18069
11516154541516784228.jpg
  • LasDen #10218
    hogy legyen más is...:D

    Luis Enruiqe
    Barca B--->>AS Roma
  • Effe88
    #10217
    jaja
    és az a durva hogy hiába van rohadt sok pénzük ez még lószarra nem elég
    csak a 7.ek az orosz bajnokságban az anyagiak terén..szal semmi értelmük nincs...
  • [HUN]FaTaL
    #10216
    Csak ez nem előre, hanem (az anyagiakat leszámítva) visszalépés, nem is kicsi. Nevenincs csapat.
  • ForzaInter
    #10215
    ennyi pénzért hülye lett volna nem odaigazolni:D 5 millio euro évente kurva sok, ennek jó ha felét (de talán még annyit sem) ha megkapta volna más csapatnál.. bírom azért azokat akik most szidják:D szerintem ebben a helyzetben mindenki ugyanígy tenne a helyében.. monitor mögül könnyű okoskodni.. ezek a juventus meg a többi nagycsapatok érdeklődéseinek a nagy része meg csak pletyka volt.. angol, olasz, spanyol, német középcsapatok se lettek volna neki nagy előrelépés..
  • karajjj
    #10214
    #10207
  • DjDano
    #10213
    Valaki vicces kedvében volt:

    http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Anzhi_Makhachkala
  • Monoton
    #10212
    Nézzétek a fókuszt.
  • Tyler1
    #10211
    az.


  • [HUN]FaTaL
    #10210
    Az ő karrierjének is vége. Miért nem maradt akkor a seggén bazz, áh...
  • Casillas
    #10209
    mondjuk én Zimány Lindát a pro-hoz tenném, ha előttem térdelne
  • karajjj
    #10208
    még Tony Romo is bennevan :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #10207
    Játékoskeret :D
  • IXEMGabeo
    #10206
    ha átigazol Csecsenföldre, akkor ugyanúgy fog járni, mint Huszti, bár anyagi gondjai nem lesznek, dehát a futball szeretete itt már semmit nem számít...
  • Effe88
    #10205
  • WuFraZselic
    #10204
    hivatalos? nem. akkor mit tepersz?
  • bakkerman
    #10203
    1 dolog

    A Nemzeti Sport Online értesülései szerint Dzsudzsák Balázs megegyezett az Anzsi Mahacskalával. Információnkat az orosz Szport Ekszpressz napilap is megerősítette. A szélsőn ma Olaszországban végzik el az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokat.

    azért ahhoz elég nagy pofa kell,hogy olyat leírjanak,hogy ma megy orvosira...98% hogy odaigazolt
  • bakkerman
    #10202
    így van,vagy a tuttomerkátun
  • Effe88
    #10201
    majd ha a gazettában megjelenik akkor lesz hiteles:)

    na csak hülyülök:D:D:D
  • FSpofon
    #10200
    - moderálva -
  • WuFraZselic
    #10199
    3 dolog

    1. "confirms Anzhi Makhachkala interest" nem egyenlő, hogy leigazolták. ergo még sehova sem ment. vagy lehet én tanultam eddig rosszul az angolt.

    2. "he stated to Blikk" - seriously?!

    3. Goal.com
  • fsgh
    #10198
    srácok komolyan?:D

    "he stated to Blikk."

    Én itt nevettem fel.
  • bakkerman
    #10197
    a futball szó lemaradt a kurva elől,bocsi,szal futballkurva.
  • LasDen #10196
    2012/13-tól átálnak a szeptember-május rendszerre ők is.....
  • szucsy89
    #10195
    ‎2010. július 23.
    "A középpályást az átigazolások időszakában megkereste a Fenerbahce, de egyelőre nincs szándékában a törököknél játszani. „Nagyon kecsegető az összeg, amit ajánlottak, de nem olyan játékos vagyok, akinek az a célja, hogy kétmillió euró fölött keressen. Én spanyol vagy olasz csapatban játszanék szívesen, csak azért nem mennék el Törökországba, hogy ne legyenek anyagi gondjaim.” "
  • pinnacle
    #10194
    Szerintem jól döntött. Egy HSV,Lille,Malaga se lett volna előrelépés neki. A PSV-nek mindenképp pénz kellett, szóval a kérdés nem az volt, hogy eladják-e, hanem h. mennyiért.

    Pro:
    - Kecisok pénzt fog keresni. Tudom, h. mint sima fociszurkolót ez engem miért érdekelne, de ha már lázadni tudok, h. jaj elbaszta a karrierjét akkor ezt is figyelembe lehet venni.
    - Nagy a valószinűsége, hogy köv. évben Európai porondon játszik.
    - Pénz van, pénzéhes állatok mindig vannak, így elvileg nincs akadálya a jó csapattársak vásárlásának se.
    - Orosz liga jóa:D

    Kontra:
    - Ápr.-Nov. bajnoki rendszer.
    - Ha szarul áll a csapat, valszeg nem fog tudni visszakapaszkodni vmi jó Nyugat-Európai csapathoz.
    - Zimány Lindus :D
    - Hazai közvélemény megbélyegzi.
  • Oziris666
    #10193
    Szted hány kurva keres ennyit?:DDDDDDDDDDDDDDD

    Nem értem amúgy miért van mindenki meglepödve innen is látszik h semmi normális csapat nem akarta!Az ilyen nagy klubbok nevei mind kamuk voltak...
  • bakkerman
    #10192
    nem vicc,ma ment rómába orvosira. sőt,a hírek szerint ÉVI 5 MILLIÓ EURÓT FOG KERESNI 2014-ig. gratulálok balázs,asszem ezeket az embereket hívják KURVÁKNAK
  • báttyó02
    #10191
    nebasszmár,ez ugye csak vicc?
  • geo91
    #10190
    csak hogy szokjátok...

    Джуджак
  • zaki
    #10189
    még nem hivatalos, reménykedek benne, hogy nem is lesz az.
  • bakkerman
    #10188
    kedvenc magyar játékosom volt...ISTENEM MILYEN MAGASSÁGOKBA JUTHATOTT VOLNA...
  • Monoton
    #10187
    Nagy előrelépés :DDD
  • pilboy
    #10186
  • rajkonnen92
    #10185
    Dzsudzsák Balázs PSV->Anzhi Mahacskala
    link
  • bakkerman
    #10184
    már nem...már a Qatar Foundation hódít...:S :@
  • Monoton
    #10183
    Jó jó, tudjuk, hogy az UNICEF a menő :DDD
  • bakkerman
    #10182
    igényes a mez szponzoruk,UNESCO :DDD
  • karajjj
    #10181
    hopp most nézem, hogy már nike mezük van, eddig valami kínai szarjuk volt :D
  • bakkerman
    #10180
    de ott nem arab owner volt :) melegén meg az van
  • Monoton
    #10179
    Tavaly a Hercules-nel is keszultek valamire. :)