18069
11516154541516784228.jpg
  • WuFraZselic
    #13100
    Ibra és Silva eladása után nem érezte elég erősnek a csapatot. lassan 1 hónapja eligazoltak, és Zapatán kívül érdembeli erősítés nem érkezett
  • hedonist
    #13099
    Miért? Összeveszett vkivel?
  • ForzaInter
    #13098
    Cassano kérte, hogy adják el.
  • Voyager5
    #13097
    Milan Lab lehet aztmondta, hogy nem kell vele már hosszútávra tervezni.
  • bakkerman
    #13096
    így elsőre azt mondanám a Milan járt jobban(mondjuk az 7 misi epic fail kopasztól),majd kiderül
  • WuFraZselic
    #13095
    is-is
  • Fabio Capello
    #13094
    Max 3-5 millát adtam volna még mellé, de hét és felet, főleg a jelenlegi lutri Pazzinire... Mondjuk, ha bejön neki a váltás, és felpörög, akkor viszi a hátán a csapatot, az biztos.

    Ti pedig mire igazoltátok Cassanot, előkészítőnek, vagy befejezőnek?
  • WuFraZselic
    #13093
    Antonio Cassano
    Milan > Inter

    Giampaolo Pazzini
    Inter > Milan

    Cassano mellett még 7.5 millió eurót kap az Inter

    forrás
  • Voyager5
    #13092
    César Azpilicueta

    OM -> Chelsea

    hivatalos info még nincs.
  • Effe88
    #13091
    Stuart Taylor

    Man city-->Reading

    link
  • hedonist
    #13090
    Ez kurvajó:D mind1 neki csak Manchester legyen.
  • attiGT
    #13089
    hahaha so true
  • Steve Downie
    #13088
    Howard Webb completes shock move to Man City
    (Így már érthető, kinek a helyére érkezett RvP)
  • arsnl
    #13087
    Song
  • Effe88
    #13086
    Alexander Büttner

    Vitesse-->Manchester United

    link
  • Darthmushroom
    #13085
    Moyes szokás szerint megint jól igazol.
  • arsnl
    #13084
    Kevin Mirallas
    Olympiakos -> Everton
    evertonfc.com
  • szucsy89
    #13083
    Elvileg a Roma elfogadta a city ajánlatát De Rossiért (30m).
  • arsnl
    #13082
    már nem azért, de egyetlen meccs alapján kijelenteni, h nincs aki rugdossa gólokat...:D
    tény RvP nem éppen a legkönnyebben pótolható játékos, de hát minden évben elmegy kb a legjobb playa, minden alkalommal mondják, h top4 kizárva aztán lám lám. legalább nem az lesz mint tavaly h mindenki tőle várta megváltást, amit néha hozott is azért, de egész bajnokságba ő hagyta ki a legtöbb tiszta ziccert is. sztem is jobbak leszünk. de off vége:D
  • Rudee
    #13081
    Simao
    Besiktas -> Espanyol

    Mathieu Valverde
    Lyon -> Anorthosis

  • DasIsFuck
    #13080
    szerintem logikus lépés eligazolnia ha már évekig nem nyert semmit ott.
    Nyilván szeretne nyerni egy kupát.
    Nem hiszem h az meg h hova igazol nagyon tartozna az arsenal drukkerekre.

  • szucsy89
    #13079
    Overmars, Petit, GvB, Henry, Hleb, Cesc… Song. #FCBarcelona have spent €155m (more or less) on #Arsenal players in the last 12 years
  • Kaplan
    #13078
    Van az a mennyiség ami után már nem lesz szomjasabb az ember.
  • Rudee
    #13077
    Nem mondtam, hogy Te ugrottál :)

    Amúgy nem, annyira nem vagyok oda érte. Csak szomjasabb leszek tőle :DDD
  • Kaplan
    #13076
    "Felhívnám a figyelmed arra, hogy csak 1 évvel maradunk el a kedvenc csapatod BL rekordjától, úgyhogy merész dolog olyat kijelenteni, hogy nem lesz meg az 5. helyünk sem. (A Real Madrid 97 óta minden évben indul a BL-ben, az Arsenal rekordja 98 óta tart)."

    Itt megtörtént az összehasonlítás, erre reflektáltam. Tudom, hogy nem Te írtad viszont te vagy Real Madrid rajongó így téged is érint a kérdés. Viszont ha téged csak és kizárólag csökönyösen a saját véleményed érdekel akkor nincs is értelme eszmét cserélni.

    S nem "ugrottam" az értelmes véleményedre hanem elmondtam, hogy én személy szerint biztos vagyok benne, aminek egy fogadás keretében pikantériát is adhatnánk. Hisz te hiszed, hogy nem leszünk ott, én pedig igen. Gondolom te is szereted a sört. ;)
  • Rudee
    #13075
    Nem vagyok arrogáns, csak szó nem volt összehasonlításról. Sőt.
    Nem is értem, hogy hogyan került elő ez.

    Értelmesen kezdtem el véleményt formálni. Egy rossz szót nem írtam, csak a véleményem, hogy az a csapat ebben a formában nem sokra lesz képes. Erre meg egyből ugrani kellett valakinek.
  • Kaplan
    #13074
    Amúgy miért vagy ilyen arrogáns? :) Nem kifejezetten értem, hogy beszélgetni lehetne értelmes dolgokról akkor miért vannak olyan emberek akik azonnal taszítanak és arcoskodással próbálnak felülkerekedni. Mire jó ez a leszarom te mit mondasz, az a lényeg amit én írok felfogás. Zsákutca.
  • Rudee
    #13073
    Minek kéne figyelembe venni a 2 klub helyzetét? Összehasonlítottam őket? Nem. Majd ha ezt teszem, akkor nézni fogom az összes szempontot.
  • Kaplan
    #13072
    Nekem az ég egy adta világon semmi problémám nem volt a véleményeddel. Ezért mondtam, hogy szívesen "fogadok" a TOP4-t illetően. A folyamatos BL indulás statisztikája az tény és való, ott van papíron, feketén, fehéren. Szóval ebben a tekintetben tényleg nincs nagy "lemaradásunk" a királyi gárdától.

    Azt viszont illene figyelembe venni, hogy a két csapat gazdaságilag közel sincs egy súlycsoportban. Míg Ti meg tudjátok tenni, hogy keményen költekeztek (Itt most relatív, hogy ész nélkül vagy joggal.) addig nálunk teljesen más a helyzet. Ha jól tudom az Arsenal az egyik leggazdagabb klub a világon de a vezetőség miatt mégsem tudjuk ezt a pozíciót kihasználni. Ezen lehet vitatkozni, hogy a klub modellje mennyire jó.

    Alapvetően én azt gondolom, hogy egy ideális világban az Arsenal üzleti modellje kiemelkedő és eredményes lenne. De itt a bibi, az utóbbi években olyan szinten eldurvult a helyzet a futball világában, hogy képtelenség ezzel a felfogással eredményt elérni. Hiszem, hogy egyszer gátat szab a szövetség ezeknek az esztelen költekezéseknek. Irreális transzfer díjak, kegyetlen fizetések amik teljes egészében elveszik a klubok tradícióit és a játékosok valós értékét.
  • Rudee
    #13071
    Ó, jajj, kezdődik. Nehogy már kifejtsem a véleményem, ha másnak nem tetszik...

    Először is nem vagyok Rudikád. Másodszor meg fociguruba se éri meg őket megvenni, ez látható rögtön az első fordulóban :)

    Attól pedig nem lesz jobb egy csapat, ha éveken át a BLben szerepel. Elmegy minden értelmes játékos, de jobbat nem is érdemeltek az ilyen megnyilvánulások alapján. Tavaly legalább volt aki rúgdosta a gólokat, idén ennek jele nem látszik. Persze még van majdnem 2 hét, reménykedni lehet, de úgyse lesz értékelhető igazolás, mert skót a vezetőség.

  • Steve Downie
    #13070
    Csatlakozom, én is szívesen fogadok a jövő évi BL indulásunkban. Tavaly is kaptuk az ívet rendesen, hogy kiesőhely, stb.
    Rudikám, szerintem inkább a focigurura koncentrálj, és nyugodtan tegyél csak 3 Arsenalos játékost fordulónként :)
    Felhívnám a figyelmed arra, hogy csak 1 évvel maradunk el a kedvenc csapatod BL rekordjától, úgyhogy merész dolog olyat kijelenteni, hogy nem lesz meg az 5. helyünk sem. (A Real Madrid 97 óta minden évben indul a BL-ben, az Arsenal rekordja 98 óta tart).
  • Kaplan
    #13069
    Most van rá egy karton söröm, hogy leszünk a TOP4-ben. Győzelmi esélyeink évek óta nincsenek de az is biztos, hogy méltatlanul alá vagyunk becsülve. Tény és való, hogy nem szerencsés, hogy három év alatt eladtuk majdnem a komplett kezdő tizenegyünket... De ezen mi, szurkolók, sajnos nem tudunk változtatni.
  • Rudee
    #13068
    Szerintem nem lesznek ott sem. BL-ben meg... huhúú :)
  • szucsy89
    #13067
    nyilván nem arra gondolok hogy szétvernek mindenkit angliában, de top 3-4-5ben ott lesznek/lehetnek simán
  • Rudee
    #13066
    Jó?
  • szucsy89
    #13065
    és még így is jó lesz az arsenal... (ha jön helyette mondjuk M'Vila vagy Sahin)
  • Steve Downie
    #13064
    Pászmeg
  • arsnl
    #13063
    Arsenal agree terms with Barcelona for Song
    arsenal.com, gondolom hétfőn lesz teljesen hivatalos
  • ressy14
    #13062
    ,,legfasisztább,antiszemita náci kommunisták"
  • Effe88
    #13061
    „Olyan ajánlatot tettek, amire nem lehetett nemet mondani. Piszkosul sok pénzt kínáltak.”

    "Gaston Ramírez nem a szokásos sablont húzta elő, miután aláírt a Southamptonhoz":D:D