18069
11516154541516784228.jpg
  • limperatore
    #15740
    nagyon vakon van

    zsoldos csapat zsoldos drukkerek
  • Janika114
    #15739
    Ezt nem tudom honnan szedted, de közel se a legalacsonyabb átlagéletkorú, majdnem annyi az átlagéletkor mint a "40 évesekkel teli" MU-nál. De több sokkal fiatalabb csapat is van... Azt meg nem értem, miért kell verni magukat azoknak a drukkereknek akiknek most fut a szekér, legalább a Milan meg Inter szurkolók közül kihullanak a divatdrukkerek. Majd ha olyan eredményes csapat lesz a Chelsea mint a két olasz pl, akkor majd lehet lenézően beszélni, de addig nem kell verni magatokat mert jelenleg sikeresek vagytok. Pár éve sehol se voltatok ti se. De ez más csapat drukkereire is igaz.
  • szucsy89
    #15738
    még most olvasom csikócsapat:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD aztakurva eto a főcsikó :D
  • Darthmushroom
    #15737
    arról nem is beszélve h a Bayernek de még a Chelsea is volt nem rég rossz szezonja.
  • Darthmushroom
    #15736
    De én nem is írtam h csikó csapat a MU. am is 26-29 között mozog az kezdőtök átlag életkora a szezonba, az messze nem csikó csapat azért írtam és ez nem okoskodás. "Középcsapat" könnyű ezzel arcoskodni,mikor gondolom Te meg hatalmas drukker vagy gondolom 5-10 éve. Bates lenne még az tulaj nem ismernéd a klubot se.
  • szucsy89
    #15735
    csapatod is volt szopoagon nem kell itt arcozni

    remelem döntőben atleti megbasz titeket:D
  • contraste
    #15734
    Te nem tudom milyen alapon okoskodsz, a 40 évesekkel teli jelenleg középcsapatoddal, bár lehet elegek lesznek jövőre az Európa Ligára.
  • contraste
    #15733
    A Premier League-ben mienk a legalacsonyabb átlagéletkorú keret. Persze van egy két 30 körüli, de a csapat váza nagyon fiatal, Oscar, Hazard, Schürrle, Azpilicueta, Matic mind 25 alattiak.
  • bakkerman
    #15732
    a szurkolók megmaradhatnak,csak 2 BL mentes szezon pl.: egy Interbe kutya nem fog elmenni,hanem elmegy angliába,vagy németbe,vagy oroszba. És elég hamar egyenes arányban lesz a keret összetétele a minőséget tekintve(drága játékos=jó játékos),és az eredményesség.
  • DasIsFuck
    #15731
    majd persze ebben a globalizált világba fognak inter és milan támogatottságú és szurkolói és globális ismertséggel renndelkező csapatok bukni.

  • Barnabyka
    #15730
    Megsúgom, hogy hasonlóan nagy klubbok már buktak nagyobbat is mint jelenleg a két milánói csapat..szóval félhettek, mert ennél is van lejjebb (is akár).
  • Effe88
    #15729
    hát a közeljövőben nem is lesz egyiknek se semmi esélye sehol
    az internek meg 45-50 év egy újabb triplázásért talán
  • Darthmushroom
    #15728
    Cech,Terry,Lampard,Cole,Ivanovics,Eto stb..hát a fiatalok :D
  • Mor3llo
    #15727
    azért áruld már el, hogy te mit értesz csikócsapat alatt :D
  • contraste
    #15726
    Nem ezt mondtam. Persze a Milán csillaga is fényesebben fog ragyogni, ha lecsukják végre Belrusconit:D
  • ForzaInter
    #15725
    persze se az internek se a milannak nincs jövője:D:D nyilván ilyen szarok maradnak örökre.. az ilyen nagy klubok mindig felfognak emelkedni. főleg hogy most az internél új tulaj van akinek van zsetonja is, és a milannak is kinéz egy új tulaj.
  • contraste
    #15724
    Ezekkel a tényekkel mindenki tisztában van csaképpen a múltból nem élsz meg, a jelen és a jövő a lényeg, ezek meg nincsenek egyiknek sem. Mondogathatod magadnak, ha már elfogyott a pénzed, hogy de régen milyen sokat kerestem és volt egy fasza házam, csajom, mercim, ha már a csajod elhagyott, a házadat elvitték, a kocsid eladtad, mindezt a saját destruktív hozzáállásodból (értsd: olasz zsebredolgozó vezetők).

    Amúgy nem érdekel a téma, gondoljátok, ahogy akarjátok, nekünk az a fontos, hogy az elmúlt 11 idényben hetedjére vagyunk a 4 között a BL-ben, ráadásul most egy csikócsapatal, akikkel a következő évekre tervezünk, már túlteljesítettek.

    sok szerencsét, hátha lesz még klub a Juvén kívűl ott is.
  • Darthmushroom
    #15723
    de most miért mondod? abra éra előtt 1 bajnoki cím meg 2 uefa kupa győzelme már volt a Chelseanek.
  • bakkerman
    #15722
    azért ebben erősen egyetértek,még Abramovics (akinél tényező lett eleve angliában a chelsea) csecsemő se volt,amikor a Milan meg az Inter már a világ topcsapatai egyikének számítottak.
  • ForzaInter
    #15721
    micsoda? az inter és a milan világ legsikeresebb klubjai közé tartozik, azért illik ismerni. konkrétan a chelsea-nél is sikeresebb mindkét klub. az egy dolog, hogy most mindkettőnek szarul megy, de ilyen a foci. egyszer lent egyszer fent..
  • contraste
    #15720
    Nektek lehet szomorú:)
  • ForzaInter
    #15719
    elég szomorú ha ezt a 2 klubot nem ismered;)
  • contraste
    #15718
    hát persze kisfiam.
  • Barnabyka
    #15717
    Most viszont a fel vilaggal egyetemben, sajnos azt sem tudjuk, hogy mi az amilan, vagy mi az az inter? Talan valami szaros olasz kozepcsapatok? ;)
  • limperatore
    #15716
    szerintem akkor még azt se tudta h mi az a chelsea :D
  • contraste
    #15715
    aha
  • Monoton
    #15714
    Szerintem akkor is igy gondolta. Nem ertem mi koze van a kommentednek az o hozzaszolasahoz. :D
  • szucsy89
    #15713
    jaja gondolom akkor is igy velekedtel mikor a Milan szarraverte a vilagot a chelsead akkor hol volt? ja hogy egy szaros kozepcsapat volt? ertem
  • bakkerman
    #15712
    3 napja van a klubnak hogy menjen a CAS-hoz
  • contraste
    #15711
    De ott bármikor fellebezhetnek gondolom én, persze túl sokat még nem tudunk. Van bármi, amivel tudnának védekezni biztos fognak. A Chelsea-nél egyértelmű volt a fellebezés, mert jogtalanul büntetett a FIFA ugyanis a játékosnak nem volt érvényben lévő szerződése a Lens-szal.
  • Tyler1
    #15710
    CAS-nál sem? Chelsea is odavitte az ügyet, mert az a Fifa felett áll.
  • bakkerman
    #15709
    Igen,sajnos így van. Még várnék pár napot azért,de ez nagyon úgy tűnik hogy végleges itélet.
  • contraste
    #15708
    De az. A 90 nap arra vonatkozik, hogy tisztázzák és rendezzék el további szabályokba ütköző ügyeket. A büntetés a 10 játékos miatt jogerős, amennyiben nem tisztázzák a 90 napon belül a fennmaradó hiányosságokat vagy jogsértéseket TOVÁBBI szankcióknak néznek elébe. Ennyit lehet tudni.
  • Tyler1
    #15707
    Nem lehet jogerős, ha 90 napjuk van tisztázni a játékosok helyzetét.
  • contraste
    #15706
    Ez jogeros dontes, nincs helye fellebetesnek. A 90 nap a tovabbi ugyeikrol szol nem a hozott iteletrol.
  • contraste
    #15705
    Nem valoban, olaszorszagban olyan maffiozo-politikusok vannak, akiknek annyi eszuk nincs, h a sajat zsebuk tomese melett ne szarjanak pda ahol esznek.

    Mi esetunkben Abra sem nyilvan csak keevtelesbol csinalja, egeszbiztos jo penzmosasi lehetoseg, de melette komoly klubot epitett, komoly utanpotlas nevelest stb stb. Berlusconi es tarsai csak szetszarbak mindent.
  • limperatore
    #15704
    persze mert nem zsoldos csapatok vannak mint angliában ahol az elnök azt hiszi h football manager :)
  • Tyler1
    #15703
    Pont a VB előtt? Szép. Szerintem enyhítés lesz belőle, pénzbírság és/vagy 1 ablakos eltiltás.
  • contraste
    #15702
    Olasz topikokba minek? Ban nélkül sem tud igazolni egyik csapat sem.
  • limperatore
    #15701
    amúgy miért nem másolod be az összes topbicba? miért csak a real barca átigazolásokba? :D