18069
11516154541516784228.jpg
  • LasDen #14540
    fene tudja...még a bl-lel vannak inkább elveszve, mint a nyárral...
    ha tudja is a bvb kiket akar igazolni, azt mi még nem tudjuk...
  • SLICK
    #14539
    Azt szeretem a Bayernben, hogy ott viszonylag hamar letudják az igazolásokat, tudatosan építik a csapatot.
    Amúgy valaki helyére megy Götze?
  • LasDen #14538
    igen...a Bayern megerősítette. ki fogják pengetni a kivásárlási összesget, ami majdnem 40millió€
  • SLICK
    #14537
    ez már biztos?

    Nem gondoltam, hogy pont egy riválishoz fog igazolni, azt hittem hogy majd valami külföldi nagy klubhoz megy.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #14536
    Zseniálisan lett időzítve Götze Bayernbe igazolásának bejelentése. :D
  • bakkerman
    #14535
    pénzszórás?? Az elnök/tulaj/igazgató beleegyezése,áldása nélkül nem hiszem hogy átment egy transzfer is,ő abból gazdálkodott,amennyi a rendelkezésére állt,ha utólag kiderült,hogy hatalmas minuszba vágta a klubot az nem az ő hibája,ő csak kapott "X" összeget,hogy vegyen belőle játékosokat. Ezért az akkori vezetést kéne kérdőre vonni,mi alapján tudtak neki akkora összegeket biztosítani...
  • Darthmushroom
    #14534
    amelyk Villa-t átvette muszáj is volt költeni, az kb csoda h premier ligás volt, anno még volt is pénz (emlékeim szerint más volt a tulaj, vagy a mostani akar lelépni valami hasonló story van) és akartak is nagy csapatot, de ő már lelépett és ott kezdődtek a gondok, jó persze a Villa-nál mindig is fontos volt a saját nevelések de azért rájuk vért egy két "nagyobb" név.
  • arsnl
    #14533
    hát igen stabil középmezőny eleji csapatot csinált a Villaból, de ennyiből:
    30 players in, Total £120.8million
    29 players out, Total £38.95million
    NET SPEND: £81.85million
    azért, így nem olyan nagy teljesítmény, pl Moyes 0ból hozza kb ugyanezt. de legfőképp azért, "haragszom" rá, mert most Villanal az ő túlköltekezése miatt nem tudnak kb igazolni. nem véletlen fél csapat saját nevelés. na mind1 persze kicsit durván fogalmaztam miszerint szar edző, csak nem kiemelkedő sztem.
  • Darthmushroom
    #14532
    egyet értek veled szerintem is nagyon jó edző, kb. Moyes a szarból is próbál várat építeni. Celtic oké kiemelkedik skóciába de ott is nagyon szép eredményeket ért el.
  • LasDen #14531
    nem rossz edző ő...de a 11-16. helyen lévő villat szépen felhozta....
    06-07 11. hely, 07-08 6. hely, 08-09 6. hely, 09-10 6. hely...
  • arsnl
    #14530
    csak sztem szar edző O'neil? amennyi pénzt elköltött Villa-nal meg Sunderland-nél ahhoz képest 0 eredmény, sőt Villa még mindig az ő "pénzszórását" szopja(nyílván nem man City meg PSG szinten szórta).
  • LasDen #14529
    a sok fasságára jut néhány szép megmozdulás....attól még nem lesz félisten....attól hogy nem akkora, attól még a szar, szar marad...
  • limperatore
    #14528
    grande di canio

    mennyire szanalmasak vagytok :)
    a liberis virus belegett az emberek agyaba
    miert nem ezt linkelitek be?

  • contraste
    #14527
    Féregember
  • Tyler1
    #14526
    Ez az, ilyen ember kell az angol focinak...
    Bár jobbat nem tudtam volna elképzelni ennek a mocskos brigádnak. Örülök is, hogy O'Neil eljött onnan a faszba, több ő annál, mint hogy egy ilyen szégyencsapatot irányítson.

  • smith09 #14525
    Emlékszem h egy jó 10 éve őt emlegették mint SAF utódját, de akkor még a Celtic nél volt.
    Erre egy Sunderland meg kirúgja.
  • Steve Downie
    #14524
    Lehet az a cél, hogy oda juttassa el a csapatot
  • Darthmushroom
    #14523
    ha kiesnek még idén :D tényleg nem kis ugrás azért, média örülni fog egy ilyen önfejű nagyszájú embert ott lesz :D
  • LasDen #14522
    L1-ból a PL-be...ammár igen....jövőre úgyis kirúgják....
  • Effe88
    #14521


    PAolo Di Canio-SS LAzióóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
  • Steve Downie
    #14520
    Paolo Di Canio -> Sunderland AFC
    Link
  • LasDen #14519
    szerintem is nagyon jó edző. bár ő az a fajta, akinek idő kell a fejlődéshez, de nagyon ért hozzá.
    Mikor tavaly ment 'arry Spursből, én örültem volna neki, de akkor még jó helye volt sunderlandben....
  • bakkerman
    #14518
    nagyon alulértékelt edző ő Angliában,pedig szerintem klasszis edző
  • Darthmushroom
    #14517
    lol hát így már eltudom képzelni h kiesnek... keretük pedig nagyon jó, csak szerencsétlenek a meccseken is meg a sérülésekkel is
  • Steve Downie
    #14516
    Martin O'Neill
    Sunderland AFC -> Free Agent
    Link

    Hatalmas hiba, de majd rájönnek
  • Monoton
    #14515
    A 2007-es Valencia - Inter meccshez képest ez semmi :D
  • limperatore
    #14514
    k1 is sport :D
  • mrroma
    #14513
    nincs mit keressenek ilyen emberek a fotbalba, egyaltalan a sportba!!!
  • bakkerman
    #14512
    ez a hüszein harcsa is megéri a pénzét :DD
  • zaki
    #14511
    xDDDD
  • SLICK
    #14510
    ő már kiélte magát
  • [HUN]FaTaL
    #14509
    Pepének ide kellene igazolnia.
  • SLICK
    #14508
    kabaré az egész :D Visszalassításokon néger gyerek, hogy eltátja a száját :DD
    Mondjuk azt a Nene gyereket egy ilyen ütés után minimum úgy arcontalpalnám, hogy a cipő stoplija átszakítaná a fejét.
  • szucsy89
    #14507
    aztakurva, 3 perctől nézzétek ott indul be :DDDD ez durva
  • limperatore
    #14506
    FIGHT :D
  • Monoton
    #14505
    Mire visszajönne divatba nem lesz játékos azon a poszton
  • karajjj
    #14504
    jogos :D
  • 9csöves9
    #14503
    mindig változnak a trendek. a 80 évesek meg nem értik miért nincs fent 5 támadó.itt legtöbben a klasszik 4-4-2-be nőttünk bele, ezért furcsa most, hogy ennyire eltűntek. majd visszajön minden mint a divatban:D
  • karajjj
    #14502
    na akkor úgy tűnik, hogy nem csak én nem értem, hogy miért kell 1 csatáros játékot játszani
  • SLICK
    #14501
    én fogalmaztam rosszul, a hangsúly amúgy is a csatárpároson van