18069
11516154541516784228.jpg
  • DONGUBA
    #12980
    ?
  • Voyager5
    #12979
    Militonal nem jobb
  • mrroma
    #12978
    hat jobb mint Milito!
  • limperatore
    #12977
    guba a 8 általánosával :D
  • Hunor88
    #12976
    Olyan nincs hogy a világ legjobbja, csak jó van...
  • Hunor88
    #12975
    Amúgy meg a Serie C/2 B jobb mint a spanyol
  • Rudee
    #12974
    Akkor ennyi erővel Raúl a világ legjobbja, és az is marad kb 20 évig...
  • Rudee
    #12973
  • Grove4
    #12972
    Guba már csak azért szól be, hogy ellent mondjon neked! :D:DD:D:D:D
  • Hunor88
    #12971
    Milito többet tett az Interért, mint Villa a Barcáért. Ki is a jobb? Ja persze hogy Villa, mert ő több kupát nyert és több fizetést is kap...
  • Fyrex
    #12970
    nyugi, Van Persienél számít hány gólt lőtt, Milito esetében nem

    Higu és Benzema esetében számít kinek lőtték, Persienél nem

    nem értem mi olyan bonyolult neked ebben, kihozza a végén hogy Milito az isten :DDDD
  • DONGUBA
    #12969
    Yay istenem ez a 10 eves poenod ha nem tobb.....milito egy fos VIlla mellett elbujhat...te irtad nem jobb Villa mert el volt torve a laba...Van persie is sokkal jobb mint milito...sot nala barki jobb
  • Hunor88
    #12968
    Ezt mond egy kis csapatnak. Miért játszol, a pénzért, trófeáért, vagy a szurkolókért.
  • Rudee
    #12967
    Nincs semmi, nem kell háborogni. Csak ha Higu és Benzema esetében Neked szemet szúr, hogy milyen ellenfeleknek lőnek gólokat, akkor meg kéne nézni másnál is, nem?
  • Fyrex
    #12966
    ki mindenki? :D te melyik topikot olvasod most komolyan? :D
  • Hunor88
    #12965
    De tényleg nincs olyan hogy jobb csatár. Mert az egyik ebben jobb, a másik abban jobb.
  • limperatore
    #12964
    itt most van periseről volt szó te pizzafutár :D inkább vigyél ki 2 sonkásat
  • Rudee
    #12963
    Te dolgozol? Ha igen, akkor miért mész be? Azért hogy jól érezd magad, vagy azért, hogy a teljesítményeddel meg tudd tartani a helyedet? Szerintem nem kérdés.

    Nem mellékesen a szurkolókból inkább vált ki elismerést az, ha valaki gólokat lő, mint hogy elbassza a helyzeteit.
  • Fyrex
    #12962
    azért mert egyedül te állítod itt hogy milito jobb mint a realosok? és mindenki körberöhögött? és már minden irányba megpróbáltál kerülni, hogy igazad legyen?

    aranyos :) személyeskedj még egy kicsit, hátha addig megtalálja a kedvenced a góllövő cipőjét
  • Hunor88
    #12961
    Hát érdekes, hogy mindenki neked írja ezt, te pedig mindenkinek :D
  • limperatore
    #12960
    és akkor mivan rudee? ne szopass már itt a hülyeségeiddel, bajnokság kis csapatok ellen dől el

    kit érdekel ha nem lő a manchesternek 2 meccsen gólt, ha a többinek lő 30-t?

  • DONGUBA
    #12959
    Te atombuta vagy....egy DAVID VILLA torott labbal is jobb mint a Milito.
  • Fyrex
    #12958
    megint csak azt tudom mondani, olvass barátom, olvass mielőtt beleszólsz egy vitába :)
  • mrroma
    #12957
    szerintem nincs ezzen mit vitatkozni(csak annak aki akar), vilagos hogy Messi es Ronaldo utan van Persie a legjobb pilanatnyilag.
  • limperatore
    #12956
    sztem neked vmi bajod van hallod
  • Rudee
    #12955
    Várjál, mert a végén az jön ki, hogy van Persie jobb mint Milito

    Amúgy Ő se a nagyok ellen villogott, nézd csak meg. Blackburn, Norwich, Sunderland, Stoke, Milan , Bolton... ezeket tömte.

    A Chelsea elleni triplája az, amire meg lehet emelni a kalapot.
  • Hunor88
    #12954
    Szerintem ilyet senki nem mondott, de mindegy :D
  • Hunor88
    #12953
    Na figyelj, ha az olasz bajnokságban 1-0-ra nyer egy csapat, az 3 pont, ugye? A spanyolban általában a Real 5-0 nyer, az is 3 pont. Akkor számít az, hogy 4 góllal többet rúgtak? Mikor úgy is az egymás elleni számít?
    És a bajnoki címeknél megmondtam, hogy ez nézőpont kérdése, hogy mit akarsz, sok trófeát, vagy elismerést (kettő nem ugyanaz).
  • Fyrex
    #12952
    ahol nem lő gólt a csapat, ott valóban nem az alapján ítélik meg, de nem akarok fájó pontra tapintani :DDDDD

    egyébként nem bírom felfogni ép ésszel, hogy valaki ennyit tudjon arról magyarázni mindenféle kerülőutakon hogy miért jobb diego milito, ismétlem DIEGO MILITO mint benzema meg higuain.... diego milito XDDDDDDDD
  • limperatore
    #12951
    a világ két legjobb csapatát fikáztad, és egy 33 éves csatárt istenítessz akinek 1 jó szezonja volt

    itt mondtál ilyet

    a jó szezonjának meg nézz utána van interneted tudod használni
  • Effe88
    #12950
    rohadtul de had gyűrjék csak egymást:D:D:D
  • Hunor88
    #12949
    Ott a pont és kész. :)
  • Rudee
    #12948
    Ha nem a rúgott számít, de még csak nem is bajnoki eredmény, akkor mégis mi?? Hány bedobásuk volt a támadó térfél bal feléről? Vagy hogy jobbról hány szögletet végzett el bal lábas játékos?
  • limperatore
    #12947
    aha, tehát a csatárt a gólok száma alapján ítéljük meg ugye

    van persie 30 gólt lőtt a bajnokságban, az ANGOL bajnokságban, nem a bohóc spanyolban, ahol higu meg benzema 20 körül lőttek

    és david villa nyilván jobb játékos hisz elvolt törve a lába x hónapig

    nem csodálom h sose olvastam még a hozzászólásaidat :D
  • Fyrex
    #12946
  • Hunor88
    #12945
    :D ez kellett, de most tényleg
  • pilboy
    #12944
    "kicsit" ez már off, nemde?
    és uncsi
  • Effe88
    #12943
    már közel van:)
    remélem este bejelentik
  • báttyó02
    #12942
    mit kell vitatkozni hogy ki a jobb csatár,mikor tudjuk hogy Cissé mellett ezek mind elbújhatnak?
  • Fyrex
    #12941
    "ki fikázta a realt meg a barcát?"
    idézd hogy én hol mondtam ilyet

    "higuain meg benzema aztán kurva nagy csatárok :D"
    ahogy látom egyébként te

    "belekeverted az Intert"
    én csak utaltam a csapatodra, te kezdtél el viccelődni
    "egy jó militot meg se közelít az a 2 csatár"

    "nem 1 jó szezonja volt"
    hallgatlak a többiről, mesélj


    kérem, nyugodtan próbálja meg újra uram :)