18069
11516154541516784228.jpg
  • Matthew Prosac
    #3384
    Balogh Béla (MTK) >>> Colchester (1 évre kölcsönbe)
  • GTheo
    #3383
    Óriásit csalódtam Chivuban... Meg azt nem értem h a barcának Gabi Milito drágább volt, szerintem Chivu jobb vmivel nála, bár...
  • chelseafan
    #3382
    Cristian Chivu
    Roma -> Internazionale
  • Liszi
    #3381
    Talán a legidiotabbnal...

    [Multkor láttam Sport Klub-on a Villareal ellenni meccset, azért pl ott még látszott,hogy Simao zöldfülű..]
  • 9csöves9
    #3380
    csak mindkettő a Barca egyik legrosszabb korszakában volt ott,az egyik legidiótább edzőnél
  • 5w0rdf15h
    #3379
    Daniel Diaz
    Boca Juniors -> Getafe

    Luke Young
    Charlton -> Middlesbrough

    Ledesma
    San Lorenzo -> Olympiakosz

    Christian Wilhelmsson
    Roma -> Bolton
  • LasDen #3378
    El Hadji Diouf (Sen)
    Xam-Xam --->> AEK Athens
  • Liszi
    #3377
    Háát... Mindkettő játszott már Spanyolországban,és szerintem egyikük sem alkotott maradandót. Bár az tény,hogy nem pályafutások csúcsán voltak ott..
  • kraawz
    #3376
    De ha már Simaoért 21 millio eurot kifizettunk,akkor Quaresmaert sem kertek volna tobbet a Portoiak szerintem. Persze nem vagyok Aguirre.
  • Hegeace
    #3375
    Ennek előzménye ám h Simao Benfica-> Atletico Madrid
  • kraawz
    #3374
    :(
  • chelseafan
    #3373
    Martin Petrov
    Atletico -> Man City
  • zaki
    #3372
    Sok sikert neki. Remélem sokat fog játszani.
  • banok
    #3371
    Laczkó - Olympiakosz Pireusz
    4 évre. :)
  • Kanál
    #3370
    E. Farias -> Porto
  • 5w0rdf15h
    #3369
    hát én még horvát válogatott meccsen láttam játszani :) megaztán horvát bajnokság gólkirály volt asszem :D szal inkább csatár poszton játszon :P
  • vmvr
    #3368
    én egy külföldi oldalon kp-t olvastam, de most a wikipédián megnéztem és tényleg csatár:)

    de a waltersdorfi edzőmeccsen kp-n volt.
  • hunbasser
    #3367
    ő is megy mindenfelé,ahová hívják,oda ugrik is...a Vasasban is vezér volt,lehet,h az Avellinonál is a jobb játékosok közé fog tartozni(sőt,biztos),de még arra sincs garancia,h ez a csapat bentmarad a serie b-ben.a serie c meg azért már nem erősebb az nb1-nél.vasas meg egyébként is szárnyakat kapott mostanában
  • zaki
    #3366
    Mekkora feje van... :o
  • Liszi
    #3365
  • Liszi
    #3364
    Kenesei Krisztián
    Vasas -> Avellino [most jutottak fel az olasz masodosztályba]

  • miki36
    #3363
    Pedro León
    Murcia -> Levante

    Robbie Fowler
    Liverpool -> Cardiff City

    Fabian Carini
    Inter -> Murcia
  • Zséé
    #3362
    Boubacar Sanogo
    Hamburg -> Werder Bremen

    Ciprian Marica
    Shakhtar Donetsk -> VfB Stuttgart
  • banok
    #3361
    az igazi ok az volt, hogy Henry válik az asszonytól és menni akart Londonból kis túlzással bárhová. Kicsit Beckham fíling ő is menni akart és kapóra jött neki a Real.
  • karajjj
    #3360
    edző lesz, most olvastam az nso-n
  • ProGabe #3359
    francokat nem!maga Ljungberg nyilatkozta hogy ő akart eljönni,mert nem látja a potenciált a csapatban.két éve,amikor hosszabított,megígérték neki,hogy igenis top csapat maradnak,jött is a BL döntő,új stadion,aztán kopp...Henry távozása végleg bezárta azt a bizonyos ajtót Freddie-nél :)
  • nono84
    #3358
    Horvát játékos de barzil születésű mint látható :D
  • miki36
    #3357
    igazolás
  • Liszi
    #3356
    Saját nevelés vagy igazolás?
  • 5w0rdf15h
    #3355
    Da Silva csatár :)
  • vmvr
    #3354
    Eduardo Da Silva csatárként is bevethető.
  • hunbasser
    #3353
    Henry nagy veszteség az Arsenal számára...mondhatnám azt is,h Henry volt a fél Arsenal.érkezett hozzátok valaki csatárposztra?
  • 5w0rdf15h
    #3352
    na meg hát Henry távozása is sokat számított ugye...
  • hunbasser
    #3351
    az nem valami jó :S akkor a West Hamben is sokat sérült lesz,egy derékprobléma nem hogy nem múlik el,de a fokozatos erőltetéstől(edzésektől,meccsektől) csak még rosszabb lesz.
  • 5w0rdf15h
    #3350
    igazából az volt szvsz a gond h az előző szezonban szinte végig sérült volt mivel van vmi krónikus derékproblémája v mi és amiatt folyton sérült volt és mivel jól játszottak aránylag a fiatalok így már nem nagyon volt rá szükség hiába volt még 2 évig hivatalos szerződése :/
  • DJ BP
    #3349
    megnéztem, első osztályú csapat :O
  • hunbasser
    #3348
    sztem ez nem volt vmi okos húzás,de Wenger csak jobban tudja...én szerintem vmi más lehetett ott,talán összevesztek,és érezték már mindketten,h nem lesz ez így jó,padon tartani egy ilyen játékost meg nincs értelme
  • DJ BP
    #3347
    http://www.youtube.com/watch?v=yILDiU859FU

    aki nem tudná :DD
    többi videót megnézve mindenki láthatja, hogy egy állat :DD
  • hunbasser
    #3346
    óó g*ci,legjobb kapus :DDDDDDDd

    amiket az a pali művelt...gond nélkül elkezdte vezetni a labdát,aztán 1 csatár,2 csatár,és már majdnem a félpályánál volt -.-
  • Zséé
    #3345