18069
11516154541516784228.jpg
  • Tyler1
    #15980
    Alex Büttner

    Man Utd -> Dinamo Moszkva

    fcdynamo.ru
  • 6unn3r
    #15979
    Bocsánat. Elírtam.

    A Spursből megy a Hullba Livermore. Kölcsönszerződését véglegesítik.
  • 6unn3r
    #15978
    Jake Livermore

    Hull City -> Tottenham

    "Hull City can confirm that an undisclosed fee has been agreed with Spurs for the permanent transfer of Jake Livermore.
    Personal terms are being discussed and we hope to conclude the deal early next week." /Hull City Official Facebook Page"
  • Blum
    #15977


    Orulok neki,hogy nem ment el bohockodni Torokorszagba.
  • 6unn3r
    #15976
    Joleon Lescott

    Man City -> WBA
    WBA Official
  • [HUN]FaTaL
    #15975
    Claudio Bravo > Barcelona

    link
  • LasDen #15974
    hát ez nagyon alpári

    X_X
  • karajjj
    #15973
    Cheikhou Kouyaté
    Anderlecht >> West Ham

  • IXEMGabeo
    #15972
  • [HUN]FaTaL
    #15971
    Most lett hivatalos :)
  • zsuzsitolman
    #15970
    Sziasztok,

    Kérlek, segítsétek egyetemi beadandómat e kérdőív kitöltésével! :))
    Tájképeket lehet értékelni benne :)

    https://docs.google.com/forms/d/1Mk3zUZDzuU-HVgaWp-2nVNKBMj98ThIAfIaroaoU6kw/edit#

    KÖSZÖNÖM! :)
  • LasDen #15969
    rosszul állt a kezem :D
  • contraste
    #15968
    Rakitic mar volt:)

    Michael Schumacher
    OFF -> ON
    Ár: felbecsülhetetlen
  • bakkerman
    #15967
    cérhatü? Te ma már ne sörözz
  • [HUN]FaTaL
    #15966
    Ivan Rakitic > Barcelona

    Dennis Suarez > Sevilla (kölcsön)

    link

  • LasDen #15965
    cérhatü volt hogy idővel megunja
  • 6unn3r
    #15964
    Costel Pantilimon
    Man City -> Sunderland
  • 6unn3r
    #15963
    Ronald Koeman a Southampton új edzője.


  • LasDen #15962
    ha van miből később megélni, meg van hol elhelyezkedni akkor megértem, hogy visszavonul...
  • IXEMGabeo
    #15961
    :((( jól tolta a Blackburnben anno
  • báttyó02
    #15960
    durva..
  • Tyler1
    #15959
    Ez is egy felfogás

    Alig 29 évesen bejelentette visszavonulását David Bentley, a Blackburn és a Tottenham korábbi angol válogatott labdarúgója. "Régebben minden percet élveztem a pályán, de mára kicsit olyan lett profi futballistának lenni, mintha robot lennék. Nem akarok csak a pénzért játszani szenvedély nélkül. Nehéz döntés volt, de megszületett és már alig várom az új életem" - nyilatkozta a hétszeres válogatott középpályás a Sky Sportsnak.
  • DasIsFuck
    #15958
    mivel eleve spanyol(vagy talán katalán(?) és barca nevelés, szerintem az hogy elment akkor az épp csúcson lévő nevelőeggyesületébe nem róható fel neki erkölcsi bűnként.

  • DasIsFuck
    #15957
    Fabregas meg nem mondott vmi olyat régebben, hogy ha a chelsea-be igazol engedélyt ad a megölésére?:D
    Olvastam egy fórumon csak ezért kérdem.:D
  • Blum
    #15956


    Mostmar kezdem erteni,hogy miert kell o nekunk. Merthogy Zabaleta helyett nincs semmi ertelmes alternativa jobb hatul. Bar Richards kokemeny,fiatal es tehetseges (raadasul sajat neveles) sajnos nagyon serulekeny es eleg konnyen eltud durranni az agya. Boyatanak pedig meg kell 1 szezon Viera kezei alatt,hogy rendesen osszelegyen rakva. Mar csak Mangalat kene megszerezni meg egy kapust szervalni es tolem be is fejezhetjuk az igazolasi szezont.
  • LasDen #15955
    lehet égetni a Sagna mezeket is. A rohadék elmert igazolni....:D
  • 6unn3r
    #15954
    Most már az.
  • Blum
    #15953
    Kagisho Dikgacoi
    Crystal Palace-->Cardiff
    Ingyen

    cardiffcityfc.co.uk
  • Blum
    #15952
    Meg nem hivatalosan de Sagna 3 evre alairt a City-hez.

    Gianluca Di Marzio
  • yalagerd
    #15951
    Sziasztok!



    ELTE-s hallgató vagyok, akinek van kedve tájakat pontozni és értékelni, kitöltené nekem azt a tesztet? :) Érdekes lesz ;) Köszönöm előre is!



    https://docs.google.com/forms/d/1Mk3zUZDzuU-HVgaWp-2nVNKBMj98ThIAfIaroaoU6kw/viewform?usp=send_form
  • Blum
    #15950
    Aleksandar Kolarov
    Hosszabitva 2018-ig



    mcfc.co.uk
  • contraste
    #15949
    Hat aminek szurkolsz az altalaban egy fosdarab szoval lehet benne valami:/ :D
  • szucsy89
    #15948
    remélem egy fosdarab lesz, én szurkolni fogok neki ;)
  • contraste
    #15947
    Felre ertettel valamit, nem a bilanba ment;p
  • Darthmushroom
    #15946
    szerintem nem lesztek vele előrébb,az Ő karrierje meghalt Párizsban.
  • szucsy89
    #15945
    undorító féreg ez az ember ezek után, jó helyre került :D

    Menez meg ingyen azért nem rossz, bár nem szeretem annyira
  • Tyler1
    #15944
    "Úgy érzem van egy befejezetlen ügyem a Premier League-ben és itt a megfelelő idő a visszatérésre. Igen, mindenki tudja, hogy az Arsenalnak volt elsődleges opciója arra, hogy leigazoljon. Úgy döntöttek nem élnek a lehetőséggel. Ennek ellenére a legjobbakat kívánom nekik!

    "Minden ajánlatot mélyen megfontoltam és úgy gondolom, hogy a Chelsea a legjobb választás. Az ambícióik egyeznek az enyéimmel, az eltökéltséggel és a trófeaéhséggel. Csodálatos együttesük van egy hihetetlen menedzserrel. Elköteleztem magam és alig várom, hogy kezdődjön a szezon!

    "Nagyon fontos volt nekem, hogy még a Világbajnokság előtt klubot váltsak. Most már teljesen a nemzeti csapatomra koncentrálhatok"
  • 6unn3r
    #15943
    Érthető valamilyen szinten Cesc döntése. Ha az Arsenal nem akart élni a lehetőséggel és nem volt más ilyen szintű opció lehet én is elfogadtam volna a Cselszkij ajánlatát. Viszont azt is túlzónak érzem, hogy az Arsenal hátat fordított neki.
    Maradjunk annyiban, hogy még tojáshéj volt a seggén, amikor csapatkapitány lett az Arsenalban. Elment, amikor a legnagyobb szüksége lett volna a csapatnak arra, hogy maradjon. Igen, nyert kupákat a Barcával, de milyen áron? Alig volt jó időszaka ott, nem beszélve arról, hogy mennyit padozott. Most a Barca megunta, tettek rá egy közel 40 millás árcédulát és mindenki azt várta, hogy majd az Arsenal kapva-kap a lehetőségen? Miért kapna, amikor Cesc posztja telítve van? Minek adjanak ki annyi pénzt olyan igazolásra, ami nem hiányposzt? Cazorla, Wilshere, Özil, Ramsey, Ox, Walcott, Gnabry...felesleges és drága igazolás lett volna. Abból a pénzből, amennyit Abra fizetett érte, Wengerék 3 másik embert hoznak olyan posztra, ahol szarban vagyunk. Ez a lépés Fabregas és az Arsenal részéről is reális volt.
    Ettől még persze fáj, meg szar érzés, de én biztos, hogy állva fogok tapsolni, ha pályára lép az Emiratesben.
  • LasDen #15942
    amíg nincs pénz, ilyen nesze semmi játékosokkal fognak üzletelni. Aztán majd jön Taqi ad-Din Muhammad ibn Ma'ruf, megveszi őket és dől a moné....
  • Darthmushroom
    #15941
    Noccelinot télen elküldték kölcsön West Hambe szóval nagy vétel volt :D