506
Van egy csepp problémám :)
  • balcsi70
    #306
    Ez nekem szólt?Amugy probáltam már a ClonDVD-vel de az ugyebár csak egy Video_Ts mappát rak be.A Nero sem csinálja meg.Most a Video Studioval kisérletezek.Ha nem fog menni(mármint sikerülni)akkor hogy érted azt hogy a dvdlab-hoz le kell szedni vobedit-tel? ???
  • hetfield1887
    #305
    ha ugyan az a nevük akkor nem fog menni, már pedig az lesz.
    tsunami dvd author
    dvdlab.
    ezekkel tudod megcsinálni.
    a dvdlab-hoz először le kellene szedni vobedit-el.
    legalábbis én így csinálom.
  • artschiatwork
    #304
    pl. Nero-val. DVD-Video-ként próbáld meg kiírni.
  • balcsi70
    #303
    Sziasztok.Konvertáltam filmet,és ugye lett belöle Video_Ts mappa.Az lenne a kérdésem hogy van 3-darab ilyen mappám,(más-más film,mindegyik kb 1Gb-t.),hogy melyik progival lehetne rárakni egy dvd-re ugy hogy majd az asztali dvd-ben majd azt a mappát válasszam amelyiket akarom(végül is hogy egy dvd-re rámenjen).Kössz a válaszokat.
  • paul161
    #302
    Hello!
    Olyan gondom van, hogy a power dvd nem minden filmnél írja ki a feliratot.
    Mi lehet ennek az oka?
    Hol tudnám beállítani?
    Paul161
  • zsozsi80
    #301
    Felszeretnék tenni egy filmet a gépre,de nem tudom beolvasni shrinkkel,mert azt írja ki,hogy nem megfelelő a paraméterei.
    Segítene valaki?
  • zsozsi80
    #300
    Helló!

    Honnan tudnám letölteni a DVD Shrink nevü progit?
  • Igoor
    #299
    Sziasztok!

    Le lehet valahogy szedni dvd-ről a chapter kiosztást, hogy ha újra ki akarom írni kisebb változtatásokkal (más felirat, hang) akkor ne keljen megint megcsinálni?
  • kirol
    #298
    Megvan valakinek a SoftEncode progi?
  • artschiatwork
    #297
    próbáld meg a supportjukat, hátha tudnak segíteni.
  • Totte
    #296
    Sziasztok!



    Kicsit lehet, hogy off a dolog, de nem találtam megfelelő topicot.

    A probléma a következő: Újra kellett telepítenem a gépemet és az előzőleg megvásárolt clon dvd2 progit is ujra kellet telepítenem. Az a gond, hogy a programot a neten vásároltam és emailben küldték a kulcsot. A kulcs szám megvan, de az eredeti email nincs. A program most csak időkorlátos módban megy. Sehol nincs mód beleírni a kulcsot. Csak a vásárlás gomb van, ami elvisz az oldalukra, hogy vegyem meg. Mivel nem vagyok perfekt angolul, az oldalon sem találok olyat, hol lehetne újra azt az emailt elküldetni, ami aktiválná a progit.

    Van ötletetek mit csináljak?
  • kirol
    #295
    Milyen progival lehet lejátszani DD 5.1 -es avi fájlt?
    Mert pl. a Nero ShowTime kiírja rendesen hogy az audió az 6 sávos, le is játsza, de ez a progi nem rak ki feliratot avi-hoz, nem indítja a directvubsub -ot.

    Más dvd lejátszó meg nem veszi észre, hogy ez 5.1-es, bár ezek (CyberLink PowerDVD,InterVideo WinDVD 7) meg indítják a feliratot.

    Thát nekem egy olyan kellene, ami a feliratot is támogatja és 5.1 -et tud játszani.

    Mert a BSplayer felirat van, de hiába állítom be az AC3 nát a 6 hangszórót, mégse lesz jó, pedig itt is kiírja hogy 6 audiósáv van, csak nem játsza le.

    Valami ötlet???
  • zutyu
    #294
    Már megvan!!!
  • zutyu
    #293
    Tudsz valami oldalt ahol leszedhetném?
  • ffxi
    #292
    Inkább Alcohol!

  • zutyu
    #291
    Figyuszka.Valaki meg tudja e mondani Nekem ,ha Playstaion2 játékot akarok átírni ,az menni fog Néroval,vagy kell valamilyen progi hozzá?
  • zutyu
    #290
    Szerintem dvd módban írd.
  • Sland
    #289
    Ha van már egy audió ts meg egy videó ts mappám akkor a dvd re milyen módban kell kiírni? adat? svcd? vagy milyen?
  • Meridian
    #288
    Megoldódott... AnyDVD + DVDFAB Gold...
  • Meridian
    #287
    Probált mostanában valaki lehúzni eredeti Sony Pictures DVD-t lemásolni? Pl. Torta című film.
    a legújabb DVDFAB Decrypter sem boldogul vele....
  • ffxi
    #286
    HELP! Haveromnál NERO-val csináltam egy sávmentés COD2-ről(mert nem ővé a DVD és más VIRTUAL progija nem volt). És csalódásomra otthon nem tudok beolvasni egyik progival sem. Miért? Alcohol, Nero, Deamon stb... Ja és Nero-nál pedig ki akarja írni, de nincs írom.

  • wertz
    #285
    Hello
    Így jó ahogy van a dvd igy néz ki van egy audio ts meg egy video ts mappa.Fogod a nerot elindítod dvd video,és a fájlokat a video ty mappábol áthuzod a video ts mappéba és ennyi.
  • blackgamer
    #284
    netről töltöttem vob-ot, pc-s lejátszók szaggatva, lassítva játszák (mély is a hang)
    mit lehet tenni? miért van ez? nagyon kellene valami jó ötlet
  • samy003
    #283
    hello,

    van egy film,és ezt ki szeretném írni dvd-re.2 mappában van egy audio ts(ami üres),és egy video ts,amiben vob fájlok,ifo és bup fájlok vannak.szeretném ezeket ugy kiírni egy fájlba legye a film,nem széttagolva.lehet ilyet?
    ha tudtok erre vlm jó prg-t akko lécci velem is osszátok meg!!!
  • Rossi1
    #282
    Köszi. Megmentettél..:)
  • lck
    #281
    Winavi Video Converter Gyors és jó minőségű.
  • Rossi1
    #280
    Csaó!

    Tdnátok ajánlani egy jó konverter progit, ami avi-ból csinál DVd-t? DVDSanta kivételével... Előre is köszi
  • R6
    #279
    hello
    olyan problémám van hogy virtualdubbal égetek aviba sub feliratot és a felirat elmászik.légyszi segitsen valaki
  • necroman
    #278
    DVD Maestro-t le lehet tölteni valahonnan (free)?Én nem találtam olyan site-ot...
  • zakika
    #277
    meg most sem ertem mit csinalsz, de te biztos tudod mit akarsz
  • Sland
    #276
    na megvan a dvdsantaval megcsináltam de lett egy demo felirat a videón ami nagyon nem kéne. olyan progi nincs ami nagyon egyszerű és nem csinál ilyen demo izét stb?
  • zakika
    #275
    ugy gondolod, hogy ne legyen fent lent fekete csik?
  • Sland
    #274
    az lenne a kérdésem hogy hogy tudnék egyszerűen úgy kiírni egy avi filmet dvd-re hogy az asztali dvd-m en ami nem divx es az tökéletesen szépen egész képernyőn, nem kockázva stb menjen? plz help!
  • cooper65
    #273
    Megoldhatod csak a DVDDecrypter progit kell beszerezned. Ez megoldja egy menetben a régió kódot és a védelmet is. Utána mint kódolatlan- al azt teszel amit akarsz
  • Tompie
    #272
    Az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e másolásvédett DVD írása, de azért utánna minden asztali DVD lejátszó olvassa?!
  • Zenszkij
    #271
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet egy olyan DVD-re feliratot varázsolni, amit a DVD shrinkkel töltöttem be. Egyáltalán, hogyan lehet feliratot rakni egy vob formátumban lévő filmbe?
  • cicai
    #270
    Sziasztok!
    Lenne 1 nagyon nagy kérdésem. Van 1 dvd filmem, aminek a végén a lemez hibás és nem tudom be olvastatni semmilyen olvasóval. 65% százaléknál áll le az olvasás. Na most az lenne a kérdésem, létezik olyan program, amit addig beolvasót, részt valami úton, módon meg tudjam menteni?
    Köszönöm a segitséget.
  • csum666
    #269
    Melyik a legjobb dvd lejátszó progtram van 1 filmem amt cska a power dvd visz más esetleg?
  • repro
    #268
    Arita.
    De nekem sincs kiskereskedői üzletláncom, hanem megnéztem a szájbavert neten!
    google
  • ffxi
    #267
    Most nem azé'!!! Na komolyan!!!