259
Órákon előtt baromságok- azoknak akik még járnak suliba! :)
  • Bandee1987
    #59
    Angol óra: - Tanárnővel a házit nézzük, és az egyik gyerek csak iszik, meg kajál. Tanárnő rászól, hogy hol a házija, a gyerek sietve keresi, és keresés közben mondja, csak úgy magában, hogy "Óh, bazdmeg"(persze nem a a tanárnőnek, hanem csak ugy), erre a tanárnő elkezdi, hogy
    "Nem baszom meg!"
  • CoolStuff
    #58
    Az jó lehetett!:DDDDDD
  • PAYNE
    #57
    Unokatesóm osztálytársának (ő is cingár) éccer azt mondta az angol tanár (mert káromkodott órán) , hogy hozd ki az ellenőrződet fiam, és meglátogatjuk az igazgatót!
    Mire a gyerek aszondja:
    -Kabd be a faszom!
    Fél napig ezt röhögtük még otthon is!!
  • Bandee1987
    #56
    Ez nem órán volt, hanem szünetben,de ez is poénos. Szóval kint vagyunk a folyosón, haverral veszekszem valamin, látom, hogy jön valaki felénk, de a veszekedés hevében nem láttam, hogy ki az, mikor odaér, ráordítok, hogy "MI VA'??????????!!!!!!' Erre az, akire ráordítok, az ofő volt, hát lefagyott az arcáról a mosoly, közben mindenki röhögött körülöttem, én meg nem győztem bocsánatot kérni...Azóta néha ezzel szivatnak mindig a haverok, hogy ha odamegyek, akkor megszolal bármelyikük, hogy "MI VA'????!!!"
  • glillu
    #55
    jah nekünk mikor matektanárunk félreszámol valamit és mi szólunk neki, utána 5 percig megmagyarázza nekünk h végülis nem is ő számolta el hanem ténylegesen mi vagyunk a hülyék.
  • ranGer2
    #54
    Hehe! Ezt ugy birom mikor bakiznak össze vissza! utána meg ordibálnak hogy figyeljünk már oda...
  • Seth
    #53
    Hát volt egy tök hülye osztálytársam(cingár,gyámoltalan kinézetű csókát képzeljetek el)
    Beszól neki a tanár hogy de hülye vagy Vini(valami tök egyszerű feladatot nem tudott)
    Erre Vini hót nyugodtan: Hülye vagy te bazdmeg!
    Értitek: 4 éven keresztül semmi reakció,szegényt mindíg csúfolták...erre pont egy tanárnak szól be.
    Hát azokat az arcokat amikt mindenki levágott....le voltunk döbbenve....egy oszt.fői figyelmeztetéssel megúszta
  • LittleL
    #52
    Ja, meg az O.fő tartotta Kresz vizsgára felkészítő tanfolyamot.

    De óra alatt elkezdtük szívatni a tanárt, hogy mindenki ül pókerarccal a padban figyel az órára,
    a pad alatt volt mindenkinek a kezében egy golyóstoll,
    amit időnként csattintgattunk.
    A tanár meg nem tudta kideríteni, melyikünk volt az, mert mindig más csattintotta.

    Egyszer én csattintok, a tanár meg már megfordulva áll
    a katedrán, forgatja a szemeit, koncentrál, mert már tök ideges, és rám mutat.
    - Hé te, hagyod abba !!!

    ( nem tudom hogy szúrt ki, de mindenki feküdt a röhögéstől)
  • glillu
    #51
    lol:D
  • Gandalf51
    #50
    Ténylegesen nem ezt akarta mondani, de belegabalyodott, és ez lett belőle.
  • ranGer2
    #49
    Jól olvasom hogy az Ofö azt kérte töletek hogy ne menjetek be az órákra? nem rossz!
  • LittleL
    #48
    mint a Frédi és Béni -ben, ha valakinek nem esne le.
  • hen-tes
    #47
    lol :DDDDDDDDDDDD
  • LittleL
    #46
    Meg főiskolán is volt egy jó sztori:

    Mi állunk haverokkal a Vendéglátó tanszék előtt, mert a tanár azt mondta
    ha várunk az iroda előtt gyorsan (2 óra) megmondja, hogy jól sikerült -e a beadvány, vagy valami házifeladat.

    De a titkárnő kulcsrazárta az ajtót, mert hát mindannyian be akartunk menni, amit nem engedett, hanem egyesével mentünk.

    A tanárnak meg el kellett mennie egy percre, és amikor visszajött zárva volt az ajtó.

    Erre elkezd dörömbölni hangosan az ajtón:

    - VILMAAAAAA !!!!
    (Vilmának hívták a titkárnőjét)

    mi meg majd megszakadtunk a nevetésben, meg a tanár is.
  • Gandalf51
    #45
    Ofő: "Az lenne a kérésem, hogy egyetlen órára se járjunk be..."
    Hallottam:
    zacskócsörgés hátul a padban kb. 5 percig => ofő begorombul: "Anyád temetésén csörgesd a kurva McDonald's-os zacskót!"
  • hen-tes
    #44
    #39
  • LittleL
    #43
    Na ez még gimnáziumban történt Osztályfőnöki órán.

    Egypár csaj elkéretszkedett az O.főnöki óra feléről mert
    valami tájfutási versenyre mentek.
    Igazi dögös csajok voltak, meg bombázók...
    Az osztályfőnök mekérdezi tőlük órán:

    - Aztán hol futtatnak benneteket lányok ?

    (a lányok meg egyszerre hangosan)

    - TANÁR ÚR MAGA STRICÍÍÍÍÍ !!!!


    mindenki szakadt a röhögéstől. D
  • ranGer2
    #42
  • VinylToy #41
    Gyerekek nőjjetek fel, oké?
  • ranGer2
    #40
  • hen-tes
    #39
    ok
    sry :(
    bye
  • VinylToy #38
    Inkább nem mondok semmit...
  • ranGer2
    #37
    Jóvanna!
  • hen-tes
    #36
    HÁHÁ!
  • ranGer2
    #35
    az!
  • hen-tes
    #34
    pff..
  • ranGer2
    #33
    ÁÁÁÁÁ! te nem is rám válaszoltál LOÁLÉ!!!!!!!!!!!
  • ranGer2
    #32
    De ha nagyon szeretnéd priviben elküldöm...
  • ranGer2
    #31
    általános suliban? pff! Azt meg nem mondom meg hogy melyik suliban mert számtech tanár okos meg nem tanit meg ilyenek hanem netezik...néha SG n is van...
  • ranGer2
    #30
    Ez szünet előtti utolsó héten Hétfőn asszem!
  • hen-tes
    #29
    kir á :DD
  • VinylToy #28
    Ez mikor történt veled a múlt héten? Vagy még az általános suliban? Melyik isibe jársz? :DDD
  • Darkboy
    #27
    LÁL
  • ranGer2
    #26
    Amúgy nagyon tetszik a topic!
  • ranGer2
    #25
    Patrick az egyik osztálytársam minden szünetben rajzol valami értelmeset a táblára .. Tesi óra után voltunk és Ofő következett természetes hogy mindenki lazul ,meg pofázik össze vissza! Közben Patrick dolgozott... felrajzolt egy halálosan idétlen szörnyet aminek csorgott a nyála,meg vigyorgott! Önmagában is qurva poénos volt a rajz... becsengettek... Jön az Ofő elégetten leül és látszódik a pofáján hogy megint készül valami kis szemétségre:beszólni valakinek mert nem jó igazolást hoz... mindegy nem ez a lényeg hanem az hogy ahogy leült az Ofő Patrickal egymásra néztünk és hangosan elkezdtünk nevetni! olyan volt az az idétlen szöny mintha a tanárnőt nézné de tényleg nagyon poénosan nézett ki! Aztán Patrick beszól (hangosan)"mindjárt megbassza"! ekkor az egész osztály elkezdett röhögni az Ofő meg csak pirult mint az állat mert fogalma sem volt hogy min röhög az osztálya... csak annyit látott hogy mindenki rajta röhög.. aztán pirulva elrohant! Elmaradt az Ofő! jee! + jól megkapta!
  • hen-tes
    #24
    LOL :DDDDDDDDD
  • moni
    #23
    köszi, a topicot én nyitottam :D amúgy a sztori jó, én is biztos szakadtam volna a röhögéstől :DDD
  • Darkboy
    #22
    melyik igen? blasta-é?
  • traXion
    #21
    az igen :D
  • Blasta
    #20
    WOW, cool topik!
    Teccik! :-)

    Egyik nap fenn vagyunk a 4. emeleten a legutolsó teremben, az volt a fizikaterem.
    Megy a 0. óra már vagy 10 perce.
    Az ajtó folyton nyitva volt, hisz csak az jött el odáig akinek valami dolga volt arra.

    Egyszer csak megjelenik egy számunkra ismeretlen gyerek az ajtóban. Épp mondaná a szokásos késési szövegét, de ekkor kapcsolt, hogy a tanár nem vette észere, mert firkált a táblára.
    Srác ekkor marha vagányul elhatározta, hogy bekommandózik a helyére és proléma megoldva...

    El is kezdett lopakodni. De olyan iszonyat keményen, beleadott apait-anyait, hogy a lehető leggyorsabb és legcsöndesebb legyen :-DDD Nekünk már derült az arcunk rendesen, mikor a srác a terem felénél megáll, ledöbben, ekkor esett le neki, hogy kurvára rossz helyen van :-))))))))

    Tanár is megfordult, látta, hogy a srác mire készült.
    -Mivan Tomikám, eltévedtél?
    -Hát asszem igen
    -Akkor beülsz ide, vagy megkeresed az osztályod?
    -Asszem inkább megkeresem, viszlát...

    Már szakadtunk a röhögéstől.