65
Spider-Man 2
  • Punkerwork
    #65
    Internet Security 2005-höz kaptam kupont a dupla DVD-hez, aszem eladom :)
  • Punkerwork
    #64
    "A szeptember végén zárult második pénzügyi negyedévet 43,4 milliárd jenes működési nyereséggel zárta a Sony az egy évvel korábbi 33,2 milliárdos profit után. A várakozásoknak megfelelő nyereségadatot a társaság a Pókember 2-nek köszönheti: a filmből származó bevételek ellensúlyozták az erős jen hatását és a társaság átalakításának költségeit."


    hát ez lol
  • Solid Snake GH
    #63
    Hé, hé, hé! Emberek! Ne durvuljunk el! a téma a Pókember 2, nem pedig a warez meg a TS, meg mittudomén mi.
  • Bucser
    #62
    JAjj és ha te ilyen warezguru vagy akkor miért hirdeted ilyen fennen??? Nem félsz látom senkitől és semmitől... ÉS látszik nagyon pofára sem estél még:)
  • Bucser
    #61
    És miből állapítod meg, hogy dvd screener minősége van???? Arra azért nagyon kíváncsi lennék.. ha teszel be róla egy shotot vagy linkelsz egy képkockáról screenshotot amin nem butítottál kiderül róla, hogy jól megcsinált TS vagy pedig Screener vagy RIP! Ugyanis színátmenet és felbontás különböző!
  • RangeR
    #60
    eddig kb. évente 4 dolog szokott meglenni, ami nforce-n ezek szerint Harry Potterben látható varázstintával van felszerkesztve, mert nem látható, azaz láthatatlan, de mivel létezik és megvan, tehát az nforcen csak láthatatlan, mert hiszen ha ott nem lenne, akkor nem létezne, de hát létezik, csak ott nem látható, akkor harry potter....
  • RangeR
    #59
    ááááá, de kemény!!!! most látom a második durvulást:))) ami nincs nforce-n, az nem jelent meg warezben:))) ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
  • RangeR
    #58
    az kurvára nem mérvadó, hogy nforce-n van-e. Ugyanis már nyomják dvd-r -ben és eléggé dvd screener minősége van.Nforce-ról ,mikor még azt sem tudták, hogy valaki egy Cossacks című rts gamét akar kiadni, már egy holland oldalról töltöttem a full verziót, nforce olyan 4 hónap múlva biggyesztette ki. Na ennyit erről. Nézd az Nforcet, de mást nehogy beszerezz, ha véletlenül belebotlasz, szigorúan várd ki a hírét s hamvát az nforcen!
  • guardian hero
    #57
    Most néztem meg moziban, szerintem korrekt volt, csakúgy, mint az első. Szerencsére most sem volt full happy-end, lesz mivel megtölteni a harmadik részt is.

    (Off: a Hulk szerintem egy nagy fos volt)
  • Solid Snake GH
    #56
    Amúgy ez a filmfájl neve:
    Spiderman 2 DviX CD1.avi
    Spiderman 2 DviX CD2.avi

    Ebből lehet következtetni, hogy DviX-es... :)
  • Solid Snake GH
    #55
    Mondom, hogy nem tudom....
    Nekem olyan lassú a netem, hogy nem tudok filmeket tölteni.
    Kiírta ismerősöm, és ennyi.
    A minőség fasza, szal minden oké.
  • Bucser
    #54
    Hát ami release nincs fent a www.nforce.nl-en az nem jelent meg warezben... Szal eddig Spiderman 2 csak TS van.. és nem divx-be tömörítve hanem Xvidbe...
  • Solid Snake GH
    #53
    Tegnapelőtt jött meg postán, mit mondjak, elég jó minőségű...
    DC++-on utánanézhetsz esetleg, nekem egy ismerősöm írta ki.
  • Bucser
    #52
    Csak csendben kérdezném, hogy honnan?? mert nforce-on se híre se hamva ilyen realesnek... Ugyanis csak TS jelent meg eddig... Abból meg minek a divx 2 cd-n??? MEllesleg a minőséget nem a tömörítés módja, hanem a TS DVD Screener vagy DVD rip jelzők adják meg vagy épp a CAM....
  • Bucser
    #51
    Csak a kezeit el tudnám feledni szegény peternek...
  • Csaba
    #50
    Na, megnéztem, nekem bejött. Rég volt ilyen jó képregényadaptáció! 10/10
  • Adam5
    #49
    Én pl láttam a Fox kidsen az egész sorozatot úgy hogy én azt is tudom hogy mik lehetnek a 3-ba :P
  • Adam5
    #48
    Szvsz a történetet a vetítések elött lehet tudni, mivel az egész film (az 1-is) a rajzfilm alapján lett csinálva.
  • Solid Snake GH
    #47
    Ma este éjfélkor premier!
    (persze nekem 2CD-sen lesz meg, DviX minőségben :D)
    Aki már látta, az egy sztorileírást nyomhatna egy hatalmas SPOILER felirat alatt!
  • steweee
    #46
    már majdnem beírtam hogy ott nincs. alig pár napja néztem ott, és akkor még nem volt felirat hozzá csak az 1cd-shez. köszi
  • winnie
    #45
    persze, www.feliratok.hu
  • Bad Boys
    #44
    nagyon szar gyenge
  • steweee
    #43
    van már a két cd-s verzióhos felirat vhol?
  • Waterhorse
    #42
    Ja Daredevil meg itt van nekem cd-n vagy 1 éve azt nem néztem még meg eddig, de majd szakítok rá időt.
    Ha viszont már így offolunk akkor témánál maradva mindenki nézze meg a Hellboy című kis inyencséget, nekem nagyon bejött:)
  • Waterhorse
    #41
    Többen vannak így vele, közöttük én is. Hulkból sajnos ezidáig sem tudtak jó filmet csinálni. A kivitelezés már megy nekik, de a sztori és ezek a képi ötletek borzalmasak. Majd talán 50 év múlva abból is lesz jó:)
  • Alien
    #40
    Daredevilt nem láttam, de a Hulkot SAJNOS igen... szóval nálam pont fordítva van, a Hulk nagyon nem tetszett, viszont a Pókember igen
  • Alien
    #39
    Megnéztem én is, nem rossz, nekem az első résszel sem volt bajom, az is tetszett, és most ez is. :)
  • Alien
    #38
    az :DD
  • Alien
    #37
    hehe, no comment
  • winnie
    #36
    lol, láma-alert:)
  • Bucser
    #35
    Az a telesynces verzió ami már vagy 2 hete kijött...

    Vaklárma...
  • OPM
    #34
    de persze sztem mindenki jobban örülne neki, ha ide írnád :)
  • Bucser
    #33
    Egyébként mivel reggelve vagyok küldheted azt a linket privátba is...
  • Bucser
    #32
    Adj linket és letöltök belőle egy Samplet és meglátjuk, hogy RIP-e
    Mert nforce-on egy darab rip nincs kint Spiderman 2 csakis Telesync...
  • burkusdió
    #31
    ha van kedved,adok linket,és töltsd le te is...
    és majd akkor ugass be,h. bilibe lóg a kezem,me nekem télleg nem SCREENERBE van meg!!!
  • burkusdió
    #30
    hát bazz...
    ha nem hiszed,akkor add meg az msn címed és átküldöm... :D
    nekem akkorse Screenerbe van meg,de erről most ne nyissunk vitát,mert hiába fogom neked bizonygatni,úgyse fogod elhinni...
  • Matthewpamer
    #29
  • Bucser
    #28
    Ahhan aztán felébredsz, hogy bilibe lógmán a kezed... Az első rész talán megvan dvd ripben de a 2 max Screenerben lehet... de abban is nehezen...
  • burkusdió
    #27
    nekem DVDRipbe van meg má és tegnap megnéztem a 19"-es CRT-n, a hangot meg átvittem hifire...
    az ölembe kaptam egy kólát meg egy házi gyaártmányú kukoricát és meg is volt a mozi feeling...
  • Csaba
    #26
    Én először megnézem a moziban, mert ott a legtutibb a látvány. Aztán mikor kijön dvd-n, megszerzem. A 2 verzió minősége magáért beszél. Most minek bohóckodni holmi gagyi kamerás mono vagy akár sztereo kalózfilmekkel? Hmm??? Várok még egy kicsit, úgyis nemsoká jön a mozikban.