18069
11516154541516784228.jpg
  • Huni92
    #16378
    +1
  • j0nNyKa
    #16377
    karajjj hazigazdanak? meg 1-2 + kene
  • Tyler1
    #16376
    Nem meglepő Cole esetében :D
  • karajjj
    #16375
    szegény Ashley Cole :D

  • LasDen #16374
    kivéve én, én puncsos vagyok, nekem bármit lehet :D
  • karajjj
    #16373
    ígyvan
  • contraste
    #16372
    OK:)
  • limperatore
    #16371
    de a zsoldosok nem számít sárdobálásnak :P
  • contraste
    #16370
    Tehat, ha vki elkezdi itt az nem toleralt, ha jol ertem.
  • geo91
    #16369
    +1
  • karajjj
    #16368
    felőlem aztán mehetne a sárdobálás, csak nem itt, aztán hogy ha van megbeszélni valótok, engem nem zavarna az offtopikban
  • contraste
    #16367
    Offtopikra sztem nincs szukseg, mar amennyiben betartunk nehany szabalyt, amik regen is voltak, mar ha ezt barki mas is tamogatja.. Vagy, ha azt akarjatok, hogy maradjon a sardobalas es oltogatas, akkor tolem lehet azt is elfogadom, de akkor senki se rinyaljon, ha esetleg mas is kap hasonlo kommentet.
  • karajjj
    #16366
    írtam mailt, kértem házigazda jogot, ha megkapom takarítok, meg szerintem nyitok offtopikot, ahol lehet ezt folytatni, ha van rá igény
  • limperatore
    #16365
    most már sokan ezt csinálják, de olyan klubok akiknek történelmük van - nyilván nem a city és a psg
  • contraste
    #16364
    elofgadom. Ma ez mar ilyen, es mar a MU ugyan ezt csinalja.. Raadasul mostanaban eleg jol gazdalkodik a klub az eladasokkal.
  • contraste
    #16363
    Jah elotte titkon milan drukker voltam:D
  • limperatore
    #16362
    de nem kell nagyon komolyan venni...juvésok szeretik oltani az intert, én is a juvét stb..ilyen ez a foci
    chelseat sose fogják elismerni úgy mint a manchestert, mert a semmiből megvette egy milliárdos és elkezdte szórni a pénzt..ezt vagy eltudod fogadni vagy nem

  • szucsy89
    #16361
    persze h nem, 2 eve chelsea drukker miota blt nyertek:D
  • contraste
    #16360
    Eddig is mindig kialltam a csapatomert, ha valaki igy nyilatkozott, ezert kovezhettek, de ugy erzem nem en vagyok ellenseges...
  • contraste
    #16359
    Dehogynem, veled mindig gond volt, raadasul en itt vagyok 6-7 eve legalabb, csak mas neven, azok regi e-mail cim miatt vesztek.

    "zsoldos szaroknak drukkol akik nem lennenek a premier leagueben sem a dusgazdag maffiozo tulajdonosuk nelkul" Ezt a marhasagot miert kene figyelmen kivul hagyni, amikor egyertelmuen nincs semmi kulonbseg az o Man Utd csapatahoz kepest, megsem ugatom le es mas sem. Nekunk Chelseaseknek miert kellene ezt elviselni? Vagy akkor szabad? Ha igen akkor elegge elszabadulna a pokol.. Shaw aki 18 evesen kap annyit, mint egy sztar, aki mar 10 eve bizonyit a PL-ben, nehogy mar a MU ne legyen zsoldos csapat, Glazerek mit csinaltak az elmult evekben? ugyan azt...

    Vicc, de ezt persze lehet csinalni... Es az en anyamat, h merek szolni...
  • limperatore
    #16358
    mondjuk most látom h 2009 óta vagy itt :D nem tűnt fel az elmúlt 5 évben
  • limperatore
    #16357
    baszki semmi gond nem volt itt addig amíg meg nem jelentel :D
  • rajkonnen92
    #16356
    +1
  • szucsy89
    #16355
    +1
  • bakkerman
    #16354
    +1
  • contraste
    #16353
    En tamogatom, ha az eggyel alattad allo kommenteket helyén kezeled és nem toleraljuk az ilyen emberek hozzaallasat.
  • LasDen #16352
    +1
  • karajjj
    #16351
    én vállalom, ha megszavaztok
  • attiGT
    #16350
    cselszis a srác mit vártok tőle? zsoldos szaroknak drukkol akik nem lennenek a premier leagueben sem a dusgazdag maffiozo tulajdonosuk nelkul
  • LasDen #16349
    Kéne ide is egy házigazda...
  • contraste
    #16348
    Te meg ertsd meg:)
  • limperatore
    #16347
    nyugodj mar le
  • contraste
    #16346
    Szo sincs chelsea fenyezesrol, en csakannyit varok el, amennyit mas is elvarna. Baj, h ezt nem toleralom:

    limperatore “egyetlen játékos akit tisztelni lehetett a zsoldos kutyák között”

    szucsy “egy tetűvel több” diego costa atigazolasanal

    Oriasi keres, h ezeket ne kelljen toleralni? Szimplan undorito ilyen es ehhez hasonlo flamekeltes utan, csak mert kiallok ezek ellen, meg en fenyezek barmit is? Nagy baj van a fejetekbne, ha ezt igy latjatok... Nehogy mar ezek utan masnak alljon feljebb..
  • contraste
    #16345
    Neked is és az olasz szekcionak kene visszavenni az arcotokbol, en azt tamogatom.
  • karajjj
    #16344
    chelsea ellenes?
    szarok én a chelseare, engem az idegesít, hogy személyes támadásnak veszel minden kis szart és azonnal be kell szólnod érte, pedig nem is oly rég ide még átigazolások kerültek, most meg át lehetne nevezni a topikot Chesesea fényezésre!
  • limperatore
    #16343
    támogatom
  • ForzaInter
    #16342
    gabber már a fél topikot kibannolta volna:D ejj azok a régi szép idők..:D
  • contraste
    #16341
    Normalisan kene megnyilvanulni, betartva a topik szabalyait es nem errol szolna, te nem tamogatod ezt? Ennyire chelsea ellenes vagy te is? vicc, h ennyire elvakultak vagytok..
  • contraste
    #16340
    Alabbiak ismereteben nem en vagyok a kezdemenyezo, es mint latod probalom elvenni az elet a dolognak, egy sor ostoba bebofoges utan par egyentol, nem hinnem, h nekem kene comezned ezt...
  • karajjj
    #16339
    nem tudnál picit visszavenni magadból? rólad szól már az egész topik -.-



    (ui: gondolom most ezért is féloldalas lebaszás következik csipetnyi önfényezéssel és e-pénisz növeléssel)