6802
Robogók!!:)
  • LoSA
    #6601
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Holnap úgy néz ki, hogy veszek magamnak egy robogót. Ám az a probléma (?), ha akitől venném, kiskorú. Vele kötném meg a szerződést. Lehet egyáltalán kiskorúval szerződést kötni??
  • Alireaper
    #6600
    Üdv mindenkinek, szívesen venném ha valaki tudna véleményt nyílvánítani a Malaguti Drakon ról.Többek közt az érdekelne hogy mennyire strapabíró és mennyire szervízigényes egyszóval megéri e a belefektetett pénzt.A neten nem találtam túl sok infót róla,előre is megköszönném a segítséget.
  • Pingvinpuki
    #6599
    Üdv,

    Piaggio Skipper 125 ccm 4T-ről vélemény?

    vagy tudtok-e valami jó kis 4 ütemű 125ccm-es robogót ajánlani 150 körül

    köszi
  • Higany
    #6598
    Üdv! Mi a véleményetek a honda today-ről? Köszönöm előre is!
  • Fredpalakon
    #6597
    Sziasztok!
    Kihasználatlanság miatt, áron alul, sürgősen eladnám megkímélt, friss műszaki vizsgával rendelkező 125-ös Honda Pantheon nagytestű robogómat. Részletek az alábbi linken:
    http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_pantheon_125_fes_125_pantheon-6065091
  • Takimate
    #6596
    Mivel a yamaha cygnus 2 replyben is benne volt, találtam ezt:
    http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xc_125_cygnus-6035698
    Kalocsára kéne érte mennem.
    18e km van benne.
  • Zsolti9014
    #6595
    Leonardo volt haveromnak, 150 köbcentis 4T. Ami nekem tetszett, hogy aránylag kényelmes, stabil, meg nem megy rosszul.

    DE:

    marhára nem tartós, igaz, a srác sem kímélte, de Pszihónak igaza van szerintem.

    Ellenben ismerősnek van Yamaha Cygnus 125-öse, napi használatban, méghozzá 2x50 km-t ingázik vele. Az marhajól bírja. Azt tudnám ajánlani.
  • zotya10002
    #6594
    Más nagyobb márkával jobban járnál!
  • pszihopata
    #6593
    én lebeszélnélek a leonardóról,egy levegős kymco v. cygnus esetleg honda nes v. dylan a legjobb gépek

    az a rotax egy hulladék,a kaszni szintén
  • Takimate
    #6592
    Az aprilia olaszbol lett behozva és 99es.
    Másfél év alatt semmi baja nem volt amíg ismerősöm használta.
  • Takimate
    #6591
    Sziasztok!
    A következőre készülök:
    Keeway matrix 125-ös 2010-es eladom 120.000-ért.
    Ismerőstől aprilia leonardo 150-esét megveszem 130.000-ért.

    Ellene? Mellette? Vélemények?
    Köszönöm.
  • Paranoia
    #6590
    eeh
    akkor úgy veszem ki,h ez csak servizben megoldható...
  • DJ RX7
    #6589
    ez talán segít
  • Paranoia
    #6588
    Hi

    van egy 1éves 2000kmes robogóm.
    Idegesítő nyikorgása van fékezés közbe:S már nem egyszer meg pucoltam a tárcsát,vettem rá direkt ilyen spricnit is,de továbbra is nyikorog.Nincs benne nagyobb barázda.Nem rallyzok vele...
    Mit kell cserélnem benne,h el duguljon?Már cserélnem kell benne fékpofákat??...
  • zotya10002
    #6587
    Gilera Runner/Malaguti f12-f15 pl.
  • Majzi72
    #6586
    Sziasztok!
    Robogót szeretnék venni , napi 30Km összesen munkába járásra, jó lenne, ha tudna menni 80-at, keveset fogyasztana, és viszonylag nagy testű legyen, mert 184cm és 99 kiló vagyok.Ár max 160 000Ft.
    Melyik típusokat nézegessem? Köszi a válaszokat !!!!
  • Angi László
    #6585
    Helló sziasztok.Keresek olyan embert aki Yamaha aerox 50-es robogót épített már át léghűtésesre.lényeg hogy minarreli motoros vízhűtésest léghűtésesre.(nem szeretek szívni a vízzabálással és a termosztát illetve a vízpumpa megpunnyadásával.valaki segítsen mert állítólag a gyújtással lenne gond de nem értem miért.
  • zotya10002
    #6584
    Az-az!

    Nem bejövős a cucc!
  • pzolika978
    #6583
    Így egész Vespa koppintásnak tűnik.
  • mukika36
    #6582
    Sziasztok!

    Mi a véleményetek a "Peda Alpha" robogó(k)ról?




  • zotya10002
    #6581
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék tőletek kérni!

    Van egy Gilera Runner 70ccm mocim,ami nagyon jól műxik motorikusan.
    Viszont lenne egy olyan problémám hogy ha nincs benne aksi akkor totál nincs világítás meg töltés!
    Ez pontosan minek a hibája?Mit kellene megnéznem és venni bele?

    Választ előre is köszönöm!
  • K Ace
    #6580
    Értem, köszi. Én is akörül tippeltem, csak egyesek itt riogatnak, hogy csak az 5000ft hogy ránéz. De karbi pucolás is ugyanitt 2500ft volt, szóval nem lehet ez se egy nagy összeg.
  • leipsig
    #6579
    Ha normális a szerelő kb 5000 ft
  • K Ace
    #6578
    Sziasztok. Van egy yamaha bws 50 robogóm. Nem nagyon van időm szerelgetni, meg nem is nagyon értek hozzá. Lényeg, hogy beadtam szervízbe 1-2 apróság miatt. Ellenőrizték a gyertyamenetet rendben van, sztender rugót kicserélik mert szétment, valamint kicserélik a hátsó fékbowdent.
    Szerintetek körülbelül mennyibe fog ez így kijönni?
  • kalmicica
    #6577
    sziasztok
    nemcsak leengedni, de még kiöblíteni is érdemes !! ugyanavval az olajjal mint amivel feltöltöd ( elég 1 kevéske)
    üdv
  • DJ RX7
    #6576
    sziasztok! van egy yamaha aeroxom. a váltóműből érdemes leengedni az olajat vagy elég utántölteni?
  • Benel
    #6575
    Jé egy nem visszatekert robogó? :D
    Cygnus 73 ezer km-el
  • kalmicica
    #6574
    köszi

    várom Pszihó meg a többiek hozzászólását
  • Zsolti9014
    #6573
    majd felvilágosítanak a többiek is, főleg Pszihó aki ért hozzá itt, de sokfélét próbáltam én is, meg javítani is sokat láttam, én tudnám ajánlani a Piaggio NRG-t, az nekem kényelmes volt, nem túl kicsi (kb. egymagas vagyok veled, de csak 75 kiló). Menettulajdonságai is jók szerintem. Stabilnak tűnt, meg azért halad is, ugyanakkor megbízható. De azt nem tudom, hogy évjáratok szerint a technika miben tér el, melyiket érdemes venni, melyiket nem. Szóval az egy korrekt motor szerintem, és azt a blokkot több típusban is megkapod.

    Pontosabban Gilerában, Vespában, és bizonyos évjáratú Apriliákban, Derbikben is ha jól tudom.

    Bár fogyasztásban meg a négyütemű kedvezőbb, Piaggiónál maradva pl. a Zip 4T ilyen, de azzal nincs tapasztalatom.

    Ennyi pénzből már szép állapotú, megkímélt robogókat is lehet kapni, úgy gondolom. De Pszihó majd tényleg felvilágosít bővebben szerintem.


    Még annyi, hogy a léghűtéses talán megbízhatóbb, de a vizes is jó, feltéve hogy rendben van. Az injektorosokhoz viszont drágábbak a cuccok és kevesebben is értenek hozzá. Ezt nagyjából a #2924-es hozzászólásban Pszihó összefoglalta.
  • kalmicica
    #6572
    hm,
    és 50cc re gondoltam mert arra van jogsim
  • kalmicica
    #6571
    ja !!! és 130 kg vagyok, 182 cm magas
  • kalmicica
    #6570
    sziasztok
    1 nagyon megbízható robogót vennék nem rodeózni csak nyugisan horgászni járni vele.
    Milyen típust ajánlotok ? max: 300000ft ig.
    Lényeges a megbízhatósága, ne hagyjon úton!!
    előre is köszi
  • krisz940122
    #6569
    olyan lehetséges, h a kínai 4t robogómban ha benne van az akksi akkor fojtás is van benne? mert akksi nélkül tudok vele menni 60at bőven, meg 8 ezret pörög, akksival meg 6ezret pörög, alig bír menni, és 40 a vége. ez lehetséges? ha igen ezt ki lehet kötni vhogy úgy h az akksit használhassam? előre is köszi a választ
  • pszihopata
    #6568
    cf moto
  • leipsig
    #6567
    Az mitől lehet hogy az index csak egy bizonyos sebesség alatt kapcsol be ? Megyek tegyukfel 80 al indexelnek de nem megy , lassítok tegyukfel 50 ala akkor bekapcsol. Es ha melegebb a motor akkor normalisan működik !

    GT200 as !
  • pzolika978
    #6566
    Sziasztok!

    Valakinek nincs véletlenül eladó NRG mc2 első teló eladó?
    És ha valakinek kell van eladó Malaguti ciak 50-es teló.
  • pzolika978
    #6565
    Akkor a Honda Topicom 115000HUF. Hát mivel most lett kész másodszor, így benne is van annyiban. Japánból rendeltem bele most kuplungot 20000HUF volt.
  • pszihopata
    #6564
    ha valaki kíváncsi hogy mi mennyibe kerül japánban

    /gyengébb idegzetűeknek nem ajánlott:)/

    link

  • pszihopata
    #6563
  • pszihopata
    #6562