18069
11516154541516784228.jpg
  • contraste
    #15780
    Kis üzleti érzékkel tudhatná már mindenki, hogy olyan nincs, hogy vmi mennyit ér. Minden annyit ér, amennyit adnak érte. A piac határozza meg, hogy mi mennyit ér.

    Pl. neked mennyit ér most ott ahol vagy egy liter csapvíz? És mennyit érne, egy csónakban az óceán közepén, amikor másodmagaddal hánykolódnál és tudnád 3 nap múlva éred el csak a partot. Mindened odaadnád, hogy Te ihasd meg nem?:)
  • Mor3llo
    #15779
    ekkora üzletet rég csinált már csapat
    ez a gyerek sehol, soha, semmikor nem ért és fog érni ennyit
  • Oziris666
    #15778
    The Brazil centre-back was once described as playing like he was "controlled by a 10-year-old on Playstation", yet he is now the world's most expensive defender:D

    Goal.com
  • Darthmushroom
    #15777
    Ez a baj sok védővel h csak lehetne.. nálunk pl. Jones a legjobb védő lehetne messze a csapatból (főleg így h öreg volt Vidic meg Rio) ha lenne egy kis esze és nem mindig a testi épségét nem sajnálva menne bele mindenbe, aminek következtében állandóan sérült. Szinte mindenkinek vannak hibái Luiznak ezek szerint a mentálisan nem bírja a nyomást, de a francia bajnokság más szint lehet ott levetkezői.
  • contraste
    #15776
    Az a helyzet, hogy simán a világ egyik legjobb védője LEHETNE, HA nem jöttek volna ki párszor azok a teljesen érthetetlen hibák, amiket nem is nyomás alatt, (akkor mindig ott volt, ahol kellett lenni) inkább hülye szitukban ellazázta.. De ezt leszámítva brutális védő, gyors, agresszív, erőszakos igazi no-nonsense centreback, angliába tökéletes lett volna, ha nincsenek a rövidzárlatai rendszeresen.

    Nem véletlen, hogy sokan a Chelsea körül lehetséges jövőbeli kapitányról beszéltek róla, én is így láttam többek közt, mert meg így távolról a médián át is látszott milyen egyéniség, és mekkora figura amúgy, ami nem elhanyagolandó kérdés.

    Annak ellenére, hogy óriási üzlet, főleg ezekben az időkben, amikor sorra kukizza az UEFA/FIFA/PL a csapatokat financiális dolgaik miatt és fontos, hogy bevétellel zárjuk az éveket, mondom, hogy én nagyon sajnálom, hogy elmegy, megint elveszítünk egy jó embert Mata után.
    Persze jövőre ott lesz Terry, Cahill, Iva, Kalas, Zouma szóval baj nem lesz, but still....
  • Darthmushroom
    #15775
    nem normális a PSG. Nem mondom h rossz védő, de azért ennyire nem jó h Ő legyen a világ legdrágább védője, főleg úgy ha már nem is volt alapember akkor inkább olcsóbbnak kellet volna lenni nem drágábbnak.
  • IXEMGabeo
    #15774
    legalább a régebbi veszteségeket behozták (pl Sevcsenko)...
  • IXEMGabeo
    #15773
    sok sikert neki:) nem nagyon láttam még női edzőt, férfi mezőnyben:D
  • Sabcsee
    #15772
    Ez hatalmas üzlet volt a Chelsea részéről. Ahogy én láttam messze nem volt már alapember idén, Mou max DM-ként játszatta. Abszolút áron felül, elég szép haszonnal váltak meg a braziltól.
  • Tyler1
    #15771
    Micsoda? :O
    Ő miért?
  • Sabcsee
    #15770
    Potom 50 millióért:

    David Luiz

    Chelsea --> PSG

    psg.fr
  • contraste
    #15769
    Amúgy most, ha nem vesszük figyelembe a szakmai részét a dolognak, pusztán marketing szempontból elég nagy húzás volt a klubvezetés részéről:)
  • contraste
    #15768
    Helena Costa (manager) -> Clermont Foot (Ligue 2)

    A dolog érdekessége, hogy ő lett a legmagasabban jegyzett edzőnő a férfi futballban.
  • IXEMGabeo
    #15767
    aztakurvaeget:)
  • Tyler1
    #15766
    forrás: manutd.com
  • Tyler1
    #15765
    Louis Van Gaal
    (menedzser)

    Holland nv. -> Man Utd (VB után)
  • bakkerman
    #15764
    Rode nem Kroos posztján játszik,inkább középközépen,szóval a támadószekciót nem fenyegeti
  • szucsy89
    #15763
  • Barnabyka
    #15762
    A MU szurkolók reménye hal meg utoljára. (vagy beteljesül):D
  • Tyler1
    #15761
    Kíváncsi leszek ez Kroos helyét befolyásolja-e. Volt pár árulkodó kép róla a United elleni meccs után, ahol elvileg mindenki a továbbjutást ünnepelte.
  • bakkerman
    #15760
    gondoltam hogy nyáron vagy a dortmund vagy a bayern elviszi,nem frankfurt szintű játékos (jó értelemben)
  • Tyler1
    #15759
    Sebastian Rode

    E.Frankfurt -> Bayern M.

    fcbayern.de
  • contraste
    #15758
    adom:D
  • Oziris666
    #15757
    Kussoljál:D
  • contraste
    #15756
    Rendben, akkor a Chelseanek egy kész csapata van, benne minden meghatározó játékos a pályafutása csúcsán vagy afelett. Ez a helytálló állítás? Nem hiszem. Ráadásul, ha a BL-ben szereplő 3 csapattol hasonlítjuk össze sokkal inkább egy épülő csapat mindegyiknél, a másik három csapat játékosai épp a csúcson vannak többnyire. Igazából ez lett volna a mondanivalóm, amire többen reagáltak lenéző és paraszt módon, nem én tettem így. Egyetértek ne offoljunk.
  • Janika114
    #15755
    Szerintem hagyjad, úgyis mi vagyunk az ostobák, az Arsenalnak, a Poolnak, a Spursnak mind fiatalabb a kerete ki is lehet számolni nyugodtan, de mi írunk hülyeséget, személy szerint semmi bajom a Chelseavel, Mout nagyon is bírom, én a nagyképű, lenéző szurkolókat nem szeretem. Én itt le is zártam, ne offoljunk itt tovább.
  • Darthmushroom
    #15754
    szerintem meg nem szándékosan lett belekötve a Chelseabe, csak hülyeséget írtál azzal h csikócsapat, mivel ez nem igaz. Utána meg az h csak a bajnokesélyeseket kell nézni az meg felesleges mentegetőzés, mert szerintem pl. az Arsenal is fiatalabb, attól h idén már kiszállt a bajnoki címből.
  • contraste
    #15753
    Ha nincs értelmes hozzászólásotok, csak mindenáron bele kell kötni, mert mindenki utálja a Chelsea-t akkor mit vársz? Ostobáknak nem lehet érvelni.
  • Rockynhooo
    #15752
    huu te most jól megmutattad.
  • ForzaInter
    #15751
    Ha nincs érv akkor jön a személyeskedés.:)
  • contraste
    #15750
    Ostoba egy alreg vagy istenem:D Nyílván nem egy Villával kéne összehasonlítgatni, hanem a bajnok esélyesekkel. Lényeg, hogy belekössél ennyi eszed van:D nah most fejeztem be, szopkodjátok a digo letutizott bundafocitokat :DDD
  • Darthmushroom
    #15749
    biztos nem pletyka? nemzetisporton nem olvastam :D:D:D
  • Rockynhooo
    #15748
    Bannerben ott van, ha beírsz egy átigazolást, linkeld a forrást is! Legalább egy összeget?!
  • Janika114
    #15747
    Az utolsó mondatoddal egyetértek, ha nem tájékozódsz maradj csendbe... Nézd meg az Aston Villa, Southampton keretét és meglátod mi az igazán fiatal keret. Se a kerete, se a kezdője nem legfiatalabb a Chelseanek. Én utána néztem a dolgoknak mielőtt írtam.
  • bakkerman
    #15746
    az egyik ismerősöm most fog átigazolni ibrányból nyírpazonyba
    (belső információk)
  • limperatore
    #15745
    vki átment a realból a chelseabe -.-
  • pilboy
    #15744
    micsoda átigazolások történtek itt
  • ForzaInter
    #15743
    pénz kérdés minden, ha az van akkor hiába nincs bl jönnek a nagyobb nevű játékosok is.
  • Darthmushroom
    #15742
    keret lehet h legfiatalabb de attól az átlag kezdő kizárt. transfermarkt szerint 26-29s átlag között mozog a kezdő 11etek a szezonba. pont 29 volt a legnagyobb és 26,45 a legkisebb.

    Realosként h lehetett nem szeretni a MU-t?? mikor abba az időbe sorba adtuk oda a játékosokat mint valami fiókcsapatnak :D
  • contraste
    #15741
    Nézz utána, a keret a legfiatalabb. Fröcsögjetek csak, más örömötök nincs úgysem:)

    Szücsy, sajna az Atletico nem lesz döntőben, így nem fogják tudni kiütni őket:) Én Chelsea-Real döntőt remélek, persze koránt sem ez a legvalószínűbb.

    Amúgy igen Darth, kb 10 éve vagyok CFC drukker 15 éves voltam akkor, előtte Real divatdrukker voltam Raul poszterrel a falamon, aztán elkezdte adni a TV a PL-t ekkor jöttem rá mennyivel jobb az angol foci. Nem tudtam ki az az Abramovich stb, azt tudtam, hogy nem szeretem a MU.t, mindenki MU drukker volt és nem akartam nagy csapatnak drukkolni, aztán jött egy Chelsea - Leeds meccs, és mivel mindig is a kék volt a kedvenc színem, hát ez maradt:D 15 évesen nem hinném, hogy a csapat anyagi helyzete miatt választana magának vki kedvenc csapatot...

    Végezetül, ha valamiről nem tájékozódsz maradj csendben.