6802
Robogók!!:)
  • Krisztiam #6721
    mikor veszitek elő a robogótokat? :)
  • MauroN
    #6720
  • MauroN
    #6719
    (Y)
  • DJ RX7
    #6718
    A tiéd ami képeket küldtél az fekvő vizes minarelli. Végre úgy 80 km/h valós sebességet kell tudnia. Jó fajta blokk.

    Nevedre nem kell iratni ez baromság.
  • MauroN
    #6717
    Igen, ezt mondom én is. Haveromat is megkérdeztem, de ő is ugyanazt mondja amit te..Akkor hagyom a picsába. Bürokrácia..
  • Krisztiam #6716
    a nevedre? hát amikor megkötöd a biztosítást ott a neved nem?
    szerintem nincs olyan..
    meg amikor megvettem a robogót az adásvételin van rajta a nevem.
  • MauroN
    #6715
    Befizettem a kötelező felelősségbiztosítást. A nő azt mondta, hogy nevemre kell még íratni a robogót. Ez szükséges? Nem hallottam még ilyenről.
  • MauroN
    #6714
    Köszi :)
  • Krisztiam #6713
    amúgy nekem is az volt behúztam a féket és kivillant öntöttem bele olajat és azóta nem villan ki :)
  • MauroN
    #6712
    A 2000-es évjáratú Morini blokkos vizes SR 50 motornak mennyi a teljesítménye? Hány LE, és kW?
  • Krisztiam #6711
    önts bele olajat :)
  • MauroN
    #6710
    Ha viszonylag erősen húzom be a féket(mindegy melyiket) akkor felvillan a műszerfalon az olajnyomást jelző lámpa. ez normális?
  • MauroN
    #6709
  • DJ RX7
    #6708
    http://www.robogoalkatresz.eu/index.php?page=ujdonsag
  • MauroN
    #6707
    SR 50
  • DJ RX7
    #6706
    mit akarsz venni?
  • MauroN
    #6705
    Sziasztok. Nem tudjátok, hogy ez az oldal biztonságos, megbízható-e?:
    http://robogoalkatresz.odormotor.hu
  • Kicsizoli
    #6704
    illetve hol lehet mondjuk alkatrészhez jutni esetleg valami online oldal ahol tájékozódni lehet az árakről. (keresetem de nem találtam kimondottan ilyet)
  • Kicsizoli
    #6703
    Arra lennék kiváncsi mennyire valós a fogyasztás? (1,6-2l/100km) és mondjuk 8-10 futott motor milyen költségeket tartogat majd. egyébként munkába járnék vele napi 12-15 km-t.

    Több tipus is nézetem,de ez valahogy szebb mint a többi. szóba jött még Piaggio Zip, Suzuki Lets4 Honda Dio mind 4t mert utálom a 2T vonyítását..
  • pzolika978
    #6702
    Mire vagy kíváncsi?
    A kis kerekek miatt csak jó minőségű úton ajánlatos vele menni. Végsebessége kb. 50-55 km/h.Gyorsulásról nem igazán lehet beszélni. Forgalmasabb úton életveszélyes. Alkatrészek viszonylag drágák, cserében megbízható.
  • Kicsizoli
    #6701
    Honda Today 4T

    Üdv valaki itt használ ilyen robogót?
  • zotya10002
    #6700
    Itt nézelődj!
  • matyi0323
    #6699
    100 ezerért tudnék maximum, ha annyiért tudtok párat mutatni ( amit ti is megvennétek), akkor azt megköszönöm
  • zotya10002
    #6698
    Szia!

    Egy keveset még dobj hozzá és nézz egy Pl.Malaguti F12-est!
  • DJ RX7
    #6697
    ha netán elromlik akkor a javítása még egy ennyibe kerül.
  • leipsig
    #6696
    Ditech... :) olvass utána és megérted !
  • matyi0323
    #6695
    Ez reális ennyiért? Keveslem érte a 80 ezret, bár nem értek túlzottan hozzá
    link
  • matyi0323
    #6694
    köszi
  • DJ RX7
    #6693
    kismotorhoz 1 adásvételi szükséges azon legyen egy vázszám mindenképp és kötelező biztosítás. ennyi kell.
  • matyi0323
    #6692
    Hali.
    Használtan vennék magánszemélytől egy robogót, aztán az lenne a kérdésem, hogy papírozásilag, hogy tudok a legolcsóbban kijönni belőle? Rendesen át kell íratni a nevemre, vagy motornál van más/olcsóbb megoldás is? Vagy ez kb. mennyibe kerül? 50ccm-ről van szó.
    Illetve nem értek a robogókhoz, de ebben a csávóban megbízom..szóval 70-80 ezer körül ha tudtok valami használtat ami nincs nagyon széjjel, azt az ajánlatot is megköszönném. :)
  • zotya10002
    #6691
    Miért pl. vidékre kiváló!
    Neki olcsón kell és azt tudja szerintem hogy mivel jár.
  • DJ RX7
    #6690
    Ez aztán közútra való tényleg.
  • Master91
    #6689
    Ajj a francba, tegnap beszéltem le magamról erről a robogó témáról! :D

  • zotya10002
    #6688
    33.900HUF
  • Master91
    #6687
    Már lemondtam róla, azt hittem hogy kivitelezhető a tervem :D
    Köszi!
  • DJ RX7
    #6686
    Ennyiért gumikat 1 pár gumit nem kapsz a robogóra. 70-80-tól lehet venni használható állapotúakat.
  • Master91
    #6685
    Már írok is, köszönöm !
  • zotya10002
    #6684
    Itt egy pörgősebb topik!


    űdv
  • Master91
    #6683
    Szereléstől nem félek, ha másnem Ti segítetetek, vagy valahol biztos van valami fórum még :D


    Inkább a szerelési költségektől félek, nem nagyon akarok +10-15 ezret még rá áldozni.

    Jaa, és egy fontos dolog, valami papír munka kell ?? Néztem hogy némelyik használt robogóhoz még műszakit is adnak.. :S
  • Benel
    #6682
    aha kösz, megnézem! Most a kánikulában persze indult reggel is nagyjából simán.-gondolom a szivató kapcsán mert melegebb volt

    #6681: ennyi pénzért tuti lesz valami baja, ha odaírja a hirdető ha nem, szóval a szerelési tudásra szükség lesz :D Most ahogy mentem egy kört a hahun inkább kéne egy 40-45k. Persze lehet hogy szerencsével kifogsz 30-ért egy honda dio-t vagy yamaha yog-ot.