18069
11516154541516784228.jpg
  • contraste
    #16418
    Majd mi visszavesszuk 60 ert:D Nem rossz, de sztem ennel tobbet nem fog tudni hozni, mint ez a 15-17 gol idenyenkent.
  • zaki
    #16417
    Everton jo boltot csinalt vele, 2-3 ev a tavalyi szinten, es eladjak minimum a duplajaert vmi ujgazdag klubnak. Keresnek vele egy kalap penzt + fontos golokat is fog rugni.
  • contraste
    #16416
    Annyi kulonbseggel, h vegul 28m ert vihettek.. Sok sikert neki!
  • 6unn3r
    #16415
    Lukaku hivatalos,


    illetve Ryan Bertrand is újfent kölcsönben tölti a következő idényt, az Aston Villa helyett ezúttal a Southamptonnál.
  • Tyler1
    #16414
    Jó, nem feltétlenül éri el a 70-et, de 50 fölé simán felkúszhat. Szerintem Lukaku fizikális és technikai szempontból is ígéretes játékos lehet, az Everton pedig megfelelő klub a komoly fejlődésre.
  • karajjj
    #16413
    az kemény lenne, elképzeltem, hogy betelefonálsz, hogy te figyeljetek már, az a helyzet, hogy figyelem a twittert, mikor jelentik be Falcaot a Madridnál, bocsmár, de ma itthonmaradok :D
  • contraste
    #16412
    70 millaer menne el Lukaku par ev mulva? Hat nemtudom.. En nem tartom ennyire tehetsegesnek.
  • bakkerman
    #16411
    holnap be se megyek dolgozni!!! ilyen híreket olvas az ember...eszméletlen!!!!
  • Darthmushroom
    #16410
    ohh my world.
  • LasDen #16409
    Óriási hírről számoltak be az AS munkatársai, akik Falcao minden lépését követik. A kolumbiai játékos három madridit, név szerint Balet, Iscót és Khedirát kezdte el követni Instagramon, ezzel újra szikrát adva a pletykáknak.

    Ez a hír gyerekek!!!!
  • Tyler1
    #16408
    1-2 évet lehúz még ott, miközben az ára megtriplázódik, aztán úgyis viszi egy nagy klub.
  • contraste
    #16407
    Lukaku ugy nez ki hamarosan hivatalosan is az Everton jatekosa lesz klubrekordot jelento £23.7m-ert (£18m-ert jott anno RSCA-tol)

    Egyik oldalon jo, jo neki is a klubnak is (ez is +os eladas), de sajnalom, h nem jatszik inkabb nalunk, bar szvsz nem lenne olyan jo, mint Costa.
  • limperatore
    #16406
    :D
  • contraste
    #16405
    Vanishing Spray

    Word Cup -> Premier League
  • contraste
    #16404
    Az nem lehet, hogy azert nem jottek ki Pique hianyossagai, mert jopar evig lenyegeben nem volt dolga hatul? Marmint, ha a Barcanal van 70 % ban a labda, amikor meg nem, akkor is azonnal visszaszerezte a KP akkor vajon mennyi dolga volt igazabol?:D Ha meg dolog volt jott Puyol..
  • LasDen #16403
    a Bartra-Mathiue-Pique tengely megálíthatatlan lesz...
  • szucsy89
    #16402
    jaja, vágom azért irtam

    kell egy klasszis védőt igazolnotok, suarez árából kijött volna 2... igy meg lehet kioltja egymást elől a 3 "nagy ász", de hát a barca tudja idén kiderül
  • bakkerman
    #16401
    Pique hamar lett nálunk túlságosan alapember,amíg volt mellette egy Puyol aki pofáncsapdosta edzésen ha kellett addig nem volt gond vele,de aztán kiesett mellőle az öreg,ő lett a védelem vezére elment vele a ló,és baszik az egészre,mára már kb középszintű védő
  • szucsy89
    #16400
    Piqué megoldja:D

    mióta nincs mellette Puyol kijött, hogy ő se tud focizni:D:D
  • LasDen #16399
    mer idióták, azér :D
  • contraste
    #16398
    Tenyleg nem ertem a Barcat, evente vesznek egy Neymart, Suarezt, most mit tokolnek egy top vedon? Oke Hummelst kb lehetetlen megszerezni, engedd el, de van meg vagy 5-6 top vedo, akar olyanok is, akiket meg nem annyira vertek fel, mint Schär vagy Frei (inkabb DM, de sokat jatszott CB-t) a Baselbol, Dragovic, raadasul ezek mind mozgekonyabb ugyesebb vedok, barca stilusahoz siman mennenek.
  • bakkerman
    #16397
    remélem,hogy inkább Marquinhostól válnak meg...if you know what i mean
  • LasDen #16396
    ezt írta ő is :D eladják Cavanit, hogy megvehessék Mariát :D
  • Huni92
    #16395
    nem is annyira a pénz kell nekik, mert abból van bőven, hanem a FFP büntetés miatt kell eladniuk mielőtt venni tudnak valakit, ugyanis az 50 milliós keretet ami engedélyezve volt eltapsolták luizra.
  • LasDen #16394
    mondjuk nem tudom ki adna érte akár 40 milliót....
  • Darthmushroom
    #16393
    jaja, kell a pénz nekik Di Marikára. Így valszeg megy Cavani meg Lavezzi is.
  • szucsy89
    #16392
    Ibra és Silva eladásánál is ez volt, levették őket a mezt butató képekről a hivatalos oldalon. Tuti eladják...
  • Darthmushroom
    #16391
    "Olè Olè Olè, De Vrij, De Vrij!"


    így legalább egyszer csapjuk meg a as roma merdát, ha már anyagilag nem bírjuk fel venni velük a versenyt!! FORZA LAZIO

  • LasDen #16390
    igen, valószínű, hogy tőle válnak meg, hogy megszerezhessék Di Mariát. Nem sokszor, de mikor láttam, akkor eléggé gyéren pörgött...
  • karajjj
    #16389
    Észrevettem egy érdekes dolgot: Cavaninak nagyon kiállhat a szekérrúd a PSG-ből, a hazai mezt korábban ezzel a képpel mutatták be:



    most pedig bemutatták az idegenbelit egyetlen apró változással a képen

  • 6unn3r
    #16388
    Ezért nem értem, hogy Arsene papa miért ül a seggén vele kapcsolatban. Pedig megfelel az összes fétisének: francia, néger, olcsó és Henry a példaképe.
  • contraste
    #16387
    Poolnal nekem most ez a Remy ugy volt elegge fura, h arra hivatkozva fujtak le a transfert, hogy nem felelt meg az orvosin, mire Redknapp (QPR, az elado klub edzoje) nyilatkozta, h Remynel fittebb csokat nemigen ismer szoval nem erte, elotte volt naluk rutin vizsgalaton, VB elott a franciak is csinaltak es semmi gond nem volt. (Biztos nem mosott fogat a VB ota es nala is fellepett a fogszindroma:D)
    Raadasul 8.5 m fontert viheto, mert annyi a kivasarlasi ara akarmelyik BL-ben indulo klubnak, es Sturridge-on kivul nem nagyon van ertelmezheto csataruk.
  • 6unn3r
    #16386
    Én követem az összes Premier League csapatot FB-n a hírek miatt. Aztán ezen mindig megakad a szemem.
  • karajjj
    #16385
    nem lájkolok ilyeneket facebookon :D
  • LasDen #16384
    a lejtmenet után az elbukott bajnoksággal van mire felvágni :D
  • Darthmushroom
    #16383
    merda róma... kár h nincs hányok smájli..
  • 6unn3r
    #16382
    Azért a Poolnál van egy kis arc. Mostanában úgy jelentik be az igazolásaikat Facebookon, hogy "új taggal bővült a világ legjobb csapata".
  • contraste
    #16381
    Csakhogy legyen mara valami ertelmes is:

    Divock Origi

    Lille -> Liverpool
    10m font (kolcsonben marad a Lille-nel egy evre)
  • contraste
    #16380
    Ezek mind az alregek nem?:D am reszemrol is ok, +1
  • szoltan
    #16379
    +1