18069
11516154541516784228.jpg
  • limperatore
    #15700
    hahahahahhaa
  • contraste
    #15699
    A FIFA a következő 2 transzferablaktól eltiltotta az FC Barcelona-t
  • Darthmushroom
    #15698
    Ő valamikor bevallotta h otthon rohadt sokat football managerezik :D bár mondjuk sokan használják a nagyobb edzők közül is.
  • LasDen #15697
    Boas egyik baja szerintem, hogy iszonyúan konok. Van egy elképzelése, és még akkor is erőlteti ha láthatóan nincs eredménye. A másik hogy túl fiatal.
    De szerintem azon emberek közé tartozik aki elméleti szinten taktikák zseni. Tudja melyik felállás hogy mit merre, ki hol lenne jó és hasonlók, csak ezt nem tudja rendesen közvetíteni a csapatai felé...
  • Effe88
    #15696
    Lehet ez majd úgy is kiderül persze, de van egy olyan érzésem, hogy el fog tűnni a "süllyesztőben".
  • 6unn3r
    #15695
    Szerintem csak tapasztalatlan. Korán ráragasztották az új Mourinho jelzőt, kapott egy sok tapasztalt edzőnek is gondot okozó Chelsea-t, aztán meg egy teljesen kicserélődött Spurs-t. És mint tudjuk egyik csapat tulajdonosai sem a türelemről híresek. Lehet van benne potenciál, de van még mit tanulnia.
  • Effe88
    #15694
    csak szerintem nulla edző?
  • bakkerman
    #15693
    még megvárják hogy teljesít a harmadik országban is Villas Boas,aztán ha leszerepel az oroszoknál is,mint Angliában,akkor leigazolják :DD
  • karajjj
    #15692
    pedig én bíztam benne, hogy a vidihez jön :(
  • LasDen #15691
    Innen talán nem rugjak ki egy év múlva. Kb portugál bajnoksaggal egy szint...
  • bakkerman
    #15690
  • 6unn3r
    #15689
    André Villas-Boas -> Zenit
    2 éves szerződéssel
    Zenit Official

  • limperatore
    #15688
    sztem meg az összes manchesteres védő kezet csókolhat zanettinek
  • Darthmushroom
    #15687
    szerintem Jones zseniális, Ő a jövő kapitánya nálunk és a válogatottba is, fiatal még de ettől még csak jobb lesz és az h vkpn is erőltettük néha bejött de hatalmas marhaság oda pazarolni őt, S. meg jobb hátvédként tényleg katasztrófa én nem is értem miért erőltetjük ott, de középen zseniális, látszik h a való életben is egy nagyon okos ember. Nálam alap h Evans-Jones a jövő nagy párosa Smallinggal kiegészítve ha kell, és akkor még ott a kicsi Keane aki hatalmas tehetség és már villog a 2.vonalban, 4n simán megoldanák a jövőt(am a testvérére kíváncsi leszek ha nem is nálunk valahol nagyon befog futni, zseniális csatár tehetség, sajnálom h ő is majdnem 1 évet kihagyott sérülés miatt,pedig már rég a pad közelében lenne)
  • Tyler1
    #15686
    Egyik sem képes irányítani a védelmet. Smalling mellesleg 1-2 jobb meccset leszámítva szvsz nem való a csapatba, nyáron vihetnék őt is nyugodtan. Jones semmivel sem jobb Vidánál belső poszton, sőt ha nincs mellette valamelyik öreg, akkor konkrétan életveszély, az ő posztja a vkp.
    Mióta szétesett a Vidic-Rio páros azóta katasztrófa a védelem, tavaly is az volt, idén meg egy marék csimpánz is ott talál rést és rúg gólt, ahol akar. Azért nem véletlenül kapják meg a komolyabb meccseket az öregek.
  • Darthmushroom
    #15685
    szerintem Jones/Smalling is nevetve lehozza azt a szintet mióta amit a kapitány mostanában, sajnos az a svájci meccs és a majdnem 1 éves kihagyás betett neki, de számomra inkább az az igazi szánalom h már ilyen korán megmondta h távozz.. (nem erre az olasz szerződésre gondolok) ez is mennyei módon hat a csapatra a rossz szereplésen kívül.
  • Tyler1
    #15684
    Jelenleg sincs jobb védőnk nála. Evans az aki esetleg tud jobb meccseket produkálni, de Vidic még mindig különb védelmet hoz le akárkinél, ha úgy kapja el az ütemet, már csak tapasztalatból is. A sérülések és a kora már hátráltatták a PL-ben, de a kevésbé hajtós olasz bajnokságban még bőven benne lehet pár év akár legfelsőbb szinten is.
    Angol 2. osztályba a jelenlegi védelmünk való.
  • Darthmushroom
    #15683
    ezzel vitatkozok... a komoly sérülése óta nem szint már hozzánk se, és Rion kívül akárki jobb a csapatba. A világ legjobb védője volt de sajnos a komoly sérülése óta szerintem az angol 2. vonalba se lenne tényező, max a neve miatt lehet tényező. ezt úgy mondom h Ő "A CSAPATKAPITÁNY"
  • contraste
    #15682
    Puyol egy évet pihen és csatlakozik hozzá? Vagy megy a Milánba?:D
  • Tyler1
    #15681
    Tavaly még a Milan akarta vinni 10-12m euroért, most az Inter viszi ingyen.
  • bakkerman
    #15680
    nem is mondtam hogy rossz vétel :)
  • ForzaInter
    #15679
    Ingyen a hülyének is megéri, még mindig világklasszis 2-3 évig még simán jó lehet.
  • bakkerman
    #15678
    és a két milánói gigász folytatja hagyományait,felszedik a kikukázott korosodó sztárokat
  • Tyler1
    #15677
    Sok sikert neki a továbbiakban!
  • ForzaInter
    #15676
    Vidic->Inter nyártól ingyen
  • ressy14
    #15675
    lassan jöhet a mennyeibe :D
  • bakkerman
    #15674
    ez a svájci is volt már mindenhol,PL,Seria A,most meg már a La Liga-ba is belekóstol :D
  • contraste
    #15673
    Ledley és Dann is jó erősítés!
  • Blum
    #15672
    Remelem iden vegre sikerul nekik a PL-ben maradni.
  • Darthmushroom
    #15671
    Crystal Palace kicsit aktív volt az utolsó nap:
    Tom Ince Blackpool-->Palace
    Joe Ledley Celtic-->Palace
    Scott Dann Blackburn-->Palace
    Jason Puncheon-->Palace (Most már nem csak kölcsön)
    Wayne Hennessey-->Palace

    ebből az első kettő meg az utolsó szerintem komoly erősítés nekik.
  • karajjj
    #15670
    Philippe Senderos
    Fulham >> Valencia
  • karajjj
    #15669
    Diegó
    Wolfsburg >> Atlético Madrid(kölcsönben)
  • 6unn3r
    #15668
    John Heitinga
    Everton -> Fulham Ingyen
  • karajjj
    #15667
    élő stream az utolsó órára
  • Tyler1
    #15666
    Dimitar Berbatov -> AS Monaco

  • Tyler1
    #15665
    Kallström már hivatalos, fent van arsenal.com-on. Mondjuk nem ártana nekik a robbantás, mert a City bitang formában, és ők B csapattal is bajnokesélyes csapat.
  • karajjj
    #15664
    meg Kalout is
  • Tyler1
    #15663
    Kallströmnek elvileg sikeres lett az orvosija, közben már Klosét is nyeregbe ültetnék éjfélig.
  • karajjj
    #15662
    Pablo Armero
    Napoli >> West Ham (kölcsönben)
  • karajjj
    #15661
    na az Arsenal bele fog még húzni a végére