18069
11516154541516784228.jpg
  • geo91
    #9378
    végre egy ok amiért örülhetek, hogy nincs digink.
  • banok
    #9377
    Szántó Dávid
    MTV -» Digisport
  • bakkerman
    #9376
    többnyire két CM-el(fm buzik vagyunk :D),egy DM,és két wingerrel játszik a csapat,ahogy én figyelem,de persze a szerkezet függ a meccs állástól,ellenféltől stb...igaz,Iniesta többnyire picit fentebb van mint a göndör,de majdnem megegyező a posztjuk.
  • gabber_saviola
    #9375
    Pedro meg ST-W.

    Felőlem is.
  • gabber_saviola
    #9374
    Afellay posztjához legközelebb Iniesta áll, a maga AM posztjával. Xavi meg véletlenül sem pléjméker, hanem CM (Central Midfield).
  • Gunnersboy
    #9373
    Persze, ez nekem is tiszta, de eddig hogyha Busquets nem kezdett akkor mint ő volt a Xavi - Iniesta duo alternativája, és akkor Pedro-t még nem is említettük. :)

    Bár nekem igazán mindegy, felőlem a barcelona azt meg úgy igazol, akit akar :D
  • WuFraZselic
    #9372
    ő csak néha beáll színészkedni
  • gabber_saviola
    #9371
    Megint nem akarok beleokoskodni, de Afellay MF (pléjméker), Busquets pedig DMF (defenzív midfilder). Összefoglalva röviden, itt is más a két poszt.
  • Gunnersboy
    #9370
    Busquets akkor mire van? :D
  • bakkerman
    #9369
    *jó igazolás lesz
  • bakkerman
    #9368
    Realos pajtás rátapintott alattad 1-el a lényegre,hoszútávra jön,Xavi-Iniesta kettősből kb 5 meccsenként valaki mindig kidől,és helyükre ki van? Jonathan Dos Santos,vagy Thiago,vagy Keita...nem véletlenül jön már most télen,nyárig szépen beleszokik a környezetbe,játszik pár meccset kezdőként,és a 2011-2012-es szezonnak magabiztosan vág neki...jó igazolás én azt mondom! Persze örülök,hogy Dzsudzsi így nem távozik a PSV-ből,a két legjobbjukat csak nem adják el.
  • Matthew Prosac
    #9367
    az kimaradt a hírből, hogy harmadik szándékból meg Michel Owent akarja.
    én még egy doboz bon-bont is adnék Owen mellé, csak menjen már tőlünk!
  • karajjj
    #9366
    ha már a villánál vagyunk:

    Aston Villa: Djibril Cissé és Benzema is kiszemelt Birminghamben

    Az angol élvonalbeli Aston Villa labdarúgócsapata a télen szeretné szerződtetni Djibril Cissét, a Panathinaikosz francia válogatott csatárát – számolt be róla a France Football.

    Cissé szerződtetésére elsősorban akkor van esély, ha a Pana a tavaszra már nem marad állva az európai porondon.

    A Villa menedzsere, Gérard Houllier közben elismerte, szívesen kölcsönvenné Karim Benzemát a Real Madridtól, hogy több játéklehetőséget adjon a francia támadónak – az persze meglehetősen kérdéses, hogy Benzema Birminghambe akar-e szerződni...
  • hedonist
    #9365
    Látják benne a potenciált, de valszeg csak akkor fog játszani, ha Iniesta vagy Xavi nem lesz vmilyen oknál fogva.
  • geo91
    #9364
    sok sikert neki ott, hozzánk sajnos már nem igen férne be. :(
  • Monoton
    #9363
    A francia L'Équipe értesülései szerint Robert Pires napokon belül aláír az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Aston Villához.
    Pires október eleje óta korábbi klubjánál, az Arsenalnál edz, hogy formában tartsa magát, a birminghamiek érdeklődése pedig azt jelentheti, hogy visszatérhet a Premier League-be.
    /nso/
  • Monoton
    #9362
    Múltkor csatárposzton játszott. Hát de nem mindegy, akkor majd Xavi-t szorítja ki :D Már megint beleokoskodsz itt a nagyok dolgába
  • karajjj
    #9361
    fight
  • gabber_saviola
    #9360
    Nem akarok beleokoskodni, de szerintem Afellay MF (pléjméker), Villa és Messi meg ST-AM.
  • karajjj
    #9359
    ahhoz túl sok PSV meccset nézek mostanában :D
  • Monoton
    #9358
    Jajj már, az meg sem fordult a fejetekben, hogy majd kiszorítja Villa-t vagy Messi-t?
  • Gunnersboy
    #9357
    Dzsudzsák testközelből végignézheti, hogy valaki a pénz miatt miért választja egy erősebb csapat kispadját...reméljük okul belőle
  • geo91
    #9356
    naja
  • karajjj
    #9355
    végül is még örülhetünk is, hogy nem Balázsunkat viszik el padozni
  • karajjj
    #9354
    majd jövőre elviszi a frissen feljutó Hertha, azt annyi...
  • geo91
    #9353
    *egészen
  • geo91
    #9352
    egésze eddig szimpatikus pléja volt, ezzel most csúnyán elbaszta szerintem a karrierjét...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #9351
    Gondolom Xavi-nak akarnak több pihenőt adni a gyakori sérülései miatt.
  • Kaplan
    #9350
    Nem igazán értem ezt az Affelay ügyet, nem láttam még soha Barcelona szintűen játszani..
  • karajjj
    #9349
    padozni?
  • jAsOn VoOrHeEs
    #9348
    Ibrahim Afellay
    PSV -> Barcelona (a téli átigazolási időszakban; a két klub megegyezett, már csak a játékossal kell dűlőre jutni)
    http://www.psv.nl

  • hedonist
    #9347
    :D
  • Tyler1
    #9346
    aztakurvahidatrobbogatómindenit
  • zaki
    #9345
    lol :D
  • bakkerman
    #9344
    hogy lehetek ilyen balfasz...én se olvastam el xDDDDD
  • bakkerman
    #9343
    tartalékoknál nyomta még mindig? :O nem hiszem,hogy a Moldeban kezdő lenne,bár nem ismerem az északi focit
  • szucsy89
    #9342
    olvasd már el a cikket
  • Bulykin
    #9341
    jaa hogy ő még játszik? :D
  • geo91
    #9340
    solskjaer

    man.u. tartalékok >>> molde

    katt
  • hedonist
    #9339
    elviszik a Poolt

    csakhogy...