14
  • Davidus
    #14
    Köcsög spimmerek!
  • Mighty
    #13
    Én használnék (most csak végszükség esetére), ha alapból a systrayben indulna... És én is azt a módszert alkalmazom, hogy csak a contactlist-ben szereplők küldhetnek nekem üzenetet.
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    EZÉ' nem használok áJszKjÚ-t
  • Yv@n
    #11
    Én úgy tapasztaltam, hogy icq-n csak akkor kapok efflée szemetet ha online vagyok, invis módban nem...invis list meg van, haverokat az ember ráráncigálja, aztán aki nincs rajta attól még tud üzenni...
    Nekem általában a "Hi I'am <tetszés szerint behelyettesíthető>, you remember me?" kezdetű cuccok érkeznek nagy ritkán, amire ha válaszolsz akkor gyorsan küld egy linket, hogy ott nézheted meg a képeit amin éppen pucéran rohangál a konyhában.
  • Mage
    #10
    őőő... ez már 4 évvel ezelőtt is volt
  • Vernoon
    #9
    Amugy eleg untopic a hozzaszolasom, de telleg kit zavarnak ezek az ujsagok, siman ki lehet dobni. Sokmindenre lehet hasznalni, nalunk a 3 eves lanyom kivagdossa a kepeket (majd kiveszi a printerbol a legdragabb fotopapirt es arra ragasztja).
    Ez is untopic volt.
  • Vernoon
    #8
    Jaja. A multkor ay egyik Auchan ujsag fogta a cimlistamat es tovabbkuldte magat 1000 masolt peldanyban, majd beagyazodott a villanyszamlaba, mint macro.
  • Yeti
    #7
    Nem hiszem hogy nagy probléma lenne. ICQn például már évek óta megoldották, hogy lehessen szabályozni, hogy csak azoktól kaphass üzenetet, meg egyéb dolgokat, akik rajta vannak a contact listeden, és egy ideje már spam szűrés is van.
    Messengeren meg alapbol csak azok üzenhetnek neked, akiket felveszel a contactok közé.
  • sztavrosz2
    #6
    Mostanság én is szívok ezzel a spimmel az ICQ-n vagy mi az istennek hívják, szerencsére nem olyan sok a kéretlen üzi.
  • JZO
    #5
    én is úgy gondolom, hogy remek tűzelőanyagok ezek a szórólapok, teljesen viccen kívül mondom ezt. Frankón begyújtok veel télen, plusz sok egyébre is felhazsnálhatóak. Zavarni meg nem zavar, mert az újságot úgyis behozom, elfér köztük. Ha meg éppen úgy alakul hogy unatkozom, néha még érdekes is lehet. Ha meg nem kell, repül le a tegnap újsággal együtt...
  • A nick nevem
    #4
    Az, az nagyon jó dolog! Van mit a kuka aljára tenni, meg amikor festek, a földre, hogy arra csepegjen a festék. És ingyen van!

    És a spem, spom, spum... stb. vajon milyen kommunikációs csatornán fognak terjedni? Lehet, hogy amikor lehúztam a WC-t, a maradék barna anyaggal lesz kiírva az aljára, de lehet, hogy kinyúl egy zöld kéz a fedél alól, és morze-jelekkel elkopácsolja nekem, hogy milyen hashajtót rendeljek onlájn a budiból?

  • _Allen
    #3
    Az bezony spam ;}
  • davos80
    #1
    És amit a postaládába dobnak be, az mi?8 millió fajta regionális hírujság, auchan, tesco, media markt penny, plus, coop, reál...stb.