18069
11516154541516784228.jpg
  • ressy14
    #15220
    indok?
  • Barnabyka
    #15219
    Anzsi: KIÁRUSÍTÁS (az összeg irányár, lehet alkudni):
    Willian 30 millió euró, Eto'o 22 millió, L. Traoré 16 millió, Gyenyiszov 16 millió, Kokorin 15 millió, Busszufa 14 millió, Lass 14 millió, Zsirkov 11 millió, Samba 11 millió, Jucilei 11 millió, Carcela-González 4.5 millió

    Na most indulhat be újra a Monaco, illetve az én véleményem szerint a Tottenham is fog innen igazolni.
  • contraste
    #15218
    Soldado tuti benne lesz az idei Fantasy PL csapatomba:D
  • SLICK
    #15217
    fél francia válogatott már ott lesz lassan :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #15216
    1 évre kölcsönben. Elvileg még Gomis is meglesz nekik 8 millió fontért.

  • jAsOn VoOrHeEs
    #15215
  • nagy hős
    #15214
    Soldado -> Spurs
  • Oziris666
    #15213
    Az Arsenal eladott vmi klónt helyette:P
  • CdelG
    #15212
    rohad:D
  • LasDen #15211
    árnyék :DD
  • bakkerman
    #15210
    A karjával mivan???? :O a könyökénél hót fehér a bőre :OO
  • karajjj
    #15209
    atomzsírkirály! :D
  • szucsy89
    #15208
    Gervinhos a sapkája? DSs:S:DadSD.DS
  • arsnl
    #15207
    Gervinho
    Arsenal -> Roma
  • bakkerman
    #15206
    én se örülnék ha a premier ligből a húgyfos MLS-be igazolnék :DD
  • LasDen #15205
    Dempseyről csak úgy sugárzik az öröm....
    Lugano meg photoshop :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #15204
    Clint Dempsey
    Tottenham > Seattle Sounders FC



    Diego Lugano
    PSG > West Brom

  • Steve Downie
    #15203
    :D:D
  • limperatore
    #15202
    persze 1 fontért megbaszná az anyját is :D
  • SLICK
    #15201
    sztem ő is el lesz adva, remélem legalább is. Casemiro már most jobb nála.
  • szabii98
    #15200
    így jobban belegondolva, én belemennék egy Khedira+200 milliárd billiárdba, tök mindegy csak Khedira menjen el :D
  • Tyler1
    #15199
    Assztabüdös :O Pedig az már forintban sem kevés...
  • LasDen #15198
    annyiért én se adnám
  • mrroma
    #15197
    most mondtak hogy a Madrid 85000 fontot ajanlot Bale-ert, szerintem messze nem er anyit!!!, es nem engedik anyiert, hihetetlen, ha most nem adjak el, sose fognak megegyszer ilyen ajanlatot kapni erte, ez biztos!
  • szabii98
    #15196
    :D:D:D:DD
  • LasDen #15195
    a klub lehet, de a szurkolóknak szerintem majd kell egy kis idő :D
  • szabii98
    #15194
    Közel 100 millából simán pótolják , és ha még Di Maria szintű játékosokat is kapnak, akkor pont le fogják szarni Bale-t :D
  • LasDen #15193
    persze, hogy nem ér...
    viszont nem szabad elfeledni, hogy ki a Spurs elnöke. Az az ember minden egyes fontért megküzd. Talán ő tudja a legjobban, hogy mit ér Bale. Ebből az üzletből ő fog a legjobban kijönni...
    De nem lesz 100+ millió a végösszeg. Játékosokkal csökkentve lesz, de mindenképp Levy és a Spurs lesz a győztes, hiába veszítik el a legjobbjukat...
  • ressy14
    #15192
    szerintem Bale ügyes gyerek, simán megér 1-2 raklapnyi banánt :D
  • bakkerman
    #15191
    hiába nem szeretem CR-t,de azért ha anno ő ért 80 millió fontot,a világ egyik legjobb labdarugója(sőt,valaha volt egyik legjobb labdarugója,ezt elismerem),hátán vitte a Manchestert,a Real Madridot,akkor ez a Bale gyerek nagyon jó indulattal maximum a felét érheti,többet nem. Szerintem ezzel a véleménnyel nem mondtam újat...
  • pinnacle
    #15190
    85 euro egy madrid mez elv.

    ebből lejön az adó, az adidas haszna meg egy két dolog. mennyi mezt kell eladni csak bale nevével h. visszahozza az árát?
    ( adó az 21% :D )
  • Fyrex
    #15189
  • Darthmushroom
    #15188
    pont olyan hype van mikor Ronaldo elsőnek villantott nagy szezont, mikor 7:1re vertük a Romá, meg a bajnokságba 15+ gólt rúgott. az utána szezonba mikor végül 40+ gólos meg bl-t nyertünk, akkora nincs ebbe igazad van.
  • limperatore
    #15187
    közel nincs az a hype mint ronaldonal vagy anno davidnél
  • 9csöves9
    #15186
    Persze, hogy ő folyt a csapból, mert minden meccsüket ő döntötte el azt általában megírják a firkászok. Nem feltétlenül erről a médiahyperól beszélek, hanem arról, hogy éppen, hogy áll a haja, milyen nőt dugott meg, milyen autót vett és törte össze stb. Nem sztár, "csak" egy kurvajó focista. Ez még kevés ahhoz, hogy megőrüljön érte az átlag nép, meg a Madrid szimpatizánsok, pláne, hogy van egy Ronaldo, meg láttak már egy Zidane féle alakulatot is.
  • karajjj
    #15185
    plusz azért az európa ligában is villantott
  • Darthmushroom
    #15184
    hát akkor nem követted az angol bajnokságot, akkor hype volt körülötte mint Ronaldonak volt anno, csapból is Ő folyt főleg tavasszal mikor nagy a hátán vitte a Spurst a hajrában szerzett góljaival. nem lett volna a média hype szerintem az év játékosa díjat se ő nyerte volna csak a legjobb fiatalt, mivel valójában csak egy jó féléve volt (decemberbe veszett meg)
  • 9csöves9
    #15183
    120 milliót soha nem fog visszahozni a mezeladásokból. Bale nem egy olyan sztáralkat mint Ronaldo, szerintem még Angliában sem tőle hangos a média, nemhogy világviszonylatban.
  • Darthmushroom
    #15182
    jaja, mondjuk mez eladás pár év alatt visszahozza az árát, de ráadásul Bale nem is létszükség a klub számára, mivel azon a poszton nem állnak rosszul,+nem fog annyi teret kapni Ronaldo miatt, szóval nem is lesz olyan.
  • szucsy89
    #15181
    nem tudom Perez mit szed... ha valakit kigondol hogy neki kell, addig nem áll le míg meg nem veszi... de jól csinálja a Spurs, minél több pénzt kiszed belőle legalább :D