18069
11516154541516784228.jpg
  • limperatore
    #14500
    Azért Rivaldo erős mint klasszis befejező csatár :)
  • SLICK
    #14499
    Úgy mint Djibril Cissét :( Belőle is klasszis csatár lehetett volna.
    Egyébként most így belegondolok - és sry az OFF-ért -, hogy mióta a legtöbb csapat 4-3-3-at játszik, gyakorlatilag egy ékkel, azóta nincs olyan sok klasszis befejező csatárpáros. Ugye régebben ott volt Henry-Trezeguet, Raúl-Morientes, Ronaldo-Rivaldo stb. Én személy szerint hiányolom az ilyeneket.
  • Monoton
    #14498
    Szerintem egyáltalán nem volt túl hypolva, egyszerűen a sérülései tönkre tették.
  • Voyager5
    #14497
    +1
    Picit túl volt hypeolva a srác.
  • Darthmushroom
    #14496
    city elleni gólját 90+6-ba soha nem felejtem el
  • Tyler1
    #14495
    Ott sem lett volna már sokkal jobb. Még a Poolban kezdődtek a sérülései és állítása szerint nem megfelelően kezelték azokat ott, azért lett ennyire sérülékeny.
  • limperatore
    #14494
    birtam nagyon a csavot
  • bakkerman
    #14493
    ott baszta el,hogy 2004 nyarán elment a Poolból,ha marad lehet bajnoki címig vitte volna a vörösöket
  • Effe88
    #14492
    nem sok vizet zavart
    poolban voltak jó évei de azért az aranylabdát nem adtam volna neki
  • bakkerman
    #14491
    szezon végén visszavonul Owen
  • Monoton
    #14490
    Ez volt az, amiről írtam a cikk végén van. Aztán majd kiderül, hogy ebből mi lesz megvalósítva.
  • Monoton
    #14489
    Volt egy tavalyi cikk, amiben megkezdődtek a változtatások. Ugye az adórendszer változni fog az biztos, csapatoknak is meg van szabva, hogy évente mennyit kell tejelni az állam felé, stb...
    Megtalálom, majd belinkelem.
  • DasIsFuck
    #14488
    hát azért itt nem a "pénzügyi fair play"-ről van szó, hanem arról a spanyolországról ami hitelekért könyörög miközbe államilag irdatlan pénzeket ölnek veszteséges klubbokba.

    A további hitelkerét hozhatnak olyan döntést, hogy akkor most tessék szépen visszafizetni a tartozásokat és majd azután kaptok pénzt.
  • Monoton
    #14487
    Vizsgálódnak, de úgy sem lesz belőle semmi. :|
  • DasIsFuck
    #14486
    Vizsgálódik az EU a tiltott állami támogatásokkal kapcsolatba

    főleg Spanyolország érintett.
  • SLICK
    #14485
    hopp, ezt miért ide írtam fingom nincs :D
  • SLICK
    #14484
    Na az Arsenalnak lefőtt a kávé a BL-ben. :|
  • Balázs 17
    #14483

    minden évben jöttek a nagy hírek, hogy ki vinné, aztán nesze:)
  • bubu13
    #14482
    Juhász Roland
    Anderlecht-Videoton
  • bakkerman
    #14481
    olvassátok!

    jó cikk,mindig jókat ír ez a Moncz Attila
  • limperatore
    #14480
    még mindig többet érne mint rocchi :D
  • bakkerman
    #14479
    jaja énis hallottam tegnap a Fio meccs előtti beharangozóban :DD azért az vicc lenne,több mint fél éve visszavonult
  • limperatore
    #14478
    akk nem jön hozzánk
    most van ruud-ot akarjuk :D
  • Effe88
    #14477
    Milan Baros

    Galata-->Banik Ostrava

    link
  • limperatore
    #14476
    igen
  • wright
    #14475
    5 Scudetto aha....
  • limperatore
    #14474
    csak vannak ilyen játékosok is mint cambiasso

    Esteban Cambiasso biztosan nem jut Wesley Sneijder sorsára. Az Inter ikonja maximális lojalitásáról biztosította klubját, az FC Inter News-nak adott hosszabb interjújában kijelentve, 30 másodperc alatt megoldható 2014-ben lejáró szerződése meghosszabbítása.



    "Nekem csak a futball körül járnak a gondolataim."

    "Mint ahogy ez mindig is történt ezidáig , egyszer csak hívni fognak és én aláírom a szerződést, bármi is álljon abban." - foglalta össze gondolatait a 32 éves középpályás, aki ezúton is megerősítette; jobb nem is lehetne a kapcsolata klubjával és Massimo Morattival.

    Az 52-szeres argentin válogatott 2004-ben igazolt a Real Madridtól jelenlegi klubjához, ahol a fekete-kékekkel 5 Scudettót, 3 Olasz Kupát, 4 Olasz Szuperkupát, egy Világkupát és egy BL-t nyert 8 szezon alatt. Igazán impresszív eredménysor.
  • Monoton
    #14473
    Jól van, azért Sneijdert nem kell agyonsajnálni :D
    Madridban meg azért került a padra, mert az éjszakai kimaradásai miatt pocsék formában volt.
  • contraste
    #14472
    Persze az is lehet, de én mernék veled most fogadni, hogy lesz ő még elitklubban.
  • Mor3llo
    #14471
    "azt mondta nekem, hogy ha évi 7 millió eurót kapsz tőlem, akkor alá kell írnod ezt az 5 évre szóló szerződést."

    jaja, mert a tárgyalás biztos szóról szóra, és ilyen hetyke hangnemben ment...na hagyjuk már :DDDDD
  • bakkerman
    #14470
    nem fogja Sneijdert elvinni nyáron senki,ő se lesz fiatalabb,és a fizuját csak egy PL élcsapat,vagy egy PSG,vagy egy spanyol gigász tudná állni. Esetleg még szóbajöhetnek az oroszok,de nyugaton már nem sok esély van az ő játékára,esetleg az Ajaxba hazatér 4 év múlva...
  • contraste
    #14469
    Törökország, bocsánat.
  • contraste
    #14468
    Egy leszállóágban lévő bajnokság(ország), leszállóágban lévő nagy csapata olyan szerencsésnek mondhatja magát, hogy Wesley Sneijder a játékosa, akkor szerintem tisztelettel kellene viseltetni felé. Vagy, ha financiálisan problémát okoz, akkor jó pénzért meg kell tőle válni tisztességesen és nem a perifériára száműzni Görögországba, ahol csak az ideje telik, amíg nyáron természetesen megveszi egy elitklub majd tőlük.
  • contraste
    #14467
    Te ép vagy??

    Ha egy aranylabdára is érdemes játékost meg akarsz tartani, nem gondolod, hogy ennél kicsit nyájasabban kellene megpróbálnod magadhoz láncolni? :

    "azt mondta nekem, hogy ha évi 7 millió eurót kapsz tőlem, akkor alá kell írnod ezt az 5 évre szóló szerződést."
  • Mor3llo
    #14466
    miért baj az, ha meg akarja tartani egy játékosát?
  • Tyler1
    #14465
    Tuti kiokoskodta ezt a deficitet :) Amilyen üzletek mennek a csizmásoknál, az sem lepne meg, ha ebből a transzferből nagyobbat szakított volna, mintha nekünk adja el 40-ért. Viszont szépen el lehet baszni így egy karriert.
  • contraste
    #14464
    Szánalmas.. Egy elitjátékossal ezt műveli, miket élhetnek át a nem ennyire neves játékosok.
  • Darthmushroom
    #14463
    Moratti powaaa ,azaz h bukj el sok milliót egy játékoson (azelőtt elméletileg 35-40m is adott volna a MU érte) nem h még most nyáron 20m
  • Tyler1
    #14462
    Sneijder sztorihoz:

    A Manchester United 20 millió eurót ajánlott értem, de az Inter nem fogadta el – kezdte a török Fanatik című lapnak az azóta a Galatasarayhoz ennek az árnak a töredékéért került játékos a 2012 nyarán történtekről. ˜– Mentem volna Angliába, de a csapat nem engedett, majd ezután arra kértek meg, hogy fogadjam el fizetéscsökkentési ajánlatukat."

    „Massimo Moratti (az Inter elnöke - a szerk.) azt mondta nekem, hogy ha évi 7 millió eurót kapsz tőlem, akkor alá kell írnod ezt az 5 évre szóló szerződést. Nem írtam alá. Utána tudtam meg, hogy 50 millió eurót kivásárlási ár szerepelt volna az új papírokon..." – mesélte a meghiúsult hosszabbítás részleteit Isztambulban.

    „Ezért kerültem három hónapra a lelátóra, mind a Real, mind pedig az Inter elnökével összekaptam" – zárt Sneijder, akit végül a kényszerintézkedések ellenére sem tudtak megtartani és mindössze 7,5 millió euróért adtak el.
  • DasIsFuck
    #14461
    miért érdekelje őket?
    téged érdekelne ha degeszre keresnéd magad közbe?