18069
11516154541516784228.jpg
  • kraawz
    #7536
    jó lett

    estére sztem én is összedobok egyet.
  • karajjj
    #7535
    de ha chelsea mez lenne, akkor egy szót nem szóltál volna... :D
  • hedonist
    #7534
    csak annyit mondtam,h sztem jobb, ha nem részrehajló, azért koránt sem jelenti azt,h mindent kizár.

    csak segíteni próbáltam, sry.
  • karajjj
    #7533
    engem fullra nemérdekel, hogy milyen mez van ott, de akkor így nem is lehet neked megfelelő képet csinálni

    egyébként meg bazz, ne nézz már hülyének -.- szerkesztőségi fotók között kerestem, azok közül ez volt a legfrissebb és a legélesebb
  • hedonist
    #7532
    jójó persze, csak sztem jó lenne, ha nem lenne semmere sem hajló:)

    amúgy, ha google-ben keresel, keress így, be lehet állítani a kép minimális méretét.
  • karajjj
    #7531
    ez volt a legfrissebb kép, amit 1000 pixelnél nagyobb méretben találtam
  • hedonist
    #7530
    nemár barcamez legyen! :D
  • karajjj
    #7529
    banner?
  • hedonist
    #7528
    Szar ügy..
  • karajjj
    #7527
    a Vidinek csak Viktor van...
  • Matthew Prosac
    #7526
    Koné úgy gondolta, hogy francia bajnokként többet már úgysem érhet el.. Csúcson jó abbahagyni az élfocit xD
  • arsnl
    #7525
    Sztem Melchiot meg Gabri teljesen érthető, h odamentek. Pályájuk vége felé már a futball utáni életükre is gondolni kell, ott meg elvannak meccseken, nincs nagy hajtás, sok pénz, jó hely.
    Na de, h Baky Koné meg Dindane...
  • LasDen #7524
    "love"
    azér először love-t olvastam :D
  • Voyager5
    #7523
    Nemcsodalkozok rajta, hogy Katarba igazolnak.
    Gyonyoru orszag, jo klimaval es rohadt sok penzzel.
    Karrier szempontbol persze 0, love szempontbol viszont nagyon jo. Ahogy Matt is fogalmazott: futballk*rvak.
  • WuFraZselic
    #7522
    mi készül ott katarban, basszameg :D
  • hedonist
    #7521
    jó csak vicceltem én nem értek hozzá:)

    remélem nem lesz az,h a pénz elvisz oda majd tényleg nagy játékosokat, meg fiatal tehetségeket, amúgy én Rafael Sobis-t tartom óriási áldozatának ennek a közelkeleti futballkavalkádnak.
  • Matthew Prosac
    #7520
    nagyon nem akarok belebonyolódni a témába - igen szoktam fogadni, és valszeg rám gondolsz, de az ilyen "mester" titulusokat hadnemár. majd július végefelé (ha újra lesznek érdemi meccsek) visszatérek az erre kirendelt topicba és ott beszélgetünk ilyenekről. addig pihenés van és tőkegyűjtés.

    karajjj: azért elég kemény, hogy ilyen játékosok eligazolnak Katarba, főleg Koné és Dindane közel sem olyan idősen - a másodosztályba... Ha a Vidinek is lenne egy olajmágnás tulajdonosa, ide is simán jönnének. Pénz beszél. Futballk*rvák, ennyi.
  • karajjj
    #7519
    öjjj baze :D egy-kettőt hozhatnának ide a vidibe is közülük
  • Matthew Prosac
    #7518
    Ja és jó, ha tudjátok, hogy ez a bizonyos Lekhwiya FC a katari !!!másodosztály!!! negyedik helyén végzett idén (még Al-Shorta néven, amit most változtattak meg)... Elég kis pénzek lehetnek katarban...
  • hedonist
    #7517
    Hát azt elhiszem:D nekem ezt lenyomná egy külföldi, valszeg többet tudni, mint én a magyar fociról..

    amúgy ez tök jó, irigylésre méltó, sajna én csak az angol meg a spanyol ligákat ismerem, mondjuk az angolból 4-5 osztályt.

    Amúgy te vagy a nagy fogadómester is nem?:D

    bwin-en nyomod? én 2008 as EB-n fogadgattam ott, egyszer életemben, a végén +10.000 el lettem gazdagabb, de sokkal több lehetett volna, mert eléggé elnéztem pár meccset, csak mindig visszahiztam vhogy az élő fogadással:)
  • Matthew Prosac
    #7516
    Gabri (31y)
    Ajax -> Umm Salal (Qatar, hivatalos)
    Mario Melchiot (33y)
    Wigan -> Umm Salal (Qatar, még nem hivatalos)


    Bakari Koné (28y)
    (!)Marseille -> Lekhwiya FC(!) (Qatar, hivatalos)

    Arouna Dindane (29y)
    Lens -> Lekhwiya FC (Qatar, hivatalos)


    Hát ezek szép igazolások...
  • Matthew Prosac
    #7515
    komm.fősulin, nyomtatott sajtó szakirányon.
    amúgy az volt vicces, amikor egyszer Prágában nyaraltam bnőmmel én mivel nem vagyok túl jó alvó, ezért miután ő elaludt és lementem a recepciós sráccal dumálni. jobb híján focitémába belekezdünk, én szépen megkérdezgettem hogy mit tud a magyar fociról - hát a Fradin kívül más magyar csapatot nem tudott megnevezni. aztán kezdte kényelmetlenül érezni magát, úgyhogy visszakérdezett, de nem kellett volna :D
    szépen felsoroltam a cseh bajnokság összes csapatát, de még a másodosztályból is hoztam egy-kettőt (pl a Dukla Praha régebben elég penge csapat volt), aztán vagy kéttucatnyi nem igazán ismert spílert is (Holenda-Magera-Rajnoch féléket), csak a miheztartás végett.
    szépen kerekedett a szeme xDD amúgy Liberec drukker volt
  • hedonist
    #7514
    Szép, hát akkor sok sikert, amúgy tanulsz is vhol újságírást?
  • banok
    #7513
    azért aki odafigyel az európai labdarúgásra az ismeri a legkisebb országok élcsapatait is.
  • Matthew Prosac
    #7512
    sokat fogadok ezért minimum egy kicsit - minden bajnokságban otthon vagyok. ezen kívül mégtöbbet managerezem (fm), ahol magyar bajnokságban szoktam vitézkedni és a környékről igazolgatok, tehát ez is hozzájárul az ismeretanyaghoz. ezért van pl az, hogy a cseh vagy a szlovén bajnokságból is tudok csapatokat/neveket mondani - ill gyak. felsorolom szívesen :D + sportújságírónak készülök
  • Matthew Prosac
    #7511
    litvánoknál FBK Kaunas volt a nagymenő, de pár éve visszasoroltatták magukat a harmadosztályba, a folyamatos bírói ítéletek miatt(!). ekkor történt az, hogy a tulajdonosuk megvette a skót Heartset, ami meg hirtelen teli lett egy csomó litvánnal - méghozzá egyenest a Kaunasból.
  • hedonist
    #7510
    szép, honnan a pi* ból?:D
  • Matthew Prosac
    #7509
    Skonto Riga a rekordbajnok tudomásom szerint. ezen kívül Metalurgs/Venspils szokott még harcban lenni a bajnoki címért.
  • hedonist
    #7508
    Nemmondod?:D ismered a Lett bajnokot?:)
  • Matthew Prosac
    #7507
    Ebből látszik, hogy külföldön mennyire tartják nagyra az ilyen országokat, mint mi:

    Btw ha már olyan tájékozatlan, hogy nem ismeri a leghíresebb magyar klubot (érdekes, én fel tudom sorolni szinte minden bajnokságból a (múltja és jelene alapján vett) legjobb 2 csapatot.. Ha meg nem, akkor google. Ezek kívül a Fradinak nem igazán van törökös hangzása, tehát gyanús lehetett volna neki hogy nem Furüncvürüs vagy Fradisspor hamár Törökországba rakott minket.. Mindegy. A lényeg hogy szánalmas, aki írta.
  • Tyler1
    #7506
    hivatalos!
    Adriano az AS Roma játékosa lesz.
  • karajjj
    #7505
    basszus, ez tuti nem normális :S
  • Matthew Prosac
    #7504
    bocsánat, kicsit fáradt vagyok. egész pontosan 63/50 gól az és a kép:
  • Matthew Prosac
    #7503
    Seydou Doumbia
    Young Boys -> Cska Moscow
    http://www.zerozerofootball.fr/img/jogadores/58/63758_seydou_doumbia.jpg
    60meccs/50gól a svájci ligában nem rossz ajánlólevél...
  • Matthew Prosac
    #7502
    "Ivorian striker Aruna Dindane is set to continue his career in the Qatari top flight. The 29-year-old joins Lekhwiya after a one-year loan spell at relegated Premiership side Portsmouth."

    Ő sem vitte túlzásba a további karrierépítést :)
  • Matthew Prosac
    #7501
    nem maiak, de még nem voltak beírva:

    Jeremain Lens (csatár)
    Az Alkmaar - PSV Eindhoven

    Dirk Marcellis (védő)
    PSV Eindhoven - Az Alkmaar
  • Matthew Prosac
    #7500
    Kasper Schmeichel (kapus)
    Notts County -> Leeds United
    még nem hivatalos, de már mindenben megegyeztek
  • Rudee
    #7499
    Stefano Cincotta
    Eint. Frankfurt -> Offenbach
    2012.06.30-ig írt alá az U19es válogatott védő
  • banok
    #7498
    Stieber Zoltán
    Koblenz-» Aachen
  • szucsy89
    #7497
    Mourinho -> Real Madrid