18069
11516154541516784228.jpg
  • zaki
    #9338
    igaz bitch lett belőle
  • Voyager5
    #9337
    Sven-Göran Eriksson

    ->Leicester City
  • geo91
    #9336
    nincs ott szimpatikus csapat, így nem vagyok képes pártatlanként meccset nézni
  • IXEMGabeo
    #9335
    pedig sok stadionban (amik igencsak modernek) telt ház van, a bajnokság minden évben kiszámíthatatlan és rengeteg fiatal, afrikai játékossal van tele...
  • IXEMGabeo
    #9334
    simán kezdő lehetne, Van der Vaart kivételes tehetség akinek a Real Madrid szúrta el a karrierjét...Huntelaar is majdnem így járt ő is már azóta 2x váltott csapatot...
  • geo91
    #9333
    francia bajnokság, ugyanmá :D nem nézem :D
  • Del Bosque
    #9332
    A Lyon menedzsere volt még utána, de egy ideje már tényleg nem edzősködött egyik klubnál sem.
  • geo91
    #9331
    pool óta nem hallottam felőle :O
  • hedonist
    #9330
    Gérard Houllier

    Free Agent -> Aston Villa

    Nem visszalépés O'Neil után.
  • Oziris666
    #9329
    Dehogy lenne kezdő maradjmá...
  • hedonist
    #9328
    Robben azért ment el, mert Mourinho taktikájába nem fért bele, egy akkor még csak vonalszélsőt játszani tudó Robben és sajnos ezért kellett eladni.
  • Murder3
    #9327
    azért 1 vdv szintű játékosnak nehogymár az pláne legyen h pl-be kezdő lesz:D
    és nem egy komplett élcsapatba.
    Chelsea-be is simán kezdő tudna lenni.
    Tipikus az az átigazolás lehetett h átment mert ők hívták real meg gyorsan meg akart tőle szabadulni.

  • bakkerman
    #9326
    de nem lesz eltékozolt idő,miért lenne??? 1. premier league-ben lesz VÉLHETŐEN kezdő 2. nem is akármilyen csapatban,amelyik BL főtáblán lesz 3. ha BL-ben,és a PL-ben is jól tolja,akkor 1 év múlva megint sorban fognak állni érte a csapatok! Szerintem jó szezonja lesz,olyan 7-8 gól tippelek neki,meg vagy 15 gólpasszt,persze ezekhez folyamatosan játszania kell!
  • Murder3
    #9325
    Robbennek is kijött a real bukás után a lépés.
    érdekes bl döntőt snejderrel egymás ellen vívták és a real nélkül:D

    Azt se értem miért ment el chelseaból, amikor láttam játszani akkor kurva jó volt ott.
  • Murder3
    #9324
    Hát nem azért de vdv nehogy már ne tudják kezelni.
    Amikor az Ajaxba volt már akkor is beférhetettt volna a nagy csapatokhoz, HSV-be ment ott mg mégjobban felhívta magára a figyelmet.
    Most meg simán beférne, realról meg ne beszéljünk mikor ott c ronaldo,kaka meg ilyeneket vettek jó h pados...
    Nincs bajom a spurshel, de itt csak eltékozolt idő lesz neki.

  • hedonist
    #9323
    hát valakinek át kell venni a helyét
  • LasDen #9322
    azt te csak hiszed....ti elbuktok, addig a spurs felemelkedik....:D
  • geo91
    #9321
    redknap lehet, hogy jó arcnak tűnik, de pár fuck off-al nem nyertek sem bl-t sem pl-t... :D mivel meg sem előztök majd minket a tabellán. :D
  • LasDen #9320
    beszarok ezeken az arsenalosokon :D de meglássák...fordulm még majd a kocka...:D
  • hedonist
    #9319
    amúgy van egy nagyon vicces dolog az Arsenalosoknál, ez egy "ünnepnap" a St. Totteringham's Day, nem meghatározott időpontban van az évben, akkor jön el, amikor a Tottenham már matematikailag képtelen megelőzni az Arsenalt a Premier Leagueben.

    :D
  • hedonist
    #9318
    Egyértelmű, h én melyik csapatnak szorítok, de mégis szimpatizálok, az elvileg városi rivális Spurs-szel is, mert szimpatikus a csapat és Redknappet mindig is bírtam a true pig face fejével együtt is:D

    és sztem jó, h bejutottak a BL-be.

    amúgy, ha a HSV-ből minket választ sztem most kicsit feljebb sorolják és nálunk alapember lenne, lett volna Deco/Ballack helyett, de persze járhatott volna úgy is, mint robben mondjuk az is egy teljesen másik eset, hagyjuk is. lényeg a lényeg good luck Rafa!
  • Tyler1
    #9317
    persze az Arsenalosok azért utálják a Spurst, mert a bajnokság végére már fostak, h beelőzi őket
  • LasDen #9316
    ha így állunk, akkor minden utálatomat mostantól az arsenal felé fordítom...:D
  • arsnl
    #9315
    dehogynem:D
  • Rockynhooo
    #9314
    így van. pont ezért ment jó helyre. Mert szerintem a Real padról nem tudott volna egyből egy Chelsea kezdőbe kerülni. Így meg jól járt mert PL-be ment egy olyan csapatba akik az első négy helyért mennek ,ha itt mutat valamit jövőre simán viheti bárki.
  • LasDen #9313
    jólvan gunner fiam....csak me arsenalos vagy még nem kell utálni csakazér is a spurst....
  • Balázs 17
    #9312
    hát mivel sose voltak BLben:D
    számomra ez az év legrosszabb focihíre, hogy bejutottak
  • Murder3
    #9311
    jaja:)
  • LasDen #9310
    bérelt helye...hát persze...
  • Murder3
    #9309
    hát a spurst eddig nem nagyon láttam bl-be meg uefa-ba annyira vitézkedni.
    Vdv egy élcsapatba való.Nem egy középcsapatba aminek bérelt helye van a nagyok mögött.
  • Balázs 17
    #9308
    itt sem fog éhenhalni:D
  • bakkerman
    #9307
    ez mentalitás kérdése,VdV nem kurvult be,ezért inkább játszani akar mint pénzt keresni,arra ott van Dubai,meg a magyar parlament,ennyi
  • LasDen #9306
    én azér szívessen elüldögélnék a real kispadján azér a párezer €-ért....de hát ez egyértelmű :D
  • bakkerman
    #9305
    +1,inkább leszek kezdőként 6. a spurssel,mint néha játszogatok egy dobogós Real-ban...
  • hedonist
    #9304
    ja a real padjáról a spurs kezdőjébe visszalépés... hát én inkább játszanék a blackpoolban kezdőként, mint a realban ritka csereként 10 percekre, mondjuk ebben benne van az is,h ez a Premier League.
  • Rockynhooo
    #9303
    pont az ,hogy kiugrási lehetőség neki a padról.
  • LasDen #9302
    Lineker, Hoddle, Campbell, Sheringham vagy Gascoigne télleg nem vitték sokra...süllyesztő az apád ..... az....:D
  • Murder3
    #9301
    sokszor előfordultak már h az iylen tehetségek nagyklubbokba befürödtek és mentek el török,orosz meg kis csapatokhoz.
  • Murder3
    #9300
    eddig a tottenhambe aki ment nem nagyon jutott sokra.
    Valahogy nem nagyon van sok esélyük főleg ha a city is összekapja magát.
    És a tottenhem nem élcsapata.
    realból ez neki visszalépés.
  • SLICK
    #9299
    na ez legalább feldobta a napomat (Y)