18069
11516154541516784228.jpg
  • limperatore
    #13140
  • Effe88
    #13139
    akkor legyen moggi:)az is juvés:)
  • Grove4
    #13138
    +1
    Vannak még értelmes Madrid szurkolók. Teljesen igazad van, mindenhol megvan, csak nem mindenhol derül ki.
  • arsnl
    #13137
    Adebayor
    man City -> Tottenham végre valahára sikerült leigazolniuk. vicces, h Citynél 175ezer font/hét fizetésen volt.
  • szucsy89
    #13136
    Facebookról: Modric már Madridban van

  • szucsy89
    #13135
    Az tényleg jó lenne a stadionok miatt, meg kicsit megindulhatna újra a fociőrület, bár az olaszokra jellemző is.
  • Voyager5
    #13134
    "csak sajnos lassan a sok büdös csaló teljesen szétb*ssza az egészet"

    Ez a nagy probléma. A másik meg az, hogy szvsz. az összes ligában vannak manipulációk, és ez kurva szomorú. Szerintem csak idő kérdése és a többi ligában is előkerülnek majd az érdekességek.

    Serie-A pedig második kedvencem, nemtudom, hogyan lehetne fellendíteni.
    Talán egy VB rendezés jót tenne Olaszországnak.
  • Grove4
    #13133
    Conte sem csaló, olvass kicsit utána! :) De amúgy egyetértek a hozzászólásoddal.
  • Rudee
    #13132
    Volt, igen. Ahogy írod, volt és voltak. Részemről ennyi.
  • Effe88
    #13131
    hát azért 2 éve is volt egy inter...előtte meg a milan,juve szóval mindig is meghatározók voltak...
    én amúgy szeretem az olasz ligát csak sajnos lassan a sok büdös csaló teljesen szétb*ssza az egészet mint pl,conte és társai(tisztelet a kivételnek)
  • Grove4
    #13130
    Hagyjad, nincs értelme.
  • Rudee
    #13129
    Olaszok hol meghatározók? Azok az idők már elmúltak. Az előző kiírásokban pont addig jutottak, mint a Madrid. Tavaly még addig sem.

    Egyébként meg inkább essen ki a csapat emelt fővel, mint hogy egyszer is csalással vádolják...
  • szucsy89
    #13128
    Na ezért utálom én a Realt, az ilyen szurkolói miatt, komolyan mondom 90%-uk ilyen gyökér... inkább azon gondolkozz el, hogy ti 10 éve a több száz milliós költekezésetekkel BL döntő közelébe nem értetek, míg az olaszok rendre meghatározóak, ha megy nekik, ha nem.
  • WuFraZselic
    #13127
    egy olasz klub elnöke sosem adná át a többségi tulajdont egy orosz/arab (Inter esetében kínai) befektetőnek

    erről volt is pár éve egy nagyon hosszú, nagyon jó cikk, sajna nem emlékszem hol... pedig egy AC Milan név csábítóbb, mint egy PSG, Malaga, City, vagy épp Chelsea

    más kérdés, hogy az olasz foci valóban lefelé tart, és a 06os és a mostani bundabotrány is csak ront ezen
  • limperatore
    #13126
    Uristen
  • ressy14
    #13125
    xD
  • hedonist
    #13124
    egy erős hasonlat de igaz:

    Olaszországban a bundázás tényét tagadni olyan, mint a Holokausztot tagadni.

    :D
  • Grove4
    #13123
    Nem kell olvasni, úgyis túlképzett vagy a témában (meg úgy általában mindenben... gondolom). :)
  • Grove4
    #13122
    Ilyennel vitatkozni sem állok le.
  • Rudee
    #13121
    Okan Kose
    PSV -> Genclerbirligi
    ingyen

    Niklas Moisander
    AZ -> Ajax
    ~3m €

    Sebastien Bassong
    Tottenham -> Norwich City
    ?? €

    Anderson Conceicao
    Figueirense -> Mallorca
    kölcsön

    Hector Canteros
    Velez S. -> Villarreal
    kölcsön

    Stefano Okaka Chuka
    Roma -> Parma
  • Rudee
    #13120
    Irodalmat? Le merték írni a szégyenüket? :D

    Egyébként nem kell olvasni, a szövetség lépései kellőképpen bizonyítják, hogy mi történik. Persze tudom, csak azért zárták ki a Juve-t anno, hogy a nép megnyugodjon.
  • Grove4
    #13119
    Olvastál már róla irodalmat, vagy csak a sajtó faszságait fröcsögöd vissza????
  • Rudee
    #13118
    Van aki a pénzből játékost vesz, hogy eredményt érjen el. Délen egyszerűbb úton haladnak, ők meccset vesznek, hogy legyen eredményük :)
  • Rudee
    #13117
    Aha, csak az a baj, hogy a bajnoki címeket nem véletlen vonják vissza. Ez ugyan nem látszik annyira, csak puszta tény :)
  • bakkerman
    #13116
    elég megnézned a logóját

  • hedonist
    #13115
    a végeredmény ugyan az végülis..
  • Grove4
    #13114
    Épp annyi eszed van, mint amennyi látszik :)
  • Rudee
    #13113
    A gazdagok csapatot, az olasz meg meccseket vesznek. Ez a titok nyitja :)
  • hedonist
    #13112
    ? Pont ezért mondom, mert nyílván ő is erre utalt, erre reflektáltam, h örüljön nyugodtan, h az olaszoknál nincsenek pénzes klubok, csak majd amikor már a TV-sem közvetíti:) na mind1 megint persze ugrik mindenki, pedig semmi rosszindulat nem volt a kérdésemben, de másokban bőven van..
  • Grove4
    #13111
    Mondja ezt egy újgazdag milliárdos csapat szurkolója.
  • hedonist
    #13110
    Ja, és lassan NBI szint lesz, kinézetre már amúgy is az:D
  • mrroma
    #13109
    szerintem meg 60-ert se adnak oda
  • DasIsFuck
    #13108
    minél kevesebb a ribanc csapat annál jobb.
  • Voyager5
    #13107
    Elvileg most fogja bejelenteni, hogy marad a Romaban.
    Nehezen tudnám őt elképzelni más csapatban.
  • Effe88
    #13106
    lehet benne vmi
    azért szívműtét után játszani elég para
  • jAsOn VoOrHeEs
    #13105




  • limperatore
    #13104
    minek fektessenek be ha a másik csapat bírókat küld a meccsekre és így nyernek bajnokságot? :S
  • Voyager5
    #13103
    Olaszoknál már kiderültek a turpisságok :D
  • hedonist
    #13102
    Érdekes, hogy gyengül az olasz bajnokság, van valami oka, hogy ott nem fektetnek be az orosz, arab, távolkeleti, stb. egyéb milliárdosok?
  • Zegi Norbi HUN
    #13101
    Zlatannal nagyon jó haverok is voltak:) Egymást hátba rugdosták párszor:DDDD