    #84
    aztán szaktanárival +úsztam
  • Darkboy
    #83
    matek óra

    tanár feleltet engem, valamelyik buzi az osztályból megcsörget(csak rezgés van rajta), elkezdett rezegni a zsebem, mondom hangosan: - mi a picsa?! tanár mondja, hogy hozzam oda a mobilt, odaadom neki, tanár lebassza az asztalra. mondom neki: a kurva szádat te vén nyanya, anyád mobilját bazd az asztalodra, vén kurva! mondja, hogy vigyem ki az ellenőrzőt, én ellenkezem. bemondom az osztálynak: - aki megcsörgetett, az kapja be a faszom!
  • ranGer2
    #82
    Elolvastad?
  • Darkboy
    #81
    LOÁL!
  • ranGer2
    #80
    Angol óra az nállunk mindig kurva jó! szinte alig várom hogy angol legyen hihetetlen dolgokat művelnek az osztálytásaim.Van egy srác aki azt hiszi hogy mindent tud mert van egy nyelvvizsgája.. szánalmas... és mindig belepofázik az órába de tök mást amiről szó van pl:Forditjuk a mostani anyag szövegét erre ő meg csak úgy beleszól és elkezdi magyarázni a 2 annyagal előző szöveg szavainak a jelentését LOL! a tanár már lehordta mindennek hogy milyen bunkó vagy fiam meg hogy nem kéne ekkora mellényel járni stb stb de őt nem érdekli.. csak pofázik. Meg van egy kis RIBANC aki szintén hasonló de ő még a felszerelését sem veszi elő hanem elvan a nyomorék kis barátnőjével.. kellemesen elnevetgélik az Angol órát de ez nekem kurára szurja a szemem! Nah egyszer begurultam Olyan volt hogy egy nyamvadt forditásért 3 ötöst kapot... mindenki csak nézett hogy most mi van a csaj meg elégedetten leül és dumál tovább a barátnőjével... mindenki csak néz csönd van csak az a RIBANC beszél meg a barátnője én meg BEORDITOK egyet hogy tanárnő én mikor kapok 3 ötöst azért mert nem csinálok semmit? és akkor a tanárnő próbálta volna megmagyarázni a dolgot de én szemtelenül mindig a szavába vágtam (veszekedtem vele) káromkodtam is hangosan aztán mikor befejeztem rámmosolygott aztán rá nézett a csajra és csak anniyit mondott hogy :Idefigyelj azonnal vedd elő a felszerelésed hagyd abba a zabálást és idefigyelni ha mégegyszer megszólalsz kislányom megnézheted magad... A csajra még sosem szóltak rá igyhát köpni nyelni nem tudott HEHE!!! azóta pikkel rá az angol tanár...
    De más tanár is észrevette hogy mit csinál órákon! pl Irodalom óra un. nagy felelés volt felelt egy csaj 4 est kapott aztán lapozgatja a naplót a tanár.. mormog magában hogy kit is? kit is? én meg mondom halkan a csaj nevét olyan volt mintha oda sugtam volna a tanárnak.. az meg becsukta a naplót és felszólitotta a csajt! hihetetlenül boldog voltam mivel csajon látszódott hogy nem tud semmit! és mivel nem szokott rossz jegyet kapni meg már a tanárnak is szúrta a szemét kegyetlenül bevágta neki az egyest HEHE!!! a csaj meg pampogott össze vissza hogy nem tudott készülni stb stb de senkit nem érdekelt a siránkozása... Lehet hogy hatással vagyok a tanárokra? hmm nemtom de ugy látszik ha valamit a fejembe veszek az ugy is lesz! jól beszivta a kis ribanc!! hehe!
  • ricsi1
    #79
    -jönnek ám a hülyeségek-törin tanár kérdi a felelőtől,h mi volt Jaltában ,erre én felteszem kezem:értekezlet.hát nem elfogadta?!
  • Blasta
    #78
    ...meg minden :-)
  • ricsi1
    #77
    angolom inkább dühítőket mondok(tanár számára)felszólít,h mit jelent,mondom faszom tudja nem vettük(így szószerint)
    figyelnél tudnád,mondom figyelek egész nap,csak baszik felszólítani,mindek jelentkezzek?!egész nap engem szivatott,aztán meg lettem dícsérve az órai teljesítményér.


    tesit is az osztályfőnök tertja.Ha 5-t akarok kapni-mer tanultam-bezsólok neki vmit -->engem felletet töriből(nem viccenk szántam,hisz nem is az)
  • ricsi1
    #76
    ilkyen nálunk is volt csak tanárral.dogát akart velünk iratni a 6-os anyagból(8 vok)
  • ricsi1
    #75
    lol
  • ricsi1
    #74
    huha
  • ranGer2
    #73
    Pff! te ugye általánosba jársz még?
  • Ottto
    #72
    Erre van topic nem :D
  • wizy
    #71
    igaz, hogy nem beszolás, de jot derültünk rajta.....
    egyik láma srácot matekon kihivták felelni. tanerő feladott neki egy egyszerű példát a könyvből, hogy a táblánál oldja meg. meg is oldotta (egy kis segitséggel:-) ), kapott mégegyet, azt is megoldotta. mindenki mondta, hogy jo, meg minden, de a tanár meg irt vmit a naploba, és nem látta az eredményt, a srác meg ezt nem látta, és könnyed mozdulatokkal letörölte a táblát. tanár odafordul, üres a tábla, mi már ajjajozunk, meg minden, és elkezdett kiabálni vele a tanár, hogy hogy merte letörölni, meg minden, és mi mondtuk, hogy jo volt az eredmény, meg minden, de nem hitte el, és végül (bár jol oldotta meg a feladatokat) kapott egy hármast. aztán minden matekórán őt hivta ki a tanár, hogy letörölje a táblát:-)
  • moni
    #70
    :DD jól elvagytok...
  • traXion
    #69
  • Blasta
    #68
    Ehe-ehe, nagyon vicces :-DDDDD
    Kb. 8-10 éve történhetett a középsuliban :-)
  • Redfox
    #67
    Van egy osztálytársunk, aki folyton káromkodik, még a tanároknak is visszaszól. Meg akartuk szívatni, mert nem igazán kedveljük. És szerencsénkre pont őt szúrta ki az irodalomtanár.:)
    Tanár: Akkor most te felelsz, állj fel!
    Gyerek:[feláll, áll néma kussban, majd fél perc múlva megszólal] Én nem tudok semmit!
    És amíg ezen gondolkozott, egy másik hülye gyerek az osztályból elővette a mobilját, és megcsörgette a gyereket[szám nélkül], amilyen hülye, az meg nem némította le óra előtt.:D Így aztán "felelés" közben a gyerek zsebében elkezdett csörögni a mobil.:)
    Tanár: Hozd ki ide a mobilod!
    Gyerek:[hátrafordul az osztály felé] Kapjátok be a faszom!
    Tanár: Hozd ki, és ne beszélj csúnyán!
    Gyerek:[megint hozzánk] Dögöljetek meg faszfejek!
    Tanár: Hozd ki a telefont, és az ellenőrződ is!
    Gyerek: Dehogy viszem, menj a fenébe[és leül]!
    Tanár: Velem ne beszélj így![feláll, odamegy és elveszi a mobilt, meg az ellenőrzőt, visszamegy, és leteszi az asztalra, majd leül]
    Gyerek:[megint hozzánk fordul] Anyád faszát ,akárki is volt!
    Mi dőltünk a röhögéstől, a gyerek tök ideg volt, a tanár meg pipa.:D
    A gyerek kapott egy beírást[szaktanári], meg egy felelet egyest, és azóta tilos mobilt vinni az iskolába[persze mindenki viszi].:D
  • Ottto
    #66
    Amúgy sirály a topic, röhögtem rajta jópárat
  • Ottto
    #65
    Nekünk Irodalmon volt egykemény szivatásunk a tanárnénitől:
    Ki kellett olvasni a Candidot. Eljött a dogaírás napja a könyvből. A tanár megiratta a dogát, és az óra végén megkérdezte, hogy "ki az aki be szerené adni" 2-3 gyerek jelentkezett, mindenki más kussolt. Naná hogy nem. Tanár felírja a nevüket és így szól: "Na, akkor rajtuk kívül mindenki más adja be" Akkorát szoptunk vazze. Még jó hogy én elolvastam
  • CSOCSO
    #64
    LOAAAL gecc ezt latnom kellett volna!!
  • ranGer2
    #63
  • glillu
    #62
    nekünk ilyet poénból csinált egyik tanárunk mindig doga közben, h nono ne puskázz! és aki felkapta a fejét az lebukott...:D
  • CoolStuff
    #61
    Mi volt itt a beszólás?
  • LittleL
    #60
    Na meg egyszer ülünk a főiskolán a nagy előadóban,
    Vendéglátó szigorlat volt, és a terem felétől a padsorok egyre magasabban voltak.
    Mi, kemény mag, állandóan puskázók meg természetesen befészkeljük magunkat a terem végébe.

    Elkezdődik a szigorlat, mindenki ott hátul kinyitja a könyvet, és az ölébe teszi, hogy csak le kelljen pislantani és ott azt anyag a könyvben, meg lapozni is lehet.

    Aztán egyszer csak a tanár, aki a katedrán ül az asztalnál, úgy jó 20 méterre, kiszúr valakit aki puskázik:

    - Hé, maga ott. Mit csinál.

    Erre az egész terem vége RIADTAN felnéz, hogy most kire gondolt.

    - Igen, maga ott.!!

    Na vajon kit szúrt ki? Mindenki ül meredtem, ölében a puskával.
    Aztán rámutatott egy csajra, hogy jöjjön az első padba de gyorsan, szigorlaton puskázásért ki is rúghatják...

    Mi meg nagyon megkönnyebbültünk,és puskáztunk tovább.