18069
11516154541516784228.jpg
  • Hunor88
    #13060
    Engem nem az zavar, hogy Van Persie a riválishoz igazolt, hanem ez a sok okoskodó aki azt mondja, hogy jól tette, mert ott úgysem nyert semmit. (nem kell újabb vita)
  • Mor3llo
    #13059
    te magasságos Atyaúristen :DDDDDD
  • DasIsFuck
    #13058
    szerintem az arsenal drukkerek viselkedése undorítóbb.

    ha már utálni akarnak vkit akkor tehetnéke zt az edzőjükkel vagy vezetőségükkel, ők tehetnek arról, hogy nem ér el semmit az arsenal.
  • DasIsFuck
    #13057
    Hívjuk csak Magyarnak, mert úgyis mi vagyunk a legfasisztább,antiszemita náci kommunisták egész európába...:/
  • szucsy89
    #13056
  • szucsy89
    #13055
    ne mondjon semmit.
  • Casillas
    #13054
    mégis mit kellett volna mondania? a 2-es mezt választottam, mert másodikok akarunk lenni az arsenal mögött, ami mindig is álmaim klubja marad, és soha többé nem tudok tükörbe nézni, amiért így cserben hagytam őket?
  • jAsOn VoOrHeEs
    #13053
    Jose Bosingwa
    Chelsea > QPR
    Free transfer

  • Rudee
    #13052
    Lehetett volna duplanullás is, mert az elmúlt években annyi mindent nyert :D
  • szucsy89
    #13051
    Van Persie: A 20-as mezt választottam, azért vagyok itt, hogy megnyerjük a Manchester United 20. bajnoki címét!


    Azért ez elég undorító nyilatkozat...
  • Effe88
    #13050
    Simao Sabrosa

    Besiktas-->Espanyol

    link
  • Effe88
    #13049
    Dorge Kouemaha

    Club Brugge-->E.Frankfurt

    Carlos Zambrano

    St.Pauli-->E.Frankfurt

    link
  • jAsOn VoOrHeEs
    #13048




  • gabber_saviola
    #13047
    na végre ufficsálé lett a RVP transzfer, megértem, hogy csóri srác 29 évesen lelépett. Amúgy Giroud simán pótolni fogja.
  • mrroma
    #13046
    igen de az is igaz hogy az utolso BL es EL elodontokben 5 spanyol csapat volt, tenyleg a ket gigasz melet nincs eselye senkinek a bajnksagban, de Europa tobbi bajnoksaga is le van maradva a Spanyol bajnoksagtol!
  • mrroma
    #13045
    erdekes kijelentes, de ez a te velemenyed csak!!!
  • Tyler1
    #13044
    Ezek szerint nem volt itt se Juve, se City a képben.

    "Ez volt az, ami lehetőséget adott nekünk. Ha nem mondta volna az Arsenalnak olyan meggyőzően, hogy ő a Manchester Unitedhez akar igazolni, akkor a tárgyalások hamar véget értek volna - így csak egy tárgyalás maradt, mégpedig arról, hogy megegyezzünk az árban az Arsenallal, hiszen senki más nem volt a képben, mivel a fiú eltökélt szándéka az volt, hogy a Manchester Unitedben folytassa."
  • Hunor88
    #13043
    Igen, de nem sokára minden bajnokságnál így lesz, ha nem változik valami... (Európában)
  • szucsy89
    #13042
    fu de furcsa így látni :D
  • Balázs 17
    #13041
    semmi címersmacizás?
  • bakkerman
    #13040
    a spanyol bajnokság pár éven belül becsődöl,ez nyílvánvaló,a spanyol gazdaság nagy szarban van (nagyobban mint a miénk!),amit megérez minden csapat,a felhalmozott hitelekkel most a vihar kellős közepén kéne elszámolniuk,de nem tudnak.A két gigásznak jelenleg stabil a helyzete,(nálunk a politika miatt,a Realnál Perez miatt),de hosszútávon nekik se lesz jó ez ami most van.
  • arsnl
    #13039

  • Fabio Capello
    #13038
    látod, pont ezért utáltam meg a spanyol ligát, fényévekkel el van maradva a 10 évvel ezelőttitől, gyakorlatilag két csapat és azok sztárigazolásai körül forog az egész liga. Hol van már a bajnokesélyes Valencia, Sevilla, Betis...

    Egyszerűen az összes bajnokság elkurvul, lassan már nem is kéne meccseket játszani, hanem elég tőke alapján sorbarakni őket...
  • Tyler1
    #13037
    Micsoda?:DDD
    Szerintem nézz utána a fasizmus jelentésének, mielőtt hülyeséget beszélsz.
  • WuFraZselic
    #13036
    tök jó, hogy olyan posztra igazolt a Monaco, ami Ranierinél nem létezik :DDDD "irányító vagy? nézzük mire mész a balszélen"
    amúgy nagy igazolás, és mivel nem egy topklub vitte, lesz is lehetősége fejlődni (nyilván, egy elsőosztályú Monaco jobb lenne neki). nagyon kíváncsi vagyok rá, az argentín bajnokság legjobbja volt tavaly, ha jól tudom 94es születésű

    az ilyen igazolásokat preferálom, egy dél-amerikai sztárjelöltnek nem a Unitedhez meg a Barcához kéne mennie, hanem PSV, Marseille szintűekhez, ahonnan tényleg "kész" játékosként mehetnének tovább, mint anno Ronaldo. őt a PSV ilyen 5millió dollár körül vette, és 11-2 körül adta tovább a Barcának. de nyilván ez elképzelhetetlen, mert egy 30 milliós árcédulával nem tud mit kezdeni egy említett kaliberű csapat. pedig pl Damiaonak is jót tenne, ha nem rögtön a Realban folytaná a karrierjét, hanem teszem azt a Valenciában
  • bakkerman
    #13035
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    éljen mussolini
  • limperatore
    #13034
    jaja jó arc, fasiszta
  • bakkerman
    #13033
    pénzbirság/eltiltás>visszatérés>első meccs páros lábbal az ellenfélbe,piros> és indul minden újra ASD:ASSGD
  • Tyler1
    #13032
    Bartont sajnálom ha elmegy, a PL egyik színfoltja az az ember.
    Sípszó->bunyó->piros->bunyó :D
  • Effe88
    #13031
    Javier Garrido

    Lazio-->Norwich kölcsön

    link
  • jAsOn VoOrHeEs
    #13030
    Pár még egyelőre nem hivatalos transzfer a Sky szerint:

    Joey Barton > Marseille (kölcsön)
    Jose Bosingwa > QPR
    Gaston Ramirez > Southampton (klubrekordot jelentő átigazolási összeg)

    Ibrahimovic - Barton összecsapás pikáns lesz. :D
  • bakkerman
    #13029
    a világ bármely pontján több nőt kaphatna meg,mint amennyi eddig veled egyáltalán szóbaállt,az arcáról pedig nem tehet,balesete volt,a játékát pedig még nem láthattad szerintem,mert akkor nem írnád így le
  • szabii98
    #13028
    tehet róla hogy autóbalesetben megsérült?
  • Grove4
    #13027
    "based on true story" :DDDDDDD
  • LasDen #13026
    menekülés a győzelembe....stallone rohanna leforgatni a remaket...:DD
  • Mor3llo
    #13025
    mire alapozod ezeket a csodálatos jelzőket?
  • Mor3llo
    #13024
    A csaj már korábban elismerte, hogy nem tudhatták, hogy hány éves. Nem lesz ebből semmi.

    Mondjuk nagy "poén" lenne, ha Breno után Ribéryt is bevágnák a sittre tőlünk...kész börtönválogatott jönne ki :DD
  • attiGT
    #13023
    riberyvel ki feküdne le? nem hiszem hogy van annyi pénz... akkkora egy ocsmány undorító szarházi lúzer játékost/embert nem láttam
  • szucsy89
    #13022
    Nem átigazolás de:

    A Daily Mail beszámolója miatt akár egyéves börtönbüntetést is kaphat Franck Ribéry és Karim Benzema, ha bebizonyosodik, hogy mindketten tisztában voltak azzal, 2010-ben egy kiskorú prostituálttal létesítettek szexuális kapcsolatot.
  • Effe88
    #13021
    milan bisevac

    psg-->o.lyon

    link