18069
11516154541516784228.jpg
  • smith09 #17264
    Érdekes h egy német újság teljesen reálisan leírja h mennyire jól járt a Frankfurt hiszen jorábbi csapatában a hannoverben sk gólt lőtt igazai vezér volt.
    a hazai lapok meg kb lehúzzák folyamatosan. menjenek a pi**ba.
  • banok
    #17263
    Huszti Szabolcs
    Csangcsun Jatai -> Eintracht Frankfurt
  • 6unn3r
    #17262
    Hivatalos. Pep a szezon végén távozik. Carlo helyettesíti majd.

    Utoljára szerkesztette: 6unn3r, 2015.12.20. 13:38:29
  • bakkerman
    #17261
    Es mindezek mellett TOVABBRA SINCS semmi hir arrol,hogy Pinyö merre folytatja a karrierjet...nonszensz a mai ujsagiras basszameg!
  • limperatore
    #17260
    mihajlovics
  • 6unn3r
    #17259
    Olyan vicces. Mármint a média. Egyes vezető sportlapok meg vannak arról győződve, hogy a Chelsea már megállapodott Carlo Ancelottival, akinek a segédje Shevchenko lesz. Más vezető sportlapok viszont azt írják, hogy Carlo nem a Chelseavel, hanem a Bayernnel állapodott meg, mivel Pepnek szándékában áll az idény végén lelépni Münchenből, hogy kipróbálja magát a Manchester City edzőjeként a Premier League-ben. Mindezek mellett, belsős londoni forrás szerint már javában folynak a tárgyalások Abramovics és Juande Ramos között. Hogy a lista ne legyen hiányos, felmerült pletyka szintjén még néhány név: Simeone, Capello, Conte, Emery, Rogers.

    Utoljára szerkesztette: 6unn3r, 2015.12.17. 23:15:43
  • LasDen #17258
    Hiddink
  • szucsy89
    #17257
    Mourinho off. Ki lesz az utódja?
  • bakkerman
    #17256
    Na neki a golrekordjat senki se fogja megdonteni az biztos :D
  • 6unn3r
    #17255
    Nem nagyon esett szó róla, de időközben visszavonult Rogério Ceni is.
    Ha hinni lehet a statisztikáknak, akkor 1231 (!) mérkőzésen lépett pályára és kapusként 131 gólt szerzett. Híres volt ugye nagy szabadrúgás góljairól. 42 évesen akasztotta szögre a csukát és a kesztyűt.
  • smith09 #17254
    Ismerős.

    Telik az a rohadt idő. .-))
  • bakkerman
    #17253
    Komoly hogy megy az idő,nem is olyan régen ezekkel a srácokkal még a CM-ben/FM-ben/FIFA-ban bohóckodtunk,most meg már edzők :D
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2015.12.04. 16:54:27
  • 6unn3r
    #17252
    Jimmy Floyd Hasselbaink meg a QPR menedzsere lett.
  • bakkerman
    #17251
    Azta,az meg megnagyobb durvasag :D Neville brothers on tour Valencia :DD
  • zaki
    #17250
    wtf. occse meg az asszisztense.
  • karajjj
    #17249
    Azt olvastam, hogy csak vasárnap este érkezik, addig a tesója helyettesíti.
  • bakkerman
    #17248
    Én lefordultam a székről,és pont ellenünk kezd a hétvégén
  • karajjj
    #17247
    Pfúúú, az nem semmi! :D
  • 6unn3r
    #17246
    Gary Neville a Valencia új menedzsere a szezon hátralévő részében.
  • LasDen #17245
    Klopp lesz
  • bakkerman
    #17244
    Pinyö meg mindig szabad...
  • LasDen #17243
    Brendan Rodgers
    Liverpool--->free agent
  • bakkerman
    #17242
    Sajnos ez van...vagy igazodik hozza egy menedzser,klubtulaj,es azt mondja oke,ez van de kellenek a jo jatekosok es belenyul a tarcaba,vagy nem adja meg magat. Nincs aranyossagban az elkoltott penz az eredmenyekkel ez teny ( City ), de tobb olyan pelda van hogy amelyik csapat meg soherkedik,es nem igazodik a piachoz,az nem fog elerni semmit.
  • LasDen #17241
    hagyjuk az árakat. Évek óta ez van, felesleges rinyálni miatta....
  • 6unn3r
    #17240
    Most őszintén. Sterling 60+ millió, De Bruyne 75 millió, Martial 50+ (?) millió....
    Nem normális a világ ezekkel az árakkal. Alexis meg Özil ebben a tekintetben áron alul érkezett.
    De mégis hova kellett volna még mezőnyjátékos? A vkp posztot elismerem, old story. Talán klasszikus csatár. Talán. De kit? Benzema? 90 milláért? LoL Bírom Benyát és el tudnám képzelni Londonban, de nem ennyiért. Akkor kit? Falcaot kölcsönbe? :D Mondjatok már olyan klasszikus csatárt, aki le is tett már valamit az asztalra, folyamatosan bizonyítja képességeit és nem egy egyszezonos csodajátékos és akit értelmes áron meg lehet szerezni! Szerintem a keret adott. Nem azt mondom, hogy nem lyukas, de tele van sokoldalú játékossal. Én személy szerint elégedett vagyok a kerettel, és ha tartósan meg tudnák tartani egyénileg és csapat szinten is a jó formájukat, akkor a világ legszebb futballt játszó csapatai közé tartozhat az Arsenal. Sőt, máris oda tartozik, csak a folytonosság, a stabilitás hiányzik.
  • zaki
    #17239
    Es meg igy es behozza majd a bringat az elso 3ba, az lesz a vicc.
  • LasDen #17238
    biztos olyan, mint mamám volt. Koszos, alig jó, de működik, akkor minek újat venni....
  • bakkerman
    #17237
    jó...
  • szucsy89
    #17236
    http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016/eb-2016-ibra-kiakadt-ibra-kiosztott-ibra-kivonult-video-2435871

    klasszik ibra :D
  • LasDen #17235
    a semmire szobrot, az aztán a munka :D
  • bakkerman
    #17234
    Ez a best kifogasa wengernek :D Ha egyszer szobrot kap a stadionjuk elott biztos ez lesz rairva :D
  • szucsy89
    #17233
    utóbbi
  • LasDen #17232
    mert nem volt olyan játékos, aki elérhető lett volna és erősítést jelentett volna a csapatnak. Vagy csak idióták dolgoznak ott és nem találtak egyet se....
  • limperatore
    #17231
    szegény szurkolók
    h nem húzták még faszra?
  • szucsy89
    #17230
    az arsenal meg nem igazolt mezőnyjátékost :DDDDD

    wenger pro
  • limperatore
    #17229
    vicc hogy milyen pénzeket költ az mu 0 játékosokra :D
  • Darthmushroom
    #17228
    legutóbb én már messze nem ilyen vad számokat olvastam, ezek az első hírek voltak még tegnap és azok se komoly forrásokból. Én ma már azt olvastam h még az 50m-t se most fizeti a klub hanem ennek is csak egy részét fizeti idén. a bónusz feltételek meg enyhén szólva erősek ami esetén fizetni kéne, gólkirályi cím (első három évben), legjobb fiatal (első három évben) aranylabda stb..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igazat talán soha nem tudjuk meg mert a United nem nagyon szokta reklámozni de az ilyen francia meg angol blikk híreket el kéne elfelejteni, meg vicc h "a legjobb" magyar sportújság is leragad ezeknél

    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.09.01. 19:42:04
  • szucsy89
    #17227
    balfasz mu
  • bakkerman
    #17226
    (50 millio kápé,ha teljesulnek bizonyos feltetelek akkor kapjak meg a plusz 30-at)
  • bakkerman
    #17225
    Anthony Martial
    AS Monaco -----> Manchester United
    80 millio euro
    Forras: MU hivatalos oldala