259
Órákon előtt baromságok- azoknak akik még járnak suliba! :)
  • cyrus #139
    nemnagyon figyeltem mikor ofő ezt mondta de szentem ez a középszintű érettségi volt... az emelten vért hányok majd :?))
  • cyrus #138
    DE !! pontlevonás ha kimész a vonalból !
  • Kata
    #137
  • Kata
    #136
    Azért én már sértőnek éreznék ennyire idióta kérdéseket a diákok helyében. :)))
  • glillu
    #135
    de:) tetszés szerint fesd ki az alábbi képet! a legszebbért 10 pont jár, ne hagyj ki egyetlen részletet se. választható eszközök: zsirkréta, vizfesték, tempera (plusz pontért), filctoll és szinesceruza....
  • glillu
    #134
    ...erre már nem is tudok mit irni.
  • cyrus #133
    Remélem lessssz :))
  • Kata
    #132
    Kifestő nem lesz? :DD
  • cyrus #131
    Neeeem valami iesmi h mittomén angliai találmányok fejlődése 1600-1800 ig grafikonon és akkor jelöld be ez alapján mikor volt az ipari forradalom, nyilván ahol a legmagasabb a grafikon, alegtöbb találmány van / legnagyobb fokú a fejlődés.. bravó

    De ofőm mutatott ien tervezetet h mien lesz ott volt olyan, hogy voltak emberek, 1700-1800 as évekből ruhákban, és a ruhák alapján döntsd el hogy polgár, kisnemes, nemes, paraszt vagy mi ?
  • Kata
    #130
    Na igen. De azért ehhez hozzátartozik az is, hogy kis hazánk nyelve mindig barna volt, csak a segg változott az idők folyamán. Most speciel az amerikai popsit tisztogatjuk...
  • Kata
    #129
    Még ettől is könnyebb? :DDD Mi lesz a kérdés? Írd le a neved?
  • Kata
    #128
  • cyrus #127
    a mostani új érettségi töriből viszont állitólag könnyebb lesz mint az eddigiek, pl mittomén felrajzolt grafikonok kiértékelése.. meg iesmik...
  • glillu
    #126
    pontosan. egyik ismerősöm amerikában tanult kinn egy évet, pont akkor amikor ott volt az érettségi. monta, h eg büdös szót nem tanult rá, de sikerült neki. itthon honosittatta, meglett az érettségije, meg kapott egy felsőfokú nyelvvizsgát, és fél évvel előbb befejezte a sulit is mint a régi osztálytársai. mák:)
  • [Walaki]D`Lair
    #125
    Az semmi...osztálytásam, kisérettségin...Töri...

    Tanár: Mi volt az egyiptomiak főistene?
    Novák diáktárs: ŐŐŐŐŐ....Zeusz?


    A tanári kar meg a pad alá esett be a röhögéstől...:DDDDDD
  • Kata
    #124
    Én most egy töri érettségi sort láttam. Volt egy fotó a három nagy Gizah-i piramisról, alatta kérdés: mi van a képen? A helyes válasz, amire pontot kap a nebuló: piramisok. VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
    És még egyéb nívós kérdések. Lassan az amerikaiak szintjére süllyedünk.
  • [Walaki]D`Lair
    #123
    Ez nem a Pázmány? :DDDDDDDDD
  • cyrus #122
    Jah, az érettségit matektanárom is leszólta, és szerintemis elég alacsony volt.....
  • glillu
    #121
    ÚR-IS-TEN!!!! már ez a matekérettségi is ami a múlt években volt eléggé megalázó a tanárok számára...na de ez????
  • cyrus #120
    Tehát, Ő egy fizikatanár volt, és előttünk valami lepattant budai gimiben tanitott. és mondta, hogy ott első nap mikor bement fizikaórát tartani, a tanulók közölték vele szemtől szembe hogy feleslegesen töri magát, őket nem érdekli a fizika és ugysem fognak tanulni...
    Mondta a tanár, hogy eza suli tulképpen ien érettségi gépezet volt, tehát a szülők akik beadták oda a gyerekeiket, érettségiztetni akarták őket, és kész.
    Mondta h benézett egy angol érettségire ott ahol ez játszódott le :
    a vizsgáztató kérdezi a gyereket, a házimunkáról, mit hogy, mikor, stb.
    a gyerek a szót (housework) mint olyat sem értette. Mikor a vizsgáztató tanár (NE felejtsük, érettségi vizsga) elmondta neki h ez a házimunkát jelenti a gyerek ennyit mondott :
    Ja, nemtom, hozzánk bejárónő jár....
    És ez a szóbeli felelet elég volt neki egy hármasra (ÍRD ÉS MONDD : HÁRMASRA)

    Ez 2 dologra enged következtetni : 1: hogyan fognak ezek megállni az életben, ha nem apuci-anyuci cégét viszik tovább, hanem nekik kell valamit csinálni.
    2.: mi lesz ezekkel ha bevezetik a kétszintű érettséi rendszert. ott már idegen helyen, idegen vizsgáztatók előtt kell szerepelni, akik úgy meghúznak mint a szél.
  • Alien
    #119
    jaja, teljesen egyet értek veled
  • glillu
    #118
    najah. hát nemtom, lehet h elfogódottságból is védem a tanárokat, mer jópár rokonom tanár, de a tanár is ember. és h eshet neki, mikor ő mndent megtesz h megtaniccsa a dolgokat a gyerekekkel, erre az baszik megtanulni, és ha feleltetni akarja erre az beszól neki vmit...
  • Kata
    #117
    igen
  • cyrus #116
    Ez tipikusan szakközépiskolákra jellemző magatartásforma.... fizikatanárom erről érdekeseket mesélt...
    érdekel ?
  • Kata
    #115
    Nem rólatok van szó, hanem olvastam jópár "történetet" lentebb.
    A tanár is ember, lehet, hogy kiállhatatlan jelleme van, vagy szemétkedik, de akkor sem jogosít fel ilyesmire. Lehet utálni, de tegye mindenki magában. Egyébként meg ha valaki nagy toleranciával rendelkezik, és tud normális lenni, azt a tanár is értékelni fogja. És mindjárt emelkedni fog a kölcsönös szimpátia.
    Persze a kis tizenéves görcsök már csakazértis csinálják, mert azt hiszik, attól lesznek menők. Mondjuk elkeserítő, hogy ide jutottak a mai fiatalok, és ennyire elszemtelenedtek. Anno nálunk általánosban, vagy gimiben simán kiraktak volna egy ilyen esetért. Az egyetemen meg még be is perelt volna a tanár.
  • glillu
    #114
    kb nálunk is ezvan:D
  • cyrus #113
    a mi sulinkban ieneket senki nem vállal...

    Tudja hogy 5 perc múlva már nem lenne az iskola tanulója :))))
  • glillu
    #112
    én soha nem mondanék egy tanárnak olyat h kabbeafaszom meg ilyenek. az mért jó? nem vagyok stréber de azért a tanár az tanár, akármit csinál is, akármennyire is utálom. és most ő nem tehet róla h annyi hülyegyerek közül néhányan haragszanak rá.
  • Kata
    #111
    A tanár helyében nem hülye intőket adnék, hanem úgy pofánvágnám a kölyköt, hogy dőlne orrából-szájából a vér...
  • Kata
    #110
    Most ez a trendi, hogy az a nagymenő, aki alpári szavakat mer egy tanárnak mondani? Szánalmas...
  • glillu
    #109
    hát az az igazság h én nem emléxek ilyen esetekre, amik igy nagyon kiemelkedtek volna. tudom h egy csomószor szétröhögtük magunkat egyegy beszóláson, de ezeket sztem senki se érti meg mer ahhoz ott kell lenni általában.
    nekünk pl német óra volt az, amitől mindig rettegtünk, mert idegbeteg volt a tanár. de volt két kedvence, és azok akármit csináltak, akármit montak, SOHA nem baszta le őket és MINDIG ötöst kaptak a legszarabb dogájukra is. az egyik kedvence, egy fiú eccer megcsinálta, h mivel duplaóránk volt és a tanár kiment szünetben, eltekerte a kazettát, amiről szöveget hallgattunk volna. bejött a tanár, elkeztük hallgatni, rögtön tudta h a kis kedvence baszott ki vele, de le se szidta, csak mosolygott rá. aztán eccer ugyanigy duplaóra szünetében átállitották az óráját negyed órával előbbre. igy a tanár negyed órával előbb engedett ki minket, de nem tűnt fel neki h nem csöngettek még meg stb...aztán másnap csak annyit mondott a csávónak h ejnye-bejnye... ennek a tanárnak köszönhetem h megvan németből is a nyelvvizsgám, mert annyira utáltam, h aszontam inkább megcsinálom a nyelvvizsgát, minthogy az ő óráira járjak.

    huh eszembe jutott egy töriórás dolog. szal ez 3.-ban történt, éppen ismételtük az évszámokat, és a tanár mondott egy évszámot, erre nekünk el kellett mondani h mi történt akkor. és mindig mást szólitott fel. eccercsak felszólitja az egyik osztályársamat, ő rögötn mondja, h hruscsov angiába látogat. de a tanár nem arra gondolt és monta h nemnem más is volt még abban az évben, tudod nixon...erre osztálytársam, hruscsov angliába látogat... erre a tanár, de nem arra gondolok, hanem.... erre osztálytársam: hruscsov angliába látogat. de má mindenki feküdt a röhögéstől, mert az osztálytársunk nem hallotta h neki pofázik a tanár. és egyre csak hruscsovot ismételte:D de ott kellett volna lenni...ááááá ez akkora volt... idén , meg ismételtük a negyedikes könyvet, és a hruscsov angliába látogatnál pont azt az osztálytársunkat szólitotta fel akivel történt ez az eset, erre mindenki eccerre elkezdett röhögni, tanár asse tudta mivan:DDD

    hát ez igy leirva lehet h nem olyan vicces, de nagyon az volt ott és akkor és most igy visszagondolva is:D
  • wizy
    #108
    hogy érted azt, hogy melyikbe? a szentesi gimibe
  • cyrus #107
    meik suliba jársz ?
  • wizy
    #106
    te, a kis "utálomeztacsajtésnamajdjolmegszivatomésdevicceslesz" ember......
  • wizy
    #105
    sry, de nem álatlános vagyok:-)) vagy hát... hogy is magyarázzam..... 7-es vagyok, de gimibe járok:-)
    de amugy akkor a tanár is álatláon iskolás, ha ilyeneken röhög? komolyan mondom, ő röhögött a legjobban, és ő a legjobb fej, legjobb humorú tanár (kivéve a rajztanáromat, akire ha ránézel, elkezdesz röhögni, olyan feje van:-)) )
  • ranGer2
    #104
    Húúú de izgalmas lehetett ezek olyan vicces sztorik igazi ált iskolás legkisseb hülyeségen is nevetős szarságok.. már bocs...
  • wizy
    #103
    ja meg töriórán épp Nagy Sándorról tanultunk. Töritanát meg meséli, hogy miket csinált, stb., és akkor egyik oszt.társam mondja, hogy angolul Big Sándor lenne (nagy a poénos a csaj:-)) ). odafordul a tanár, és meggondolatlanul azt mondja, hogy Nagy Sándort nem a mérete, hanem a teljesitménye miatt nevezték el nagynak. Erre az egész osztályból kitör a röhögés, tanárnak először nem esett le, aztán ő is röhögött, mint állat. Tiz perc mulva tanár is kitörli a szeméből a könnycseppeket, és folytatja: "szóval visszatérve nagy sándorhoz....", és a név hallatán megint mindenkiből kitör a röhögés, és egész órát végignevettük a tanárral együtt:-))))
  • ranGer2
    #102
    Nem szeretnék a közelében lenni ezt honnan vetted? azt hiszed nagy fiú vagy attó hogy vissza pofázol a tanárnak? mert én csak akkor teszem mikor okom is van rá...
  • ÁjjLe BoBBi
    #101
    ígyvan :) és vitted a 100-ast :D
  • PResident Evil
    #100
    ehehh, szeretnél csak közelében lenni ahhoz, amiket mi csináltunk... és jah, fontos a többesszám :)